تاثیر گوگل پلاس بر سئو سایت

چطور رتبه سایت خود را با گـوگل پلاس اصلاح ببخشید؟

تمام تلاش ما این است که رتبه وب وب سایت را در موتورهای جستجو اصلاح ببخشیم. بیشتر مردم از فیسبوک مصرف می کنند تعدادی از سئوکاران هم به دیگر شبکه های اجتماعی کاری ندارند تنها از فیسبوک مصرف می کنند. این کار این است که فیسبوک از گوگــل پلاس محبوبیت بیشتری دارد. ما در این مقاله تلاش می کنیم که تاثیرات مثبت گوگــل پلاس را بر seo سایت معین کنیم.

google plus seo1 تاثیر گوگل پلاس بر سئو سایت
سئو

جهت چه گوگــل پلاس برای موتورهای جستجو با اهمیت هستند ؟
درحالی که گوگل ، هر رابطه مستقیم بین محتوای گـوگل پلاس کار در آن را با seo سایت رتبه بندی وب سایت در گـوگل را رد می نماید ، مشاهده می بکنید وبسایت هایی که رتبه خوب ی در گوگــل دارند در گـوگل پلاس کار می کنند.
در این جا به برخي از دلایلی که براي چه گوگل پلاس برای موتورهای جستجو با اهمیت می باشند را ذکر می کنم:

• محبوبیت در گوگــل پلاس علت بزرگ برای رتبه بندی خوب وب وبسایت ها است .
• قرار دادن مطالب به همراه لینک آن مطلب در گـوگل پلاس باعث می شود که مطلب زود تر در گـوگل ایندکس بشود.

امروزه مصرف از گوگــل پلاس بیش از توییتر و فیس بوک برای موتورهای جستجو و seo سایت تاثیر گذار خواهد بود.

شیوه استفاده از گوگــل پلاس برای رتبه بندی بهتر وب سایت:
گوگل پلاس از هر شبکه اجتماعی دیگر چندان مفرق نیست. در این جا به برخي از نکات مهم که چگونگی مصرف از گـوگل پلاس را کمال می بخشد را ذکر می کنیم:

۱٫ ثبت نام در گوگــل پلاس / کار کردن داخل گوگــل پلاس
اولین کار برای شروع کار داخل گـوگل پلاس ساخت اکانت داخل گوگــل است .( آموزش تهیه اکانت در گـوگل را می توانید در اینجا مشاهده نمایید). بعد از پیوندن به گـوگل و وارد شدن به محیط گوگــل پلاس پیدا کردن دوست و آشنایان شما است . در انجمن های مختلف عضو شوید و برای مطالب نظر بدهید.

۲٫ شروع به نویسندگی در گوگــل
نوشتن یکی از خدمات گوگل است که به شما این امکان را در گوگــل پلاس می دهد. شما می توانید مقالات خود را در گـوگل پلاس بنویسید مطالب مقالات شما در گـوگل حفظ می شود. وقت ی شما مقالات را در گوگــل می نویسید، نام شما در نتایج جستجو مرتبط با آن مقاله نمایش داده خواهد شد. با این کار محبوبیت شما بیشتر می شود ترافیک وب سایت تان افزایش خواهد یافت که بر روی seo اثر خواهد گذاشت.

۳٫ ارسال مطالب با کیفیت
شما برای محبوب شدن باید مطالب با کیفیت خوب ارسال نمایید. ارسال مطالب با کیفیت پایین باعث آسیب رسیدن به شهرت شما می شود ولی ممکن مورد توجه تمام قرار نگیرد.

۴٫ یک صفحه بسازید در مورد خود و مقالات را داخل آن بنویسید
در مورد صفحات ممکن است خسته کننده باشد و شما بخواهید به جستجو در انجمن های مختلف بپردازید. ولی این یک غلط است. در گوگــل پلاس در مورد صفحات بسیار مفید است و شما می توانید به وبسایت های لینک بدهید. این تمام تلاش بیهوده نیست. پس آن را انجام دهید.

۵٫ ارزش دادن به معین ات خود در پروفایل
پر کردن همه اطلاعات در پروفایل برای خوب یت شما ضروری حیاتی است.

۶٫ پروفایل صفحه گوگــل پلاس را در دسترس عموم قرا ردهید
شبکه های اجتماعی برای برقراری رابطه است . اگر شما دسترسی شبکه اجتماعی را محدود به دوست ها آشنایان خود بکنید ، با این کار خوب یت شما نمی توان در شبکه اجتماعی تضمین کرد. اما زمانی که در دسترس عموم باشید، شانس را برای مورد تذکر قرار گرفتن عموم ارتقا داده اید.

گوگــل پلاس یک جواهر واقعی برای سئو است. گوگــل پلاس به بسياري از وب سایت ها برای رسیدن به رتبه های بهتر گوگــل یاری کرده است. این تضمین نیز برای کار شما وجود دارد.

امیدوارم که این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد.
همين طور می توانید پازن را در گوگل پلاس دنبال نمایید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تاثیر گوگل پلاس بر سئو سایت”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک