کسب ثروت و درآمد اینترنتی محال است؟

کسب درآمد اینترنتی کلمه ای خیلی شیرین است که امروزه در برخي از محافل جلسات کاری همایش سمینار ها حتی در موقع تفریح با دوست ها زیاد با این عبارت برخورده ایم که درآمد اینترنتی واقعیست؟ براحتی می توان شبیه بسياري به ثروت اینترنتی برسیم؟ من به دنبال کسب و کار از طریق اینترنت هستم از کجا شروع کنم؟ اصلا کسب کار اینترنتی چیست؟

ebusiness کسب ثروت و درآمد اینترنتی محال است؟
فروشگاه اینترنتی رایگان

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

جواب من به همه این سوالات چنین است: در این چند سال میلیاردها دلار از طریق کسب و کار اینترنتی در تراکنش بسیار زیاد ی از این مبالغ در بین مجموعه های غیر بیان اینترنتی می باشند پس سهم کسب کار اینترنتی ما در این بین کجاست؟
اجازه بدهید قبل از هر چیز با تعریف مـدل های کسب کار اینترنتی بیشتر آشنا شویم:
در تعریف آسان کلمه کسب و کار اینترنتی به هر گونه کسب و کاری که با استفاده از ارتباطات راه دور و وسائل های مرتبط شبیه اینترنت صورت پذیرد را کسب و کار اینترنتی می گویند.

در نگاه کلی می توان به این موضوع اشاره کرد که کسب و کار الکترونیکی عبارآزمایش از کلیه فرایند های تجاری مبتنی وب که می توان به بخش های مختلف آن را گسترش داد.

کسب کار اینترنتی مـدل های بسياري دارد که در متن های بعدی قطعا به آن اشاره خواهم کرد و برای کسب درآمد های اینترنتی بسته به کالاها و خدمات ، روش بازاریابی نیاز بازار مشتری مفرق است.

کسب کار اینترنتی را می توان به چند دسته تقسیم کرد:
– ایجاد اجتماعات آنلاین شبیه
– خرید، فروش و حراج کالاهای مختلف
– تبلیغات اینترنتی
– ارائه خدمات تخصصی به افراد دیگر
– ایجاد امپراطوری اطلاعات، اخبار راهنمای
– تهیه ارائه نرم افزار های مختلف
– چند رسانه ای یا مالتی مدیا
– پیوستن به شبکه های واسطه گری
– خدمات مربوط به ایمیل
– سرمایه گذاری مشترک

تقسیم بندی فوق بر طبق علمی و یا آکآدم یک نیست و فقط بر طبق تجربیات دسته بندی کسب کارهای اینترنتی است .ممکن است با خود سوال بکنید که همه کسب و کار های اینترنتی برای ما ایران نیست، ممکن است از خود پرسش بکنید که چنین فرصت های جهت ما ایرانیان نیست.

من با اصرار زیاد بر این عقیده هستم که کسب و کار درآمد اینترنتی نه فقط جهت ما ایرانیان زیاد آسان بلکه یکی از بهترین فرصت های در چند سال اخیر است. اجازه بدهید مطلبی را از روزنامه و یک خبرگزاری رسمی در ایران با بخوانیم:

به نقل از خبرگزاری مهر، آمار منتشر شده بر روی وب سایت Internet World Stats نشان می‌دهد تعداد فرد ان اینترنت ایران در سال ۲۰۱۱ نسبت به سال قدیم با افزایش ۱۰ درصدی به تعداد ۳۶ میلیون ۵۰۰ هزار نفر رسیده است ، به بیانی دیگر بیش از ۵۰% از حدود ۷۲ میلیون نفر کاربر اینترنت در خاورمیانه ، به کشور ایران اختصاص دارد و این با سرعت اینترنت ایران که در بین ۱۶۸ کشور رتبه ۱۶۷ دار د یک شگفتی محسوب می شود.

روزنامه جهان ی اقتصاد نوشت: روند نفوذ اینترنت در زندگی روزمره ایرانیان همچنان ادامه دارد در سال‌های اخیر هم سرعت زیادتری پیدا کرده است تا حدی به طور معدل هر ایرانی در هفته ۲۱ ساعت آنلاین است . تعداد فرد ان اینترنت پرسرعت (ADSL) در ایران ۷۰۰۰۰۰۰ نفر است که این رقم در مقایسه با سال قدیم بیشتر شدن ۱۲ درصدی داشته است. بیشتر از ۵۷% از کاربر ان اینترنت در ایران هر روز از پست الکترونیکی استفاده می کنند.

با خواندن مطالب فوق به این نتیجه می رسیم که چه فرصت های بسياري جهت ما ایرانیان وجود دارد.با روند و مشاهده افزایش استفاده کنندگان از اینترنت در ایران به چه میزان می توان به سهم کسب کار ، تجارت و درآمدمان کمک کرد.
چنانچه مطالب فوق را به دقت خوانده باشید بیش از ۵۰% مردم ایران از اینترنت مصرف میکنند این به مفهومبهترین فرصت جهت افرادی که خواهان ایجاد کسب کار اینترنتی برای هستند .

اجازه بدهید بهترین روش فرمول را برای کسب کار اینترنتی به شما جايزه دهم:

کسب کار اینترنتی موفق = ارزیابی نقد کسب کارهای خوب جهان + خلاقیت و ابتکار

من در مطلب های قبلی خود به این مورد اشاره کرده بودم که مهم نیست که در کجای این کره خاکی هستید ، با اهمیت نیست که چه سنی دارید، با اهمیت نیست که چقدر سرمایه دارید در کسب کار اینترنتی یکی از مهمترین عوامل رشد خوب یت داشتن خلاقیت و ابتکار است. خیلی مهم است که بدانیم مردم ما در این بازار به چه چیزهایی نیاز دارند ، بسیار زیاد با اهمیت است که خواسته های مردم کمپانی ها ، سازمانها و تمام افراد را بخوب ی ارزیابی کنیم و با خلاقیت از طریق اینترنت به آنها خدمت رسانی کنیم.

بسياري از افراد فکر می کنند با راه اندازی فروشگاه اینترنتی و یا سایتهای تبلیغاتی می توانند در چند ماه به میلیون ها تومان پول برسند، درست است که هم اکنون سایت هایی در ایران با خدمات اینترنتی به میلیون ها تومان رسیده اند ولی با خود فکر کنیم که آنها از ابتکار ، خلاقیت های افراد دیگر کپی برداری کرده اند؟ سعی بکنید با خلاقیت خود در کشورمان اولین باشیم و با یک مشاور متخخص در کنار وب سایت خود را به پایبرخي برای درآمد بالای اینترنتی تبدیل کنیم.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کسب ثروت و درآمد اینترنتی محال است؟”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک