بهترین مواد غذایی جهت فیتنس بانوان و همچنین بانوان ورزشکار

بهترین مواد غذایی جهت فیتنس بانوان و همچنین بانوان ورزشکار

fitness food 720x340 بهترین مواد غذایی جهت فیتنس بانوان و همچنین بانوان ورزشکار

هر چند که تفاوت ویژه ای میان تغذیه آقایان و همچنین خانم ها وجود ندارد، ولی باید توجه داشت در آن مطلب جهت فیتنس بانوان و همچنین بانوان ورزشکار چند نمونه غذایی مناسب جهت تمرین بهتر و همچنین کسب نتایج بهتر را معرفی می کنیم.

468 60 1 بهترین مواد غذایی جهت فیتنس بانوان و همچنین بانوان ورزشکار

موز

موز به دلیل محتویات خود که شامل  پتاسیم بالا می باشد، راه حل سریعی جهت کاهش درد پهلوی تو هنگام تمرینات می باشد. در حالی که کمبود سدیم دلیل اصلی گرفتگی عضلانی می باشد، مطالعات نشان داده اند که پتاسیم نقش حمایت کننده را دارد. تو به پتاسیم جهت جایگزین کردن پتاسیمی که در حین تعریق از دست می دهید، مستلزم و نیاز دارید. قبل از آن موز با کربوهیدرات های انرژی زا غنی شده می باشد. سایز متوسط موز حاوی ۴۰۰ میلی گرم پتاسیم و همچنین مقدار بسیاری کربوهیدرات ( ۲۹ گرم) به مقدار و اندازه دو تکه از نان گندم را دار می باشد.

مطلب مرتبط: حفظ قدرت بدنی ورزشکاران با موز

telegram elmevarzesh1 بهترین مواد غذایی جهت فیتنس بانوان و همچنین بانوان ورزشکار

انواع توت ها

محققین usda اخیرا" توت های جدید و تو و تازه را در لیست ۲۰ غذای سرشار و همچنین غنی از آنتی اکسیدان قرار داده اند. تنها و فقط مشتی از زغال اخته، تمشک و همچنین شاه توت منبع خوبی از مواد مغذی قوی و همچنین عالی می باشد که عضلات بدن را در مقابل رادیکال های آزاد که ممکن می باشد به وسیله تمرینات اسپورت و ورزشی ساخته یا ایجاد شوند، محافظت می کند.

هویج

هویج  حاوی کربوهیدرات پیچیده می باشد که انرژی مورد مستلزم و نیاز عضلات را تأمین و همچنین پتاسیم موجود در آن هم فشار خون و همچنین انقباضات عضلانی را کنترل می کند.  یک فنجان هویج تنها و فقط ۳۵ کالری دارد.

غلات سبوس دار

در صورتی که قبل از باشگاه دنبال چیزی جهت خوردن هستید، از حبوبات بهره بری و استفاده کنید. سالم ترین حبوبات حاوی کربوهیدرات پیچیده خواهند بود که باعث افزایش استقامت شده و همچنین پروتئین  موجود در آن هم که سازنده عضلات می باشد. ۶۰ دقیقه قبل از تمرین، از ۲۰۰ کالری اسنک که شامل ۳/۴ یک فنجان از غلات سبوس دار با ۴ اونس شیر بدون چربی بهره بری و استفاده کنید. هنگام و زمانی که که قبل از تمرین چیزی می خورید، انرژی بیشتری دارید، بنابراین تو می توانید، سخت تر و همچنین شاید طولانی تر تمرین کنید.

ران مرغ

گرفتن آهن و همچنین روی ناکافی باعث می می شود، انرژی تو کاهش پیدا کند. پختن مقداری ران مرغ آبدار و همچنین یا ران بوقلمون بهترین راه جهت گرفتن آهن و همچنین روی می باشد. گوشت تیره مرغ بطور قابل توجهی چربی کمتری در مقایسه با گوشت قرمز دارد و همچنین آهن، روی و همچنین ویتامین ب که زنان در رژیم غذایی خود به آن هم مستلزم و نیاز دارند را دارا می باشد.

شیرکاکائو

تو از شیر تنها و فقط کلیسم گرفتن نمی کنید. در واقعیت و حقیقت شیر خیلی به غذای کامل نزدیک می باشد که در حالی به تو مقدار بسیاری انرژی ارزشمند می دهد که  کالری مصرفی را در سطح پایین نگاه می دارد. انواع کاکائو سرشار از کلسیم، ویتامین ها و همچنین مواد معدنی می باشد ولی باید توجه داشت مطالعات جدید تأیید کردند که شیر همراه با کاکائو قوی تر و همچنین عالی تر از نوشیدنی هایی می باشد که در تبلیغات جهت بازسازی و همچنین ترمیم عضلات از آن هم نام می برند.

پنیر کم چرب

علی رغم تصویر بی نظم آن هم، حاوی ۱۴ گرم پروتئین در هر نیمه فنجان همراه با ۷۵ میلی گرم کلسیم و همچنین ۵ گرم کربوهیدرات می باشد. آن پروتئین جهت درمان پارگی های میکروسکوپی عضلانی که در طی تمرینات رخ می دهد حیاتی می باشد.

تخم مرغ

زرده تخم مرغ را از دست ندهید. یک تخم مرغ در روز ۲۱۵ میلی گرم کلسترول فراهم می کندکه انجمن قلب آمریکا ۳۰۰ میلی گرم در روز را توصیه می کنند، بنابراین می قدرت گفت، پس کافی نیست. به همچنین و علاوه، زرده منبع خوبی از آهن می باشد و همچنین  سرشار از لسیتین که جهت سلامت مغز حیاتی می باشد.

پرتقال

پرتقال منبع غنی از ویتامین C می باشد و همچنین  به ترمیم عضلات نیز کمک می کند. یک پرتقال شامل تمام ویتامین C می باشد که زنان در طول روز مستلزم و نیاز دارند، (تقریبا" 75 میلی گرم). ویتامین C کلیدی می باشد جهت ساخت کلاژن، بافتی که استخوان ها و همچنین حتی پوست را محکم نگاه می دارد.

بادام زمینی

هنگام و زمانی که که خانم های فوتبالیست ۲ اونس بادام زمینی در طول روز و همچنین به روش منظم مصرف می کردند، در آغاز و همچنین دقایق پایانی بازی با یک سرعت و همچنین اقتدار و قدرت به توب ضربه می زدند. بادام زمینی هم جهت رشد عضلات خوب می باشد و همچنین هم می تواند منبعی جهت ذخایر گلیکوژن باشد.

تهیه و همچنین ترجمه: elmevarzesh.com

منبع: womenshealthmag

بهترین مواد غذایی جهت فیتنس بانوان و همچنین بانوان ورزشکار در تاریخ ۲۳ June 2015 | 11:00 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بهترین مواد غذایی جهت فیتنس بانوان و همچنین بانوان ورزشکار”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک