توصیه‌های ورزشکاران حرفه‌ای جهت تغذیه قبل از ورزش

توصیه‌های ورزشکاران حرفه‌ای جهت تغذیه قبل از ورزش

Eat Before a Workout 720x340 توصیه‌های ورزشکاران حرفه‌ای جهت تغذیه قبل از ورزش

آیا دائما در مورد چگونگی تغذیه قبل از ورزش مردد بوده اید؟ ما آن سوال مهم را از ورزشکاران حرفه‌ای در مورد نحوه تغذیه و همچنین میان وعده‌های مناسب قبل از تمرین پرسیده‌ایم تا در حین یک جلسه تمرین دچار کمبود انرژی نشوید.

468 60 1 توصیه‌های ورزشکاران حرفه‌ای جهت تغذیه قبل از ورزش

هنگام و زمانی که یک ورزشکار محبوب پیدا می کنید، دوست دارید در مورد او اطلاعاتی به دست آورید. یکی از مهمترین مسائل نحوه تغذیه و همچنین مواد غذایی می باشد که آن هم‌ها در طول روز جهت برنامه جذاب و جالب و خوب تمرینی مصرف می کنند. آن سوال از چند ورزشکار فیتنس حرفه ای پرسیده شده و همچنین جواب آن هم‌ها می‌تواند راهنما و همچنین راهگشای تغذیه تو در وعده غذایی قبل از تمرین باشد.

آووکادو

تغییر برنامه جذاب و جالب و خوب روتین صبحانه از آب میوه‌ها به نصف میوه آووکادو و همچنین نصف لیمو ترش همراه با نمک دریایی می تواند تجربه ای خوب جهت همه باشد. مصرف شکر زیاد از طریق میوه جات در صبح باعث تمایل اکثرا و بیشتر به مواد شیرین در طول روز می می شود. بنابراین می توانید ترکیب متعادل چربی و همچنین پروتئین را در صبح مصرف کنید تا در طول روز تمایل کمتری به مصرف شکر کمتر داشته باشید.

telegram elmevarzesh1 توصیه‌های ورزشکاران حرفه‌ای جهت تغذیه قبل از ورزش

پنیر محلی

پنیر محلی کم چرب و همچنین جوانه عدس گزینه مناسبی جهت تغذیه قبل از ورزش می باشد. جوانه عدس خیلی زیاد خوشمزه می باشد و همچنین نسبت خوبی از فیبر به پروتئین به کربوهیدرات دارد.

موز

قبل از تمرین مصرف یک موز، یک فنجان کوچک آجیل و همچنین آب پیشنهاد می می شود. موز منبع سرشار از کربوهیدرات می باشد که جهت یک جلسه تمرینی با شدت بالا خیلی زیاد مناسب می باشد. آجیل مخلوط منبع عالی از پروتئین می باشد و همچنین آب جهت تمرین یک الزام می باشد.

مطلب مرتبط: قبل و همچنین بعد از ورزش چه بخوریم بهتر می باشد؟

جو

یک ساعت و همچنین نیم قبل از تمرین شدید مصرف نیم فنجان جو که منبع غنی از کربوهیدرات می‌باشد، جهت ثبات انرژی مفید می باشد. دانه‌های chia که منبع مواد مغذی مثل اسیدهای چرب ضروری امگا۳ و همچنین آنتی اکسیدان‌ها خواهند بود به اضافه گردو و همچنین بادام جهت تأمین پروتئین و همچنین چربی‌های ضروری همراه با جو بهره بری و استفاده می شوند.

فاصله بین مصرف غذای مختصر قبل از رقابت و همچنین انجام مسابقه به مدت زمان هضم و همچنین جذب آن هم غذا بستگی دارد. نقطه مهم آن می باشد که مربی یا ورزشکار بداند غذا چه مدت در معده می ماند. چربی‌ها به روش متوسط ۴ تا ۵ ساعت،کربوهیدرات‌ها ۲ ساعت و همچنین پروتئین‌ها ۳ ساعت در معده می مانند.

ماست

مصرف ماست همراه با اسنک و همچنین میان وعده‌ها قبل از تمرین منبع مناسب کلسیم می باشد.

Yogurt توصیه‌های ورزشکاران حرفه‌ای جهت تغذیه قبل از ورزشبادام

مصرف بادام و همچنین میوه‌های خشک مانند گیلاس می توانند جایگزین میان وعده‌های قبل از تمرین شوند. آجیل که حاوی پروتئین و همچنین چربی می باشد، مستلزم و نیاز تو به انرژی در طول روز را تأمین می‌کند. میوه‌های خشک شده مثل گیلاس حاوی شکر و همچنین مواد خوراکی مورد مستلزم و نیاز جهت تأمین انرژی در طول روز خواهند بود.

شکلات‌های حاوی پروتئین

قالب‌های شکلاتی پروتئینی یک منبع غنی از کربوهیدرات و همچنین پروتئین خواهند بود که می‌توانند قبل، حین و همچنین بعد از تمرین جهت تأمین انرژی مصرف شوند.

مطلب مرتبط: قبل از ورزش های هوازی بایستی و حتما چه چیزی بخوریم؟

سیب زمینی شیرین

در صورتی که دوست دارید یک وعده غذایی کامل حدوداً دو یا سه ساعت قبل از تمرین مصرف کنید، بایستی و حتما نزدیک ظهر تمرین کنید. جهت میان وعده می توانید ۲ عدد تخم مرغ، دو قطعه گوشت و همچنین سیب زمینی سفید یا شیرین مصرف کنید. در صورتی که تمرین را کمی بعد از نیمروز تمام کردید و همچنین مستلزم و نیاز به مواد مغذی داشتید می توانید مخلوط پودر پروتئین و همچنین میوه مصرف کنید.

سالاد سالمون

یک میان وعده خوب قبل تمرین مصرف دو یا سه اونس پروتئین همراه با سالاد می باشد. آن پروتئین را می توانید از سالمون یا گوشت مرغ بدست آورید.

هیچ چیزی بدتر از تمرین با شکم پر و همچنین سعی در کسب حداکثر نتایج از یک جلسه تمرینی نیست.

تخم مرغ آبپز

مصرف تخم مرغ آبپز یا صبحانه سرشار از کربوهیدرات، پروتئین و همچنین چربی جهت بازسازی منابع گلیگوژن و همچنین کاهش سطح کورتیزول کمک می‌کند.

املت با سفیده تخم مرغ

آنچه در صبحانه می‌خورید بدن تو را جهت فعالیت‌های طول روز آماده می کند. مصرف سفیده تخم مرغ همزده با گوشت بوقلمون، سبزیجات و همچنین همراه با پودر پروتئین صبحانه‌ایی مقوی جهت تمام فعالیت های هر روز خدا تو می باشد.

تهیه و همچنین ترجمه: elmevarzesh.com

منبع: popsuga

توصیه‌های ورزشکاران حرفه‌ای جهت تغذیه قبل از ورزش در تاریخ ۵ August 2015 | 11:00 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “توصیه‌های ورزشکاران حرفه‌ای جهت تغذیه قبل از ورزش”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک