تونل سلامت در حاشیه شهر تهران ایجاد شد

139409110933069966627774 تونل سلامت در حاشیه شهر تهران ایجاد شد

خبر و حوادث

تونل سلامت به عنوان یکی از مهم‌ترین خدمات کاروان سفر نامه سلامت امید سازمان هلال احمر در حاشیه شهر تهران ایجاد شد.

به نقل از خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، پنجاه و سومین سفر نامه سلامت و امید سازمان داوطلبان هلال احمر با ارائه خدمات مراقبت ی و پیشگیری در شهرستان پاکدشت از عبارت شهرستانهای حاشیه شهر تهران به اجرا درآمده است که یکی ازمهمترین خدمات این مسافرت نامه برپایی تونل سلامت است.

تونل سلامت دربرگیرنده ده‌ها چادر با ارائه خدمات تخصصی مختلف از عبارت پزشک عمومی، کارشناس زنان، کارشناس داخلی، روان‌شناسی، بینایی‌سنجی، بهداشت دهان دندان، روش و پیشگیری ، مشاور خانواده و… را دربر می‌گیرد.

در این رابطه شهروز پرورش – معاون گسترش منابع آدم ی پشتیبانی سازمان داوطلبان هلال احمر در مورد جزئیات پنجاه سومین مسافرت نامه سلامت امید به تسنیم عنوان کرد: مسافرت نامه سلامت و امید با ابتکار خانم رافع رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر با پشتیبانی وزیر بهداشت رئیس جمعیت هلال احمر توانسته است تهم اکنون ۵۳ مسافرت به شهرستانهای مختلف کشور انجام دهد و هم اکنون نیز در چهاردهمین مسافرت استانی به شهرستان پاکدشت آمده‌ایم خدمات مختلف سلامت ‌محور با محوریت خودنگهداری ی پیشگیری را پزشکان داوطلب به مردم ارائه می‌دهند.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین مسافرت نامه سلامت و امید این است که هلال احمر نه تنها در روزهای مصیبت و حوادث؛ بلکه در روزهای عادی خدمات متعددی را از عبارت در حوزه بهداشت سلامت روان، روش ارایه می‌دهد که از مهم‌ترین این خدمات بحث غربالگری است.

پرورش تصریح کرد: سفر نامه سلامت امید پیامی برای خیرین دارد زیرا کار ‌های سازمان داوطلبان هلال احمر نیز بر محوریت خیرین و داوطلبانه است تا نیازمندان شهرها و شهرستان‌های مختلف احصا شوند تا خیرین به آن‌ها یاری بدهند.

وی ادامه داد:‌کار خیر به واقع نشاط‌آور است سازمان داطلبان هلال احمر رابط بین نیازمند توانمند است پس در سفر نامه‌های سلامت و امید با محوریت مولفه‌های خودمراقبت ی پیشگیری در زمینه‌های متعددی از عبارت بیماری های شایع سرطان و… با همراهی پزشکان داوطلب خدمات رایگان به نیازمندان ارائه می‌شود و به نوعی فرهنگ داوطلبی با مسافرت نامه‌های سلامت و امید در کشور گسترش می‌یابد.

در این رابطه صابری – معاون آموزش سازمان داوطلبان هلال احمر به تسنیم عنوان کرد: برنامه ‌ سلامت امید به نوعی فراخوان جذب خیرین را نیز دربر دارد به طوری که با دریافت کمکها شناسایی نیازمندان می‌توانیم خدمات متعددی از عبارت در طرح فرشتگان رحمت برای اجرای عیدانه به نیازمندان ارائه کنیم. زیرا اکنون در نزدیک به ایام نوروز هستیم و طرح فرشتگان رحمت جهت نوروز است و در ایام غیر از نوروز خدمات سلامت به سالمندان در قالب طرح نیابت ارائه می‌‌شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تونل سلامت در حاشیه شهر تهران ایجاد شد”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک