روش های کوچک کردن سینه خانم ها

روش های کوچک کردن سینه خانم ها

female breast reduction 720x340 روش های کوچک کردن سینه خانم ها

یکی از مسائلی که در تمام دخترک های جوان و ازدواج نکرده و همچنین خانم ها اهمیت دارد و همچنین موجب نگرانی آن هم ها می می شود، مقدار و اندازه ی سینه ها می باشد .همانقدر که افزایش سایز سینه جهت بعضی از خانم ها دغدغه ای شده می باشد، دخترک های جوان و ازدواج نکرده و همچنین زنانی هم که شامل سینه های پهناور و بزرگ خواهند بود و همچنین از دردسرها و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات آن هم خبر دارند، به دنبال روش هایی جهت کوچک کردن سایز سینه می گردند.

468 60 1 روش های کوچک کردن سینه خانم ها

سوالاتی از قبیل :

آیا با ورزش کردن سینه کوچک می می شود؟ آیا بهره بری و استفاده از نوع سوتین ویژه ای به کوچک شدن سینه کمک می کند؟ آیا کاهش وزن و همچنین رژیم غذایی تأثیری در کاهش سایز سینه دارد؟ در خصوص کوچک کردن سینه با ورزش، علم ورزش بررسی کردن در منابع داخلی و همچنین خارج داشته که تو را از آن هم آگاه می کند.

 در صورتی که بخواهیم بعضی از مهمترین معظلات و مسائل و مشکلات داشتن سینه های پهناور و بزرگ را گفتن کنیم ، بایستی و حتما به موارد زیر اشاره کنیم :

telegram elmevarzesh1 روش های کوچک کردن سینه خانم ها
  • درد شانه و همچنین دوش
  • درد ناحیه گردن و همچنین گرفتن زیاد عضلات گردنی
  • سر درد
  • درد در ناحیه لگن و همچنین پاها
  • قوز و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات مرتبط به کمر

همچنین و علاوه بر موارد بالا که اکثرا و بیشتر عوارض جسمانی حاصل از پهناور و بزرگ بودن بیش از حد سینه هاست ، سایر معظلات و مسائل و مشکلات شامل عدم تناسب لباس و همچنین مشکلاتی از آن قبیل را هم می می شود درنظر گرفت . حال که با بعضی از معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین معضلات داشتن پستان های پهناور و بزرگ آشنا شدید بهتر می باشد بدانید که تنها راه کوچک کردن آن هم ها  جراحی نیست ، روش های غیره ای هم وجود داره که در منزل می توانید انجام دهید.

 

در ابتدا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد به آن مهم پرداخته می شود که  بافت سینه خانم ها از چربی تشکیل شده می باشد و همچنین در زیر آن بافت چربی، عضلات سینه قرار دارند. خود سینه نیز حاوی غددی می باشد جهت تولید شیر و همچنین تغذیه نوزاد در دوران شیردهی.سینه خانم ها توسط رباط های ویژه ای در جایگاه خود قرار گرفته اند با کهولت و همچنین افزایش سن آن رباط ها کارایی خود را از دست داده و همچنین موجب آویزان شدن سینه ها می شوند.بایستی و حتما بدانید که عوامل ژنتیکی نیز در کوچکی یا بزرگی  سایز سینه خیلی زیاد دخیل خواهند بود، در آن موارد نمی قدرت آنچنان تأثیری بر کوچک کردن یا پهناور و بزرگ کردن سینه گذاشت.

کوچک کردن سینه با ورزش

بهترین و همچنین مؤثر ترین راه جهت کاهش سایز سینه؛ انجام ورزش های قبلی – عروقی یا هوازی می باشد. چرا که آن تمرینات موجب چری سوز و همچنین به تبع آن هم کاهش چربی در بدن می می شود.ولی باید توجه داشت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد بدانید آن تمرینات موجب کاهش چربی در کل بدن می می شود، یعنی نباید انتظار داشت که آن تمرینات تنها و فقط روی چربی سینه تأثیر داشته باشند. تمریناتی اسپورت و ورزشی مانند: دویدن، دوچرخه سواری، شنا، آیروبیک ، طناب زدن و همچنین پیاده روی سریع شامل تمرینات هوازی خواهند بود.

طبق توصیه دانشگاه طب اسپورت و ورزشی آمریکا آن تمرینات بایستی و حتما ۵ روز در هفته و همچنین به مدت ۶۰ تا ۹۰ دقیقه انجام شوند، که البته حد معمول آن هم جهت خانم های که سابقه اسپورت و ورزشی و همچنین آمادگی بدنی بالای ندارند از ۳۰ تا ۶۰ دقیقه می است و خواهد بود.کاهش ۴ تا ۶ کیلو وزن می تواند بر روی کاهش سایز سینه تأثیر گذار باشد. توصیه می می شود تنها به تمریناتی که به آن هم اشاره شده می باشد اکتفا نکنید؛ انجام حرکات اسپورت و ورزشی که موجب درگیر شدن عضلات بالاتنه می می شود نیز بر روند کاهش وزن و همچنین کوچک شدن سینه تأثیر گذار خواهد بود.

نکاتی با رژیم غذایی

همانطور که نقل شده تمرینات هوازی ،مؤثر در چربی سوزی خواهند بود ولی باید توجه داشت نباید نقش رژیم غذایی صحیح را نادیده گرفت.چرا که مقدار و اندازه و میزان خوردن و همچنین آنکه تو چه می خورد نیز بر کاهش و همچنین یا افزایش سایز سینه تأثیر خواهد داشت.در صورتی که تو تنها و فقط به تمرینات اسپورت و ورزشی اکتفا کنید و همچنین از رژیم غذایی غافل شوید ، پس نتیجه آن می شود که ای در بر نخواهد داشت. از رژیم های غذایی که موجب افزایش  وزن می شوند دوری کنید. در رژیم غذایی هر روز خدا خود از سبزیجات، میوه و همچنین کربوهیدارت بهره بری و استفاده کنید.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد که بایستی و حتما از سوتین های بهره بری و استفاده کنید که باعث آویزان شدن سینه نشود. مانند سوتین اسفنجی.همچنین نباید از سوتین های بهره بری و استفاده کنید که سینه ها را تحت فشار قرار دهد چرا که موجب آسیب رساندن به سینه می می شود.

منبع: اختصاصی elmevarzesh.com

روش های کوچک کردن سینه خانم ها در تاریخ ۲۱ July 2013 | 3:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “روش های کوچک کردن سینه خانم ها”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک