شیر شکلات بهترین نوشیدنی اسپورت و ورزشی جهت تمرین

شیر شکلات بهترین نوشیدنی اسپورت و ورزشی جهت تمرین

به نظر می رسد حق با والدین ما بود، شیر واقعا" جهت بدن مفید می باشد، حداقل بعد از یک تمرین اسپورت و ورزشی. تحقیقات نشان داده اند یک لیوان شیر شکلات کم چرب بعد از یک جلسه تمرین سخت بهینه ترین نوشیدنی اسپورت و ورزشی حاوی کربوهیدرات و همچنین پروتئین با کیفیت می باشد. به همچنین و علاوه، شیر شکلات واقعا" خوشمزه می باشد.

468 60 1 شیر شکلات بهترین نوشیدنی اسپورت و ورزشی جهت تمرین

Chocolate Milk شیر شکلات بهترین نوشیدنی اسپورت و ورزشی جهت تمریندر ۳ بررسی مشابه، محققان تأثیرات نوشیدن شیر شکلات کم چرب بعد از تمرین را با نوشیدن با آب یا نوشیدنی های اسپورت و ورزشی مقایسه کردند. در ورزشکاران مقاومتی، نتایج نشان دادند که نوشیدن شیر شکلات می تواند منجر به:

عملکرد بهتر

دوچرخه سواران ماهر اقتدار و قدرت بیشتری داشتند و همچنین سریع تر پا می زدند. به همچنین و علاوه بعد از انجام ریکاوری با نوشیدن شیر شکلات، ۶ دقیقه از مدت زمان رکاب زدنشان کم شد.

telegram elmevarzesh1 شیر شکلات بهترین نوشیدنی اسپورت و ورزشی جهت تمرین

سازگاری سریع تر با تمرین

در مقایسه با افرادی که نوشیدنی های دیگر را مصرف کردند، تیمی که شیر شکلات نوشیدند، پیشرفت دو برابری در مقدار و اندازه های آمادگی هوازی و همچنین سازگاری با تمرین نشان دادند.

فرم بهتر بدنی

افرادی که شیر شکلات نوشیدند، عضلات بیشتری بدست آوردند و همچنین چربی بیشتری را در تمرین از دست دادند. بعد از ۴.۵ هفته آن هم ها یک کیلو  و همچنین ۳۶۰ گرم عضله خالص بیشتری نسبت به تیم غیره ای که از نوشیدنی های دیگر بهره بری و استفاده می کردند، داشتند.

حتما" می پرسید دلیلش چیست؟

در مقایسه با شیر خالص، آب و همچنین نوشیدنی های معروف اسپورت و ورزشی، شیر شکلات کم چرب تقریبا" دو برابر آن نوشیدنی ها کربوهیدرات و همچنین پروتئین دارد. نسبت ۴ به ۱ کربوهیدارت به پروتئین نسبت ایده آل جهت ریکاوری عضلات به حساب می آید ( البته مطمئن شوید کم چرب می باشد تا از قند اضافه آن هم خلاص شوید).

مصرف به یک مقدار و اندازه و میزان ۴ به ۱ از کربوهیدرات و همچنین پروتئین در نوشیدنی بعد از دویدن می تواند ذخایر گلیکوژن را دوباره بازسازی کند و همچنین همچنین ریکاوری بدن نیز سریع تر انجام می شود.

یک مطالعه دیگر هم اخیرا" آن ادعاها را تأیید کرد و همچنین نشان داد که شیر شکلات کم چرب در مقایسه با یک نوشیدنی کربوهیدرات، ریکاوری بهتری را در عضلات انجام داد. شیر هم خودش از آب کافی جهت تأمین ورزشکاران بعد از یک تمرین سخت برخوردار می باشد.

نقطه پایانی: افزودنی هایی مانند کلسیم، سدیم و همچنین قند به بدن کمک می کنند تا آب را بازیابی کند و همچنین انرژی را دوباره بدست آورد.

تهیه و همچنین ترجمه: elmevarzesh.com

منبع: greatist

شیر شکلات بهترین نوشیدنی اسپورت و ورزشی جهت تمرین در تاریخ ۱۳ March 2015 | 11:00 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شیر شکلات بهترین نوشیدنی اسپورت و ورزشی جهت تمرین”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک