قرص دیانابول چیست و همچنین چه عوارض و همچنین فوایدی دارد؟

قرص دیانابول چیست و همچنین چه عوارض و همچنین فوایدی دارد؟

dianabol pilhs 720x340 قرص دیانابول چیست و همچنین چه عوارض و همچنین فوایدی دارد؟

زمانی‌که در مورد مصرف استروئید ورزشکاران حرفه‌ای خبرهایی به گوش می‌رسد، سوالاتی مثل عوارض جانبی، بهره بری و استفاده بیش از حد، عوارض مغزی، زمان حفظ تاثیرات و همچنین اثرات مصرف و همچنین غیره در ذهن همه ما ساخته یا ایجاد می‌می شود. بنابراین در آن مطلب مجله علم ورزش به بررسی کردن آن سوالات می‌پردازد.

468 60 1 قرص دیانابول چیست و همچنین چه عوارض و همچنین فوایدی دارد؟

آیا دیانابول یک استروئید آنابولیک می باشد؟

دیانابول یا یک استروئید آنابولیک یا یک ماده مصنوعی مرتبط به هورمون جنسی و زناشویی و جنسی مردانه می باشد. در واقع، دیانابول به عنوان نوع دوم استروئید آنابولیک در بدن مردان بعد از تستوسترون مورد توجه قرار گرفت و همچنین جهت اولین بار در سربازان جنگ جهانی دوم مورد بهره بری و استفاده قرار گرفت و همچنین در دهه ۶۰ به خاطر بهره بری و استفاده ورزشکاران جهت بالا بردن کارایی و همچنین عملکرد بدن مشهور شد. استروئید آنابولیک تاثیرات و همچنین اثرات سازندگی مثل رشد عضلات اسکلتی و همچنین تاثیرات و همچنین اثرات آندروژنی مثل ویژگی های جنسی و زناشویی و جنسی مردانه را اکثرا و بیشتر می‌کند. آن استروئید به عنوان مواد کنترلی تلقی شده و همچنین جهت بعضی موارد علم پزشکی جدید خاص تجویز می‌می شود.

استروئید آنابولیک چگونه بهره بری و استفاده می‌می شود؟

telegram elmevarzesh1 قرص دیانابول چیست و همچنین چه عوارض و همچنین فوایدی دارد؟

بسیاری از بدنسازان به ۳ روش دوره ای، همزمان و همچنین هرمی از دیانابول مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده می‌کنند. آن ۳ روش از عمومی ترین روش های مصرف داروهای آنالوبیک خواهند بود.

در روش دوره ای، ورزشکار جهت یک دوره مشخص دارو را مصرف کرده و همچنین سپس چند هفته ای زمان کافی جهت استراحت در اختیار بدن قرار می‌دهد و همچنین بعد از پایان استراحت مصرف را دوباره شروع می‌کند.

در روش همزمان، ورزشکار بیش از یک نوع استروئید مصرف می‌کند. نظریه آن روش آن می باشد که مصرف همزمان دو استروئید در یک دوره زمانی باعث افزایش تاثیرات و همچنین اثرات داروها می‌می شود.

در روش هرمی، ورزشکار ۲ روش اول یعنی چرخه ای و همچنین همزمان را با هم ترکیب می‌کند. یک یا دو استروئید با دوز پایین مصرف می‌می شود که بعداً در نصف دوره مصرف دوز را افزایش می‌دهد و همچنین در پایان هرم (دوره) دوباره کمتر می‌می شود.

ورزشکاران معتقدند روش هرمی اجازه می‌دهد بدن با دوز بالای استروئید سازگاری پیدا کرده و همچنین زمان کافی در اختیار سیستم هورمون بدن جهت تجدید قوا را می‌دهد. به هر حال، تاثیرات و همچنین اثرات مصرف به روش‌های دوره ای و همچنین هرمی از لحاظ علمی به تا حال به اثبات نرسیده اند. 

تاثیرات و همچنین اثرات مثبت جهت سلامتی استروئید آنابولیک چه خواهند بود؟

استروئید آنابولیک جهت مصارف علم پزشکی جدید و همچنین قوانین و قانونی نیز بهره بری و استفاده می‌می شود. مصرف آن دارو جهت درمان بعضی بیماری‌ها مثل آسم، سرطان سینه و همچنین آرتریت، درمان آسیب‌ها، معظلات و مسائل و مشکلات رشد و همچنین شیمی درمانی بهره بری و استفاده می‌می شود.

عوارض مصرف استروئیدها خیلی زیاد گسترده بوده و همچنین منجر به بیماری‌های کبد، قلب و همچنین کلیه ها، ظهور رفتارهای غیر قابل کنترل وحشیانه، خشم و همچنین پارانویا می‌می شود. همچنین ممکن می باشد باعث تغییرات رفتاری و همچنین روانی، افسردگی، جوش زدگی شدید و همچنین کوتاه قدی در بزرگسالان گردد.

چرا دیانابول از سال شمسی ۱۹۶۰ بهترین آنابولیک استروئید می باشد؟

هنگام و زمانی که در دهه ۶۰ دیانابول بصورت تجاری جهت اولین بار در دسترس عموم قرار گرفت یک موفقیت و همچنین پیشرفت پهناور و بزرگ بود. از آن هم زمان پر بهره بری و استفاده ترین استروئید آنابولیک در سراسر جهان می‌باشد. افرادی که دیانابول را بهره بری و استفاده کرده اند تاثیرات و همچنین اثرات مفید آن هم در افزایش حجم عضلات و همچنین اقتدار و قدرت و همچنین سادگی بهره بری و استفاده از آن هم را به گفته داده اند. دیانابول باعث افزایش تعادل مثبت نیتروژن می‌می شود. نیتروژن در آمینواسیدها پیدا می‌می شود و همچنین باعث ساختن پروتئین که آجرهای ابتدایی و اولیه ساختمان عضلات خواهند بود، می‌می شود. با افزایش تعادل مثبت نیتروژن، پروتئین بدن جهت ساخت و همچنین افزایش حجم عضلات مصرف می‌می شود و همچنین دیگر به عنوان منبع سوخت عضلات بهره بری و استفاده نشده و همچنین از طریق عرق، ادرار یا مدفوع خارج نمی‌می شود.

اثر دیانابول

دیانابول اثر مستقیم بر حجم عضلات گذاشته و همچنین باعث افزایش ۲ تا ۴ پوند در یک هفته در شش هفته اول مصرف می‌می شود. وزن بدن اضافی شامل افزایش در بافت عضله و همچنین نگهداری قابل توجه مایعات می‌می شود. دیانابول باعث افزایش جریان خون در طول و همچنین بعد از ورزش و همچنین همچنین باعث تمرکز بهتر می می شود.

گلیکوژنولیز

آن اصطلاح و همچنین فرایند به معنی شکستن گلیکوژن بدن و همچنین تغییر پیدا کردن به گلوکز می باشد. رژیم غذایی تو شامل کربوهیدرات کافی جهت رفع نیازهای هر روز خدا می باشد و همچنین آن کربوهیدرات منبع مستقیم انرژی در طول فرایند گلیکوژنولیز می‌باشد. با افزایش و همچنین ارتقای آن فرایند، سطح انرژی افزایش چشمگیری پیدا می‌کند.

نگهداری نیتروژن

مستلزم و نیاز به ابقا و همچنین حفظ نیتروژن یکی از فواید اصلی و همچنین ابتدایی و اولیه عوامل آنابولیک می باشد که اکثر ورزشکاران و همچنین علاقه مندان به ورزش بایستی و حتما آگاهی داشته باشند. هرچقدر نیتروژن بیشتری در بدن حفظ می شود فعالیت آنابولیک بیشتری کسب خواهید کرد. نقطه مخالف آن معادله واضح می باشد و همچنین بایستی و حتما از آن هم اجتناب کرد. در صورتی که سطح نیترژن بدن خیلی پایین آید، بدن با وارد شدن به فاز متابولیکی (سوخت و همچنین ساز) به آن اوضاع پاسخ می‌دهد.

سنتز پروتئین

سنتز مؤثر پروتئین یکی دیگر از اصول اساسی می باشد که در هنگام ورزش و همچنین تمرین بایستی و حتما مد نظر داشت. سنتز پروتئین به مقدار پروتئین ساخته شده توسط سلول های بدن اشاره می‌کند. پروتئین ها ساختمان اصلی عضلات بدن خواهند بود و همچنین با کمک آن سنتز، تو به روش مؤثری به فرایند ساخت عضلات بدن کمک می‌کنید و همچنین متعاقباً اقتدار و قدرت و همچنین حجم عضلانی بیشتری کسب خواهید کرد.

آیا دیانابول بر مغز اثر می‌گذارد؟

دوزهای بالای دیانابول تاثیرات و همچنین اثرات مختلفی بر خلق و همچنین خویی مصرف کننده گذاشته و همچنین می‌تواند فرد را خوشحال، راضی و همچنین هیجان زده کند. در بعضی موارد باعث بد خوابی و همچنین رفتارهای خشونت آمیز مصرف کننده می‌می شود. در بعضی موارد ورزشکاران اثبات و یا تایید کرده اند که مصرف دیانابول هیچ تأثیری بر مغز و همچنین خلق و همچنین خویی آن هم‌ها نشده می باشد. تأثیرات دیانابول بر روی مغز می‌تواند از فردی به فرد دیگر متغایر و متفاوت باشد.

در صورتی که بعد از یک ماه مصرف دیانابول قطع می شود، چه اتفاقی می‌افتد؟

در صورتی که بعد از یک ماه مصرف دیانابول را قطع کنید کاهش وزن پیدا خواهید کرد. آن امر عادی می باشد و همچنین جای نگرانی نیست. به یاد داشته باشید افزایش وزن ناشی از مصرف دیانابول بر پایه آب می باشد و همچنین هر زمانی که مصرف دارو قطع می شود سرانجام وزن کسب شده را از دست خواهید داد.

تاثیرات و همچنین اثرات عضلانی دیانابول در صورت قطع مصرف چقدر طول می‌کشد؟

بایستی و حتما انتظار داشته باشید چند روز بعد از قطع مصرف هر روز خدا دیانابول، مقداری از فواید کسب شده از دست برود.

عوارض جانبی دیانابول

چندین اثر جانبی و همچنین منفی مصرف دیانابول در صورت مصرف ناقص و همچنین نادرست آن هم بوجود می‌آید. بعضی از تاثیرات و همچنین اثرات جانبی خیلی زیاد معمول که به نقل شده اند شامل بزرگی سینه آقایان، فشار خون بالا، جوش و همچنین آکنه، ریزش مو و همچنین سمی شدن کبد می باشد. آن عوارض جانبی شاید تو را بترسانند ولی باید توجه داشت اجتناب ناپذیر خواهند بود. هنگام مصرف دیانابول از مصرف الکل خودداری کنید زیرا باعث آسیب اکثرا و بیشتر به کبد می می شود.

آیا دیانابول تولید تستوسترون را متوقف می‌کند؟

بله، دیانابول تولید هورمون تستوسترون بدن را سرکوب می‌کند.

چه کسی نباید دیانابول مصرف کند؟

به روش معمول اشخاص سالم می‌توانند استروئید مصرف کنند. البته شرایطی وجو دارند که مانع مصرف استروئیدها می‌شوند. در صورتی که دیابت یا فشار خون بالای کنترل نشده، آب سیاه و همچنین پوکی استخوان دارید نباید دیانابول یا هر نوع استروئید غیره ای مصرف کنید.

تهیه و همچنین ترجمه: elmevarzesh.com

منبع: dbolmassgainer

قرص دیانابول چیست و همچنین چه عوارض و همچنین فوایدی دارد؟ در تاریخ ۲۷ September 2015 | 11:00 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قرص دیانابول چیست و همچنین چه عوارض و همچنین فوایدی دارد؟”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک