چگونه پودر پروتئین خانگی درست کنید؟ همراه با دستور ساخت

چگونه پودر پروتئین خانگی درست کنید؟ همراه با دستور ساخت

homemade protein 2 720x340 چگونه پودر پروتئین خانگی درست کنید؟ همراه با دستور ساخت

پودر‌های مکمل پروتئین جهت افزایش حجم عضله، ریکاوری سریع، تأمین منابع از دست رفته ریز مغذی‌ها و همچنین التیام آسیب‌ها بعد از تمرین جهت هر ورزشکار حرفه‌ایی و همچنین آماتور مفید و همچنین مؤثر می باشد. ولی باید توجه داشت نرخ آن مکمل‌ها و همچنین از همه مهمتر تنوع زیاد در شرکت‌های تولید کننده و همچنین محتویات آن هم انتخاب و همچنین خرید را جهت همه سخت و همچنین تا حدودی غیر ممکن کرده می باشد. بنابراین می خواهیم راه ساده تری را به تو معرفی کنیم، مباحث و مطالب بسیاری مطالعه شد تا بتوانیم بهترین دستور جهت تهیه پروتئین خانگی را پیدا کنیم. جهت تهیه یک پودر مکمل خانگی سالم و همچنین ارزان که حاوی پروتئین و همچنین کربوهیدرات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت فعالیت‌های اسپورت و ورزشی باشد با مجله علم ورزش همراه شوید.

468 60 1 چگونه پودر پروتئین خانگی درست کنید؟ همراه با دستور ساخت

دستور ساخت پروتئین خانگی و همچنین ارزش غذایی آن هم

یک پودر مکمل بایستی و حتما حاوی حداقل چربی و همچنین حداکثر پروتئین و همچنین مقداری کربوهیدرات جهت تأمین انرژی مورد مستلزم و نیاز بدن باشد. جهت آن پودر خانگی تو به جو، برنج قهوه‌ایی و همچنین عدس مستلزم و نیاز دارید.

جو، برنج قهوه‌ایی و همچنین عدس سبز خشک شده را هر کدام یک سوم فنجان با دستگاه مخلوط کن آسیاب کنید. هر سه بایستی و حتما خام باشند.

telegram elmevarzesh1 چگونه پودر پروتئین خانگی درست کنید؟ همراه با دستور ساخت

homemade protein1 چگونه پودر پروتئین خانگی درست کنید؟ همراه با دستور ساختارزش غذایی آن پودر پروتئین خانگی به شرح ذیل می باشد:

  • ۱۳۰ کالری
  • ۸ گرم پروتئین
  • ۱ گرم چربی 
  • ۲۴ گرم کربوهیدرات

مقدار پروتئین موجود در آن پودر خانگی به مقدار و اندازه پودر‌های شرکتی نیست، ولی باید توجه داشت نرخ کم و همچنین سالم بودن آن مکمل خانگی ارزش یک بار امتحان را دارد.

ارزش غذایی پودرهای پروتئین شرکتی 

  • ۸۰ کالری
  • ۱۴ گرم پروتئین
  • فاقد چربی
  • ۵ گرم کربوهیدرات

مطلب مرتبط: چگونه یک مکمل پروتئین سالم و همچنین مطمئن تهیه کنید؟

قسمت و بخش پروتئین را افزایش یا به آن هم طعم دهید

تو می‌توانید با تغییر مقدار مواد تشکیل دهنده آن مکمل قسمت و بخش پروتئین، کربوهیدرات و همچنین چربی را تغییر دهید. با افزایش مقدار عدس و همچنین کاهش مقدار جو و همچنین برنج قهوه‌ایی قسمت و بخش پروتئین را بالا برده و همچنین همزمان قسمت و بخش کربوهیدرات و همچنین چربی را پایین آورید. با اضافه کردن بادام درختی به مواد تشکیل دهنده قسمت و بخش پروتئین را بالا ببرید. جهت افزودن طعم به آن پودر می‌توانید ۱ قاشق چایی خوری قهوه یا پودر کاکائو، وانیل، زنجفیل و همچنین دارچین به مکمل اضافه کرده و همچنین در دستگاه آسیاب مخلوط کنید. جهت شیرین کردن مکمل از شکر یا گیاه استویا (Stevia) بهره بری و استفاده کنید.

homemade protein چگونه پودر پروتئین خانگی درست کنید؟ همراه با دستور ساختجهت مصرف می‌توانید شیر خشک بدون چربی مخصوص نوزادان به آن مکمل اضافه کرده و همچنین با آب مصرف کنید یا در صورتی که بدون شیر خشک مصرف می‌کنید، پودر را با شیر مخلوط کرده و همچنین سه وعده در روز صبح، بعد از تمرین و همچنین قبل از خواب مصرف کنید. روش دیگر مصرف دو وعده در روز قبل و همچنین بعد از تمرین و همچنین در روزهای استراحت مصرف دو وعده در میان وعده صبح و همچنین میان وعده عصر کافی می باشد.

بهتر می باشد پودر را به مقدار کم درست کرده و همچنین مصرف نمایید تا از خراب شدن محتویات آن هم جلوگیری کنید. در صورتی که می‌خواهید مکمل مورد مستلزم و نیاز یک دوره تمرینی را درست نمایید، بهتر می باشد مکمل را در محیطی خنک و همچنین خشک و همچنین در ظرفی در بسته نگه دارید. شایان ذکر می باشد آن پودر پروتئین خانگی توسط مجله علم ورزش تهیه و همچنین تست شده می باشد.

تهیه و همچنین ترجمه: elmevarzesh.com

منبع: backtoherroots

چگونه پودر پروتئین خانگی درست کنید؟ همراه با دستور ساخت در تاریخ ۵ December 2015 | 8:00 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چگونه پودر پروتئین خانگی درست کنید؟ همراه با دستور ساخت”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک