۵ دلیل جهت ورزش در منزل

۵ دلیل جهت ورزش در منزل

execise at home 720x340 ۵ دلیل جهت ورزش در منزل

معمولا" ورزش در منزل میان افرادی که مشغله بسیاری دارن و همچنین یا فرصت حضور در باشگاه های اسپورت و ورزشی را ندارند و همچنین از طرف دیگر به سلامت عمومی خود اهمیت می دهند طرفدار بسیاری خواهد داشت.در آن مطلب به ۵ دلیل که چرا ورزش در منزل اهمیت دارد می پردازیم.

468 60 1 ۵ دلیل جهت ورزش در منزل

ورزش در منزل ، صرفه جویی در هزینه

معمولا " در بعضی از ماه های سال شمسی که ترافیک کاری و همچنین مشغله کمتری دارید در باشگاه های اسپورت و ورزشی حضور پیدا می کنید؛ ولی باید توجه داشت بعد از آن هم کمتر و همچنین کمتر می می شود و همچنین رفته رفته پیدا کردن زمان جهت رفتن به سالن اسپورت و ورزشی، ظاهرا" سخت تر می می شود.مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست جهت روی فرم بودن بدن خود حتما" عضو باشگاه های اسپورت و ورزشی گران نرخ شوید.در واقع عضو بودن در باشگاه خیلی زیاد خوب و همچنین مهم می باشد ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که نتوانید به روش مرتب حضور داشته باشید، باشگاه را فراموش کنید و همچنین در منزل و خانه ورزش کنید.با آن وصف ورزش در منزل موجب صرفه جویی در پول و همچنین مصرف بنزین می می شود.

صرفه جویی در زمان

telegram elmevarzesh1 ۵ دلیل جهت ورزش در منزل

مزیت دوم از ورزش در منزل صرفه جویی در وقت می باشد. چه مدت طول می کشد تا تو خود را به سالن ورزش برسانید، لباس های خود را عوض کنید، تمرین کنید، دوش بگیرید، دوباره لباس خود را عوض کنید و همچنین به منزل و خانه برگردید؟ خوب آن جهت تو که وقت کمی در اختیار دارید مناسب نیست،جهت مثال تو می توانید، غذا را در فر قرار دهید و همچنین تمرین خود را شروع کنید و همچنین هنگامی که ورزش تو تمام شد، شام تو نیز آماده خواهد بود.آن چیزی می باشد که ما اسم آن هم را انجام چند تکلیف در بهترین حالت آن هم می گذاریم. زمان ذخیره شده را می قدرت به خوبی صرف دوستان و همچنین خانواده خود و همچنین یا خواندن کتابی کنید که معمولا وقت خواندن آن هم را نداشتید.

مربی خود باشید

بعضی از اشخاص به دلیل اعتماد به نفس پایینی که دارند، برایشان خوشایند نیست که هنگام ورزش کسی او را تماشا کند! ولی باید توجه داشت با تمرینات متنوع ورزش در منزل و همچنین یا تناسب اندام می توانید هر تمرین جدیدی را با خیال راحت انجام دهید، می توانید با هر سرعتی ورزش کنید، می توانید بعد از یک تمرین اینتروال با شدت بالا  روی زمین با صورت قرمز و همچنین عرق کرده دراز بکشید بدون آنکه به آن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید که دیگران چه  فکری می کنند.در منزل و خانه، تو حتی می توانید هنگام ورزش با انتخاب موسیقی مورد علاقه ی خود از لحاظ روانی فایده بیشتری ببرید.

با وزن بدن ، نه با وزنه

تمرینات با وزنه، یا بهتر می باشد بگویم تمرینات قدرتی و همچنین مقاومتی، تأثیر بسیاری بر روی خوش فرم شدن بدن و همچنین تناسب اندام دارد، ولی باید توجه داشت با یک نگاه به وسایل بدنسازی شاید خود را ناتوان ببینید و همچنین یا شاید در منزل فضای جهت جای دادن آن هم نداشته باشید.انجام حرکات بدنسازی با وزن بدن جهت مبتدی ها بهترین گزینه می باشد، تمریتات متعددی در قسمت و بخش تناسب اندام قرار داده ایم که می توانید از آن هم ها بهره بری و استفاده کنید.

ورزش در هر وقت که تو بخواهید

باشگاه اسپورت و ورزشی منزل و خانه ی تو دائما باز می باشد. تو می توانید در هر زمان و همچنین بدون مستلزم و نیاز به برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی، خود را به محیطی که جهت ورزش انتخاب کرده اید برسانید.هر چند که همسایه ی تو ممکن می باشد مخالف کلاس تناسب اندام در نیمه شب با صدای بلند موسیقی و همچنین پریدن باشد.

نظر تو در خصوص ورزش در منزل چیست؟ شاید تو دلایل بهتر و همچنین بیشتری جهت ورزش در منزل داشته باشید!

تهیه و همچنین ترجمه: elmevarzesh.com

منبع:homeworkoutchallenge

۵ دلیل جهت ورزش در منزل در تاریخ ۲۴ December 2013 | 11:00 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۵ دلیل جهت ورزش در منزل”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک