انواع مدل جالباسی مدرن در دکوراسیون منزل

چنانچه بدنبال خرید جاکفشی و جالباس ی مدرن و یا روستیک هستید در این مطلب با چند نمونه از بهتریـن مد ها آشنا می شوید که تماما پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. با دیدن زیبا یی این مد ها آشنایی با امکانات ی که به مصرف کننده ارائه می دهند می توانید در گزینش طرح مورد نظر خود کاملا درست تصمیم گیری می بکنید .
232 انواع مدل جالباسی مدرن در دکوراسیون منزل
جالباسی

جالباسی

قرار دادن مدل جاکفشی جا ی مناسب در راهروی ورودی یا کنار در ورودی خانه می تواند تا میزان بسياري از بهم ریختگی وشلوغی در این محل جلوگیر نماید و در عوض نظم زیبا یی خاصی را به محیط می بخشد دکوراسیون منزل شما را زیبا تر جلوه دهد. چه در حال ترک کردن خانه باشید چه در حال وارد شدن به آن جالبـاس ی و جاکفشی مناسب ترین محل جهت نگهداری لبـاس ها، کفش ها دیگر وسایل شما (چتر، کیف و…) خواهد بود. هر مهمان بازدید کننده ایی که به خانه شما می آید اولین چیزی که در زمان ورود به خانه مشاهده خواهد کرد جا ی جاکفشی شما خواهد بود پس خوبتر است بدنبال مدل های مدرن زیبا باشید تا در همان ابتدا حسی مثبت در مهمانانتان بجود بیاورید.

فاکتورهای بسياري در گزینش کمد کفش و لباس مناسب وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها فضا است. ابتدا باید معین بکنید چه میزان فضا جهت قرار دادن کمد کفش در راهروی ورودی خانه وجود دارد. انتخاب کمد کفش ولباس بزرگ احتمال دارد بر فضا غلبه نماید و راه ورود خروج مهمانان اهالی خانه را مساله کند اما در عین حال کمد می بایست در محیط مناسبی جهت نگهداری کفش ها های مهمانان و اهالی خانواده داشته باشد. چنانچه محیط بسیار زیاد ی در اختیاردارید و از طرفی خانواده پرجمعیتی هستید پس گزینش مدل جاکفشی بزرگ برترین مورد است در صورتی که جهت خانواده کم جمعیت یا افرادی که تنها زندگی می کنند مسلما داشتن کمدی بزرگ بی خاصیت است.فاکتورهای خیلی مهم دیگر تذکر به مواد بکار رفته در تهیه و تولید اینگونه کمد ها در کنار قیمت آنهاست جهت مثال نوع چوب بکار رفته در کمد از قبیل چوب گیلاس، گردو، افرا، بلوط … می تواند تاثیر بسیار زیاد ی بروی قیمت بروی چهره و ماندگاری کمد بگذارد. داشتن آیینه برای مرتب کردن لبـاس فاکتور با اهمیت زیاد بعدی است که همچنین دوچندان کردن قشنگ یی محیط کارایی خیلی بسياري دارد.

جالباس ی مدل جاکفشی هم مانند دیگر اجزا در طراحی در نوع های روستیک و مدرن تولید می شودو در مد های روستیک قلاب ها شاخه های آویز کمد طرح نقش هستند همين طور پنل های چوبی کمد صاف آسان نیستند نقوشی روی آنها حک شده است. در مقابل نمونه های مدرن کاملا ساده و صاف اما شیک طراحی می شوند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انواع مدل جالباسی مدرن در دکوراسیون منزل”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک