ایده اساسی و پایه ای نیازمندی ها

– ایده مهم و پایه ای DRP
DRP ، طرح ریزی تغییرات تحولات مواد خام از نظر ورود به انبار، میزان استفاده و مصرف خروج کالا شبکه توزیعی است. DRP مواد موجود را که در فهرست کالا و موجودی ثبت شده در نظر می گیرد این مواد، موادی هستند که می توان آنها را وارد شبکه توزیعی کرد تا پاسخها نتایج لحظه ای را بتوان در رابطه با درخواست و نیازهای مشتری ارئه کرد.
%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86 219 ایده اساسی و پایه ای نیازمندی ها
نیازمندیها

– طرح ریزی وهله ای زمانی
طرح ریزی وهله ای زمانی جزو مهم DRP MRP است. DRP برای بازسازی و زیرسازی مجدد طرح ریزی توزیع بصورت یک تکنیک استاندارد در می آیند. تکنیکهای طرح ریزی ظرفیت می تواند برای تعیین نیازمندیها تجهیزات حمل نقل، انبار و دیگر منابع خیلی مهم مورد مصرف قرار بگیرد. با مصرف از اطلاعات

سیاستهای DRP ، مدیریت می تواند منابع توزیع را برای پشتیبانی پشتیبانی از استراتژی های تجاری آینده شرکت بصورت کلی و کامل ارزیابی نماید . تنهاMRP امکان پیشرفت تکمیل JIT را جهت اقدامات DRP ساخت تولیدی در زمینه ارزیابی ارزیابی فلسفه طرح JIT در مورد توزیع و دیگر اقدامات و محیطهای غیرتولیدی را فراهم می نماید . این امر بدان دلیل رخ می دهد که MRP DRP مفهوم و تعریف عملیاتی کاربر دی در رابطه تعریف (just-in-tim) «دقیقآ لحظه ای» را ارائه می نماید . DRP تغییرات و تحولات مواد را در ورودی، داخل خارج از شبکه توزیعی طراحی می نماید . این سیستم برای اصلاح و بازبینی کارآیی قابلیت

دارائی کالا در شبکه های توزیعی تکمیل شد. اهداف مربوط به آن ویرایش کارایی قابلیت کیفیت تحویل کالا (محصول) به مشتری و حداقل کردن میزان مصرف مواد اولیه و موجودی بدست آوردن نرخ های توزیع کلی کمتر، بودند.کاربر د اصلی DRP، طراحی میزان تغییرات مواد در شبکه توزیع است. این هدف، طرح ریزی بازسازی زیرسازی مجدد سفارشات بوسیله تولیدکننده ها یا استفاده کنندگان را در برمی گیرد. بدین ترتیب زمان صرف شده، متناسب با میزان سفارش مصرف مشتری ویرایش می شود. بعنوان نتیجه DRP همه اقدامات کار های زیرسازی مجدد را جهت بازبینی فهرست کالا و موجودی متناسب با سطوح تعریف شده مدیریتی از تمام جهات، درزمینه شبکه توزیع را طراحی طرح ریزی می نماید .
– هدف اولیه از بکارگیری DRP :

هدف اولیه از DRP بدست آوردن فهرست کالا موجودی نرمال و متوازن در همه نقاط حالتهای مناسب در شبکه است. در محیط لحظه ای کنونی (که دارای تغییرات لحظه ای است) این امر بدان مفهوم است که می توان بیاری آن پاسخهای سریع، لحظه ای مناسب را در واکنش به درخواست های مشتری در فهرست کالا موجودی و شبکه توزیع اعمال کرد. هرشرکت ی را که در نظر بگیرید کار های تولیدی یا توزیعی است. DRP قادر است کارایی قابلیت منایع توزیع مواد (خام)، سرمایه گذاری در فهرست کالا موجودی سرمایه گذاری کاری (تولیدی) را بازبینی نماید .

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ایده اساسی و پایه ای نیازمندی ها”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک