برنامه جذاب و جالب و خوب رژیم غذایی جهت شکم شش تکه

برنامه جذاب و جالب و خوب رژیم غذایی جهت شکم شش تکه

در صورتی که تمرینات مرتبط به عضلات شکم را به درستی انجام دهید، بدست آوردن شکم شش تکه و همچنین قوی کار سختی نیست، تحقیقات اخیر نشان می دهد که کنترل رژیم های غذایی باعث کاهش ۷۰ درصدی چربی می می شود ولی باید توجه داشت آن به معنی نیست که تمرینات مهم نیستند. در صورتی که می خواهید جهت داشتن شکم شش تکه سریع تر به پس نتیجه آن می شود که برسید، یک برنامه جذاب و جالب و خوب غذایی دقیق، پایه و همچنین اساس برنامه جذاب و جالب و خوب های تقویت عضلات شکم می باشد. همه ما عضله شش تکه شکم را داریم ولی باید توجه داشت آن هم ها با پوششی از چربی پنهان شده اند. جهت مشخص کردن و همچنین نشان دادن آن هم ها بایستی و حتما به شکل صحیح  تغذیه داشته باشید و همچنین تمرین کنید. از اینجا می توانید تمریناتی که با انجام آن هم ها عضلات شکم سفت و همچنین سخت می می شود را دیدن کنید.

Six pack abs برنامه جذاب و جالب و خوب رژیم غذایی جهت شکم شش تکه

شکم شش تکه در آشپزخانه تقویت می شوند!  زیرا و به درستی که به رژیم غذایی جهت به دست آوردن و همچنین همچنین حفظ آن هم ها نیازمندید.

وعدهای غذایی

telegram elmevarzesh1 برنامه جذاب و جالب و خوب رژیم غذایی جهت شکم شش تکه

وعده های غذایی را در فواصل مساوی میل کنید. در صورتی که از تغذیه خوبی هم برخوردار باشید، سراغ خوردن تنقلات نخواهید رفت. آن کار به تنظیم مقدار و اندازه و میزان قند خون کمک می کند که موجب تثبیت آزاد شدن انسولین خواهد شد. همچنین آن عمل به بهبود بهره بری و استفاده چربی به عنوان سوخت که از تجمع آن هم ها در بدن جلوگیری کرده کمک می کند، زمانی که چربی اضافی در بدن انباشته نشود عضلات شکم اکثرا و بیشتر  برجسته خواهند بود.

چگونه آن کار را انجام دهید؟

سه وعده غذای مناسب و همچنین استاندارد و همچنین سه میان وعده کوچک تر میل کنید. جهت مثال:

صبح زود: یک تا دو لیوان آب

ساعت ۸ تا ۹ صبح: صبحانه میل کنید

ساعت ۱۱ تا ۱۲: میان وعده

ساعت یک تا دو: ناهار

ساعت ۴ تا ۵ : میان وعده

ساعت ۷ تا ۸ شب: شام

ساعت ۹ تا  10شب: اگرگرسنه بودید، شیر بنوشید.

اهمیت پروتئین در رژیم غذایی شکم شش تکه

پروتئین نقش مهمی را در تمرینات بازی می کند، قبل از آن؛ قسمت و بخش مهمی از رژیم چربی سوزی می باشد زیرا و به درستی که تنها ریز مغذی می باشد که حفظ عضلات را تقویت می کند. پیشنهاد هر روز خدا مصرف پروتئین جهت اشخاص یک گرم به نسبت هر کیلوگرم وزن بدن می باشد. مقدار و اندازه و میزان مصرف آن هم با توجه به مقدار و اندازه و میزان فعالیت اشخاص کاهش یا افزایش می یابد. پروتئین به عنوان بلوک های ساختمانی جهت عضلات عمل می کند، ولی باید توجه داشت باعث افزایش حجم آن هم ها نمی می شود، (افسانه یا باور غلطی که شهروندان و مردم شهر باور دارند.) جهت داشتن عضلات حجیم بایستی و حتما در باشگاه تمرین کرد و همچنین تمرینات مقاومتی پیشرونده را انجام دهید.

پروتئین به فراهم کردن مواد خام جهت عضله سازی کمک می کند. می توانید با خوردن گوشت سفید، تخم مرغ و همچنین جوجه سهم پروتئین بدن را تأمین کنید. در صورتی که هم گیاهخوار هستید، انتخاب کمتری نخواهید داشت، می توانید پنیر، سویا، جوانه گندم، شیر و همچنین کشک و همچنین غیره را مصرف کنند. در صورت مستلزم و نیاز حتی می توانند از مواد حاوی پروتئین بهره بری و استفاده کنند. به مقدار و اندازه یک کف دست پروتئین با هر وعده غذایی به و همچنین ریکاوری عضلات کمک می کند. منابع پروتئین جهت عضله سازی را بخوانید.

به مقدار و اندازه و میزان کافی آب بنوشید

بهره بری و استفاده از آب و همچنین تنظیم آب بدن از اهمیت بسیاری برخوردار  می باشد، زیرا آب ماده مهمی می باشد که جهت عملکرد بدن کاملا" ضروری می باشد. به استثنای اکسیژن، بدن به هیچ ماده ای اکثرا و بیشتر از آب مستلزم و نیاز ندارد. هر چقدر  اکثرا و بیشتر تمرین کنید، اهمیت مصرف آب ضروری تر می می شود، پس قبل، حین و همچنین بعد از تمرین مقدار و اندازه و میزان مناسبی آب بنوشید. کم آبی می تواند باعث می شود به سختی به پس نتیجه آن می شود که تمرین برسیده و همچنین یا در شرایط سخت باعث به خطر افتادن سلامتی می می شود. قبل از آن، آب باعث افزایش متابولیسم بدن می می شود و همچنین در پس نتیجه آن می شود که با مصرف کالری اکثرا و بیشتر می تواند زودتر از دست چربی های که عضلات شکم را پوشانده اند خلاص شوید!

کربوهیدرات مناسب

بدون شک کربوهیدرات یکی از مهم ترین منابع انرژی می باشد. کربوهیدرات انرژی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت انقباض عضلات را فراهم می کند. زمانی که غذا را میل می کنید، کربوهیدرات به شکرهای کوچک تر شکسته شده (گلوکز، فروکتوز و همچنین گالاکتوز) که جذب شده و همچنین بعنوان انرژی مصرف می می شود. ذخیره گلوکز نیز در عضلات و همچنین کبد به شکل گلیکوژن می باشد تا در مواقع مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری مورد بهره بری و استفاده قرار گیرد. البته توجه کنید، در صورتی که مقدار و اندازه و میزان بسیاری از گلیکوژن ذخیره می شود، مقدار  اضافه آن هم به شکل چربی ذخیره می گردد. همچنین در صورتی که بدن به مقدار و اندازه کافی از کربوهیدرات بهره بری و استفاده نکند، پروتئین شکسته شده و همچنین گلوکز جهت مصرف انرژی تولید می می شود. چنین وضعیتی موجب تخریب بافت عضلات می می شود.

میوه و همچنین سبزیجات

میوه و همچنین سبزیجات تمامی مواد مغذی و همچنین فیبرهایی که بدن ما به آن هم نیازمند دارد را فراهم می کند. میوه و همچنین سبزیجات منبع غنی از مواد مغذی مختلفی خواهند بود و همچنین در صورتی که می خواهید بدن مناسب با عضلات شکم شش تکه باشید، بایستی و حتما حتما" در طول روز از آن هم ها بهره بری و استفاده کنید. یکی از پیشنهادهای خوب اسفناج می باشد، اسفناج یک ماده غذایی خیلی زیاد پر اقتدار و قدرت می باشد که حاوی مقدار و اندازه و میزان بالایی کاروتینوئید مثل بتا-کاروتن و همچنین لوتین و همچنین همچنین کورستین می باشد که تأثیرات آنتی اکسیدانه در  بدن دارند. همچنین و علاوه بر آن هم، با مصرف اسفناج، اسید فولیک، ویتامین K، منیزیم، منگنز، و همچنین پروتئین بیشتری به بدنتان می رسانید.

تهیه و همچنین ترجمه: elmevarzesh.com

منبع: thehealthsite

برنامه جذاب و جالب و خوب رژیم غذایی جهت شکم شش تکه در تاریخ ۶ December 2014 | 11:00 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برنامه جذاب و جالب و خوب رژیم غذایی جهت شکم شش تکه”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک