ترک عادت های بد فرزندان

ترک عادت های بد فرزندان

بسیاری از بچه ها به جای دوچرخه سواری در زمین بازی و همچنین یا فوتبال در حیاط منزل و خانه ، به تماشای تلویزیون می پردازند ، بازی های ویدئویی انجام می دهند و همچنین ساعت ها از طریق اینترنت خود را سرگرم می کنند. ولی باید توجه داشت هیچ وقت ترک کردن عادت های بد جهت بچه ها دیر نیست. از موارد و نکات ساده زیر بهره بری و استفاده کنید و همچنین به فرزندانتان انگیزه بلندمدت جهت انجام فعالیت هایشان بدهید تا با آن هم وسیله بدن هایشان را تقویت کنند.

bad habits ترک عادت های بد فرزندان

از یک مثال مناسب بهره بری و استفاده کنید :در صورتی که تمایل دارید که بچه های فعالی داشته باشید بایستی و حتما فعال باشید.به جای بهره بری و استفاده از آسانسور از پله ها بهره بری و استفاده کنید.ماشین خود را در فاصله دورتری پارک کنید.از فعالیت فیزیکی به عنوان فرصتی جهت سالم نگه داشتن بدن ، صحبت کنید و همچنین هیچ وقت آن هم را به عنوان یک تنبیه و همچنین یا زمان بیکاری و اوقات تفریح در نظر نگیرید. دکتر ادوارد لاسکوسکی ، کارشناس علم پزشکی جدید اسپورت و ورزشی و همچنین احیای قلبی و همچنین دستیار علم پزشکی جدید مرکز علم پزشکی جدید اسپورت و ورزشی مایوکلینیک می گوید : شکل زندگی پر از فعالیت والدین به عنوان انگیزه ای قوی جهت یک بچه محسوب می گردد.پس با انجام فعالیت اسپورت و ورزشی خود را به عنوان یک الگوی مناسب به بچه هایتان معرفی کنید.

زمان دیدن تلویزیون را محدود کنید

telegram elmevarzesh1 ترک عادت های بد فرزندان

یک روش خیلی زیاد مؤثر جهت افزایش سطح فعالیت ، محدود کردن تعداد ساعات تماشای تلویزیون یا سایر وسایل در بچه ها می است و خواهد بود.شامل تماشای برنامه جذاب و جالب و خوب های تصویری و تلویزیونی ، بازی های ویدئویی و همچنین زمان کار با کامپیوتر.آن هم را به کمتر از دو ساعت در روز کاهش دهید.جهت آنکه آن کار را ساده تر کنید ، هیچ گاه در اتاق بچه هایتان تلویزیون قرار ندهید و همچنین کامپیوتر را به روش خانوادگی بهره بری و استفاده کنید. همچنین دیگر فعالیت های ثابت و همچنین بی تحرک را همچون چت کردن به وسیله کامپیوتر و همچنین یا با تلفن صحبت کردن را محدود کنید.

در صورتی که بچه های تو بازیهای ویدئویی انجام می دهند ، سعی کنید انواعی از آن بازی ها را انتخاب کنید که شامل تحرک بیشتری می باشند.اینگونه بازی های پر فعالیت همچون ( دو و همچنین نرمش و همچنین ایروبیک ) و همچنین بازی هایی که از حرکات فیزیکی بازیکنان جهت کنترل وقایع بازی بهره بری و استفاده می کنند، اقتدار و قدرت مصرف کالری در بچه ها را تقویت می کنند.در بررسی کردن انجام شده در مایوکلینیک ، بچه هایی که بازی های پر جنب و همچنین جوش انجام داده ،مقدار و اندازه و میزان مصرف انرژی در آن هم ها دو برابر گردید.

یک برنامه جذاب و جالب و خوب هر روز خدا تدوین کنید

هر روز را جهت فعالیت فیزیکی در نظر بگیرید. به همراه بچه های خود زود از خواب بیدار شوید و همچنین بعد از خوردن نهار هم با آن هم ها به پیاده روی بروید.آرام آرام برنامه جذاب و جالب و خوب های بیشتری را به برنامه جذاب و جالب و خوب هر روز خدا خود اضافه کنید تا آنکه کاملاً به انجام آنها به روش هر روز خدا عادت کنید.اجازه بدهید بچه هایتان نوع فعالیت را مشخص کنند.

جهت بسیاری از بچه ها انجام ورزش های نهاد یافته راه مناسبی جهت تناسب اندام می باشد. ولی باید توجه داشت ورزش های تیمی یا کلاس های ( تمرین تیمی ) ، تنها حالت های گزینش نمی باشند.در صورتی که بچه هایتان از نظر هنری مستعد خواهند بود ، با هم پیاده روی کنید و همچنین برگ ها و همچنین سنگ هایی را که آن هم ها می توانند در دانشکده مورد بهره بری و استفاده قرار دهند ،جمع آوری کنید.در صورتی که بچه ها دوست دارند که کوهنوردی کنند ، به سمت نزدیک ترین ورزشگاه جنگلی یا طبیعت حرکت کنند. در صورتی که بچه هایتان دوست دارند که مطالعه کنند، به نزدیک ترین کتابخانه موجود جابجا شوید و همچنین یا به سادگی موسیقی مورد علاقه فرزندتان را پخش کنید و همچنین در اتاق نشیمن به همراه او به جنب و همچنین جوش بپردازید.

دکتر لاسکیوسکی بررسی کننده و پروهشگر مایوکلینیک می گوید : هر کدام از بچه ها خصوصیات خاص خود را دارند.همه ما نقاط نیرو و همچنین خصوصیات ویژه ای را داریم که علائق ما را تحت تاثیر قرار می دهند . نقطه کلیدی آن می باشد که تو به چیزهایی پی ببرید که بچه هایتان واقعاً به آن هم ها علاقه دارند.

منبع:وبسایت و مرکز خبرهای جدید پژوهشی اسپورت و ورزشی ایران

ترک عادت های بد فرزندان در تاریخ ۱۲ April 2012 | 10:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ترک عادت های بد فرزندان”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک