شوهرتان را برای شب عید خوش تیپ کنید

How To Buy Clothes for men شوهرتان را برای شب عید خوش تیپ کنید

لباس شب ۲۰۱۵

راهنمای خرید لباس شب عید ویژه آقایان

فقط خرید ‌های متنوع نیست که می‌تواند به جذابیت همسر شما یاری کند،‌بلکه گاه رعایت نکات کوچک می‌تواند،‌اثر بسياري در ظاهر افراد بگذارد. هر قدر که خوش‌تیپ باشید، شاید نکاتی را درمورد اصول ست کردن و لبـاس خریدن ندانید. با خواندن این مطلب هرچه بیشتر در مورد مد و داشتن ظاهری آراسته بدانید و به جهان ی مردان خوش‌پوش وارد شوید و تاثیر بیشتری روی اطرافیان داشته باشید.

در این مطلب ۲۰ مورد از نكات مربوط به داشتن ظاهری آراسته را می‌خوانید كه دوای درد آقایان است. از پوشیدن تی‌شرت‌هایی با لوگوهای بزرگ گرفته تا كفش‌های واكس نخورده، همه و تمام نكاتی هستند كه ظاهر شما را خراب می‌كنند.

سایز خودتان را بدانید

با کیفیت ترین پیشرفتی كه می‌توانید جهت ظاهرتان ایجاد نمایید داشتن یك انتخاب هوشمندانه با دقت است، گزینش ‌هایی كه كاملا اندازه‌تان هستند . بیشتر آقایان، به‌خصوص آقا پسرها، لبـاس ‌هایی می‌پوشند كه جهت شان گشاد یا حتی بسیار زیاد گشاد هستند ! مطمئن شوید كه ‌تان درست نیز سایز شماست. نه بسیار زیاد تنگ و نه زیاد گشاد. ‌های زیاد گشاد یا خیلی تنگ تبدیل به یك بیماری مسری شده‌اند! دقت بکنید !

خودتان باشید

نوجوان هستید و می‌خواهید خیلی خوش تیپ به‌نظر بیایید؟ قبول. خوش تیپ باشید ولی در ظاهرتان اغراق ننمایید . بسیار زیاد از پسرهای نوجوان رفیق دارند مثل آدم ‌های زیاد دیده شده به‌نظر بیایند. آن‌ها سعی می‌كنند ظاهرشان را شبیه آدم ‌های ویِژگزینشه بكنند. بزرگ‌ترها! به آن‌ها یاد بدهید‌، جهت مفرق بودن نیازی نیست كه خودشان را عجیب غریب درست بكنند. اگر قرار است زیاد تغییر بكنند نهایتا از ۳رنگ مفرق در پوشش شان مصرف كنند و نه بیشتر. نكته دیگر راجع به ساعت‌ آن‌هاست. استفاده از ساعت‌های زیاد بزرگ كه این روزها باب شده بالطبع خیلی جلب توجه می‌كنند بیشتر از این كه توجه افراد دیگر را به آن‌ها جلب بكند باعث تعجب‌شان خواهد شد.

روزانه خوش‌ تیپ تر از دیروز

پوشش معمولی روزمره خیلی خیلی مهم است. بعضی‌ها فكر می‌كنند چون اسم روزمره به این لبـاس ‌ها داده می‌شود نباید توجه بسیار زیاد ی به آن‌ها كرد. دقیقا برعكس است. روزمره یعنی یك بخش خیلی مهم از زندگی. پس برای انتخاب ‌های‌تان زمان بگذارید. جهت ایجاد یك تغییر بهتر از تی‌شرت‌های رنگی مصرف کنـید . اگر نوجوان شما اهل برند و به قول خودشان مارك بازی است، حواستان باشد برندهایی را به او معرفی کنـید كه تنوع رنگی در آن‌ها وجود دارد. اما خوبتر است طوری رفتار کنـید كه در ذهن آن‌ها رنگی متناسب بودن بر برند بودن، ارجحیت پیدا كند.

دقیق ست بکنید

لباس ‌هایی كه بالا تنه را می‌پوشانند بایستی با لبـاس ‌هایی كه پایین بدن را می‌پوشانند همموزیک ی داشته باشند. جذاب نیست یك پسر سوئی‌شرت گشاد و اسپرت را با یك شلوار پارچه‌ای همآهنگ كند یا یك بالا تنه كاملا رسمی را با یك شلوار جین همراه كند. اگر قرار است لباس اسپرت بپوشید سعی نمایید تمام ظاهر شما اسپرت باشد. اگر هم قرار است‌، یك ظاهر رسمی را انتخاب کنـید ، از پیراهن و كت‌تان گرفته تا شلوار باید كاملا رساست .

به کفش‌ها توجه بکنید

برای كفش‌های‌تان خوب خرج کنـید خوب هم زمان بگذارید. كفش‌ها بخش ناطق تیپ شما هستند !بله، آن‌ها به راحتی با بیننده حرف می‌زنند اولین بخش ظاهر شما می باشند كه به‌خصوص خانم‌ها به آن توجه می‌كنند. پس سعی کنـید كفش‌های‌تان همـواره پاک باشند و از پاکی برق بزنند.آن‌ها را به موقع واكس بزنید. حتی چنانچه با کیفیت ترین ‌ها را پوشیده باشید و تمام لبـاس ‌های‌تان پاک و اتو كشیده باشند، یك كفش كثیف می‌تواند به راحتی آب میل کردن تمام این‌ها را از بین ببرد. حیف است كه جهت یك واكس ۵ ‌دقیقه‌ای كل ظاهرتان را زیر پرسش ببرید‌، پس حواس‌تان حسابی به كفش‌ها جمع باشد.

تنها خرید نروید

هیچ تنها به خرید نروید زیرا به حرف برخي از فروشنده‌ها نمی‌شود اعتماد كرد. بیشتر آن‌ها خیلی كاری ندارند كه این لبـاس به شما می‌آید یا نه. آن‌ها به فكر فروش و سود خودشان می باشند ، شما به فكر سود خودتان باشید. یكی از دوست ها خوش‌پوش و مورد اعتمادتان را با خودتان به خرید ببرید؛ كسی كه مطمئن هستید با استفاده از نظراتش می‌توانید خوش‌پوش باشید.

موقعیت سنج باشید

یك پله عقب‌تر باشید : همیشه درنظر داشته باشید كه كجا مهمان هستید میزبان‌تان چه كسی است. اگر همیشه حوا‌س‌تان به موقعیت باشد، می‌توانید با کیفیت ترین ‌ها را جهت پوشیدن در آن موقعیت گزینش نمایید . دقت داشته باشید چنانچه نمی‌دانید قرار است با چه جور آدم ‌هایی مواجه شوید، بهتر است كمی رسمی‌تر باشید، جهت مثال از یك كت آسان روی ‌تان استفاده نمایید و در نهایت یك نكته را به یاد داشته باشید كه ابه احتمال زیاد لا می‌تواند نجات‌تان بدهد؛ همیشه از افراد مافوق‌تان یك پله عقب‌تر باشد. برای مثال چنانچه برای مصاحبه كاری می‌روید خوب از رئیس‌تان لباس نپوشید! از ما گفتن بود!

ریزه کاری ها را در نظر بگیرید

هیچ‌ قدرت جزئیات را دست‌كم نگیرید. همآهنگ ی كل ظاهرتان به كنار، جزئیات هم به همان اندازه مهم هستند . جزئیات می‌توانند نشان‌دهنده ویژگی‌های ویِژگزینشه فرد ی شما باشند. جذاب است كه این موارد جزئی تنوع بالایی دارند. یك دستمال گردن زیبا یا یك دكمه سر دست زیبا می‌تواند حسابی حال و هوای ظاهرتان را عوض كند و خوش‌سلیقگی شما را به تمام نشان بدهد. دقت داشته باشید جزئیات از اولین موارد ی هستند كه در ظاهرتان مورد‌توجه قرار می‌گیرند، پس اولین كسی باشید كه به آنها خوب توجه می‌كند. امروزه می‌توانید دستمال گردن‌های شیک متنوعی را در مغازه‌های لوکس پیدا بکنید تغییری مهم در ظاهرتان به وجود بیاورید اما اگر کمی زمان بگذارید و سری به مغازه‌ها ی معمولی بزنید هم می‌توانید دستمال گردن‌های ز یبا را با قیمت متنوع پیدا بکنید .

تی‌شرت تبلیغاتی نپوشید

وقتی یك تی‌شرت با یك لوگوی بزرگ تبلیغاتی می‌پوشید شبیه یك بیلبورد تبلیغاتی متحرك به‌نظر می‌رسید! دور این جور تی‌شرت‌ها را خط بكشید. در عوض به‌دنبال تی‌شرت‌های كلاسیك با یقه‌های هفت بروید‌ یا تی‌شرت‌هایی با طرح‌های زیبا ی هنری. این روزها لباس ‌هایی با خطوط فارسی گزینه‌های زیبا با اصالتی هستند كه می‌توانند حال‌و‌هوای تازه‌ای به تیپ شما ببخشند.

گول حراجی را نخورید

به حراج‌های انتها فصل اعتماد ننمایید . خیلی از افراد ی می‌بینند فروشگاهي حراج گذاشته بدون این كه به چیزی احتیاج داشته باشند وارد می‌شوند و یك دفعه می‌بینی با چند كیسه لباس بیرون می‌آیند. این اتفاق درباره حراج برندها نیز اتفاق می‌افتد. آقایان! چیزی را صرفا به این دلیل كه مارك‌دار است و ارزان شده، نخرید. هر لباس بایستی همآهنگ با سلیقه و فرد شما گزینش شود ؛ کمد خود را اجناسی که به کارتان نمی‌آیند پر نکنید و هوشمندانه خرید بکنید . لباس ‌هایی را بخرید كه دوست‌شان دارید می‌دانید كه آن‌ها را می‌پوشید، نه این كه نرسیده به خانه پشیمانی سراغ‌تان بیاید. درنظر داشتن این نكته شما را از خرج كردن یك عالم هزینه غیر‌ضروری نجات می‌دهد. باور کنـید !

برند باز نباشید

برند بازها موقع خرید یك پرسش آسان را مرتب از خودشان بپرسند: « چنانچه مارك این برند روی این لباس نبود، آن را می‌خریدم؟ » واقعیت این است كه خیلی ‌ها تنها به‌ خاطر مارك یك لباس سراغش می‌روند. شكی نیست كه خیلی از برندها جنس‌های با كیفیت مرغوبی دارند ولی خیلی ‌های‌شان هم صرفا اسم و رسمی به زده‌اند. دنبال مارك‌ها نباشید. به‌دنبال پارچه‌های مرغوب باشید كه به حفظ سلامت ‌‌تان یاری می‌كنند. ببینید مـدل و طراحی آن لبـاس را رفیق دارید. اگر جواب شما بد است همان لحظه فروشگاه را ترك نمایید .

از دوست ها صادق نظر بخواهید

دنبال واكنش‌های واقعی باشید، زیاد ‌ها نظر واقعی‌شان را راجع‌به ظاهرتان نمی‌گویند. زیاد ‌ها مخفی‌اش می‌كنند، بعضی‌ها هم جهت خوشایندی شما از تیپی كه ممكن است به‌نظرشان مزخرف بیاید، تعریف می‌كنند. دنبال آدم ‌هایی باشید كه با شما صادق هستند یا این كه خیلی رك از آن‌ها خواهش کنـید نظر واقعی‌شان را به شما بگویند. اما جنبه‌خودتان را بالا ببرید، نه این كه دوست‌تان نظرش را بگوید بعد دوستی‌تان به هم بخورد!

از آرایشگرتان بخواهید نظرش را درمورد مـدل مویی كه پسندیده‌اید بگوید. ممكن است قبل از كوتاه كردن موهای‌تان بفهمید این مدل نه فقط به شما نمی‌آید بلكه چهره‌تان را زشت می‌كند. پس به‌دنبال نظرات واقعی باشید، فرقی نمی‌كند از چه كسی. یك تلنگر از یك دوست، یكی از اعضای فامیل یا یكی از همكاران می‌تواند شما را از تهدید بدپوشی نجات بدهد.

به موقع ویرایش بکنید

برای بازبینی مناسب صورت‌تان زمان بگذارید. مرتب بودن بایستی در چهره شما معین باشد، در غیر این صورت تمام تلاش ‌های‌تان برای داشتن یك‌ ظاهر ایده‌آل، ظرف چند ثانیه از دست می‌رود. همیشه به ریش‌تان نظم بدهید و آن را به خوب ی مرتب کنـید .

سلفی باز شوید

از خودتان عكس بگیرید. اگر نمی‌توانید لبـاس ‌های مختلف‌تان را با تصور كرده و ظاهر مناسب‌تان را پیدا نمایید ، هیچ ایرادی ندارد چنانچه آن‌ها را بپوشید، از خودتان عكس بگیرید بعد عكس‌ها را با مقایسه نمایید . دیدن این عكس‌ها می‌تواند کمک بزرگی جهت پیدا كردن غلط ات‌تان بكند. اصلا فرض کنـید دوربین‌های دیجیتالی تنها جهت این كار تولید و ساخته شده‌اند؛ برای بازبینی غلط ات شما قبل از این‌كه كار از كار قدیم باشد.

گیر ندهید

در نهایت می بایست بگویم نگـران نباشید! حتی اگر در مورد پوشش‌تان غلط هم بکنـید زمین هم‌چنان به گردش خودش ادامه خواهد داد. از خانه بیرون بروید، به فروشگاه‌های بهتر سر بزنید، با آدم ‌های خوش تیپ رابطه برقرار كرده به ظاهرشان توجه نمایید ولی دقت کنـید ، ببینید آیا مـدل مویی كه آن را روی سر فلان آقا رفیق دارید به شما هم همان‌قدر می‌آید؟ بستن شال‌گردن كه فلان دوست‌تان را زیاد خوش تیپ كرده جهت گردن شما مناسب است یا این كه گردن كوتاهی دارید و نبایستی از شال گردن مصرف کنـید . تمام چیز را با هم در نظر بگیرید مطمئن باشید هر چقدر به خوش‌پوشی‌تان ارزش بدهید به‌خودتان ارزش داده‌اید.

این نكات را جهت داشتن ظاهری آراسته رعایت کنـید

موهای همیشه كوتاه

موها بیشترین تاثیر را روی چهره افراد می‌گذارند. سعی نمایید همیشه موهای‌تان را كوتاه و مرتب نگه دارید؛ موهای كوتاه به چهره شما نظم و انضباط می‌دهد. به‌خصوص سعی نمایید همـواره موهای پشت گردن‌تان را اصلاح نمایید چون عکس ناخوشایندی را جهت بیننده ایجاد می كنند.برای گرفتن زمان آرایشگاه هیچ‌وقت تنبلی نکنـید . این كه هر چند زمان یك‌بار به آرایشگاه بروید سریع افزایش موهای‌تان بستگی دارد اندازه موهای‌تان هر چقدر كه هست قبل از این كه قیافه‌تان را نامرتب كند كوتاهش نمایید .

شلوارهای مناسب بخرید

شلوارهای پارچه‌ای گزینه‌های مناسبی برای تیپ‌های مردانه هستند ‌ اما حوا‌س‌تان به قد شلوار باشد. اگر قد این شلوارها بسیار زیاد بلند باشد یا چند سانتی متری بالای كفش قرار بگیرد یكی از بدترین ظاهرهای ممكن را برای ‌تان ایجاد خواهد كرد. این نكته در مورد شلوارهای جین هم صدق می‌كند. شلواری كه پشتش ریش ریش شده، آن از بس كه بلند است و روی زمین كشیده می‌شود اصلا زیبا نیست.

شال‌گردن رسمی

جهت موقعیت‌های رسمی شال دستمال‌گردن‌های آراسته گزینه‌هایی هستند كه ظاهر شما را به همین دلیل به آن رو می‌كنند به‌ شرطی كه گردن شما بلند كشیده باشد. جهت آدم ‌هایی كه غبغب دارند و گردن‌شان كوتاه است مصرف از دستمال گردن به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌شود چون گردن‌شان را بیشتر از آنچه هست، كوتاه نشان می‌دهد.

جهت ظاهرتان زمان بگذارید

جهت ظاهرتان زمان و پول زیادتری را صرف کنـید . ‌های شما وسیله ارتباطی شما با جهان خارج است. ‌های‌تان نشان‌دهنده فرد و آموزش فكرتان می باشند . پس هیچ عیبی ندارد اگر جهت ‌شان پول خوب ی خرج کنـید بسياري بگذارید. مرتب ظاهرتان را چك کنـید .

ببینید كدام ‌ها را با هم بپوشید خوب است. همان‌قدر كه به تحصیلات، ارتباطات شغل‌تان ارزش می‌دهید، به پوشش‌تان هم ارزش بدهید. پوشش بد می‌تواند موقعیت‌های بسياري را از شما بگیرد. بر عكس، یك ظاهر آراسته و قشنگ می‌تواند موقعیت‌های بسیار زیاد ی را در اختیارتان بگذارد، پس هیچ‌زمان قدرت پوشاك را دست‌كم نگیرید.

عطر بزنید

هیچ‌چیزی به اندازه یك ادكلن خوش‌بو نمی‌تواند تیپ یك مرد را كامل كند. عطرها اکثرا ٌ برای فرد ‌های مختلف ساخـته می‌شوند. یك عطر می‌تواند تداعی‌كننده اعتماد به نفس باشد عطر دیگر تداعی‌كننده اجتماعی بودن. با توجه به فرد ‌تان به سراغ عطرها بروید. برای عطرهای‌تان بهتر خرج کنـید . برخي از عطرها بعد از چند ساعت بوی‌شان از بین می‌رود و از آن بدتر بعضی‌های‌شان بدبو می‌شوند.

عطرهای‌تان را از فروشگاه‌های شناخته شده بخرید و به‌دنبال آن‌هایی باشید كه امتحان‌شان را پس داده‌اند. قبل از سر زدن به عطر فروشی و خرید آن،‌عطر و بوی مورد علاقه خود را گزینش بکنید . با استشمام بوهای مختلف درعطرفروشی در نهایت دچار سردرگمی می‌شوید نمی‌توانید خرید خوب ی داشته باشید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شوهرتان را برای شب عید خوش تیپ کنید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک