قبل از خواب پروتئین بخورید تا عضلانی شوید

قبل از خواب پروتئین بخورید تا عضلانی شوید

در صورتی که می خواهید در زمان خواب هم عضلات بدن رشد کند پس قبل از آن هم یک نوشیدنی حاوی پروتئین میل کنید! قبل از تمام فواید و همچنین اهمیت نوشیدنی های پروتئینی بعد از ورزش، نوشیدن یک نوشیدنی حاوی پروتئین قبل از خواب می تواند به روش مؤثری بر بهبود و همچنین بازیافت کل انرژی عضلات بدن، ریکاوری عضلات و همچنین در پس نتیجه آن می شود که رشد عضلات بعد از یک ورزش سنگین اثر داشته باشد.

drinking a protein shake before bed قبل از خواب پروتئین بخورید تا عضلانی شویدتحقیقات نشر یافته شده شده در سال شمسی ۲۰۱۲ در مجله علم پزشکی جدید – علوم اسپورت و ورزشی و همچنین تمرینی، محققان تاثیرات و همچنین اثرات مصرف پروتئین را روی ۱۶ مرد جوون آزمایش کردند. آزمودنی ها بعد از یک تمرین سخت و همچنین ۳ ساعت ورزش استقامتی (در ساعت ۸ بعداز ظهر ) بعد از فعالیت اسپورت و ورزشی یک وعده غذایی شامل ۲۰ گرم پروتئن و همچنین ۶۰ گرم کربوهیدرات مصرف کرند. ۳۰ دقیقه قبل از خواب نیز ۴۰ گرم پروتئین خالص مصرف کردند. مخصوصا" پروتئین هایی مانند کازئین. بعد از آن هم، نمونه های خون و همچنین عضله در طول یک شب گرفته می می شود.

بعد از بررسی کردن های انجام شده به دو پس نتیجه آن می شود که رسیدند:

۱- پروتئین قبل از خواب به روش مؤثری جذب و همچنین هضم می می شود و همچنین منبع ذخیره بالای از اسید آمینه آماده مصرف در خون را فراهم می نماید.

telegram elmevarzesh1 قبل از خواب پروتئین بخورید تا عضلانی شوید

۲- ۲۲ قسمت و بخش از آن هم جهت سنتز پروتئین عضلات و همچنین به روش قابل توجهی تعادل پروتئینی کلی را افزایش می دهد.

افزایش سنتز پروتئن عضلات (MPS) حیاتی می باشد چرا که منجر به بهبود و همچنین رشد مؤثر عضلات می می شود. به همچنین و علاوه  می تواند از تخریب بافت عضلات جلوگیری کند. حفظ  MPS  در دوز و همچنین مقدار بالا می تواند به ساخت آسانتر بدنی کاملا" عضلانی کمک کند.

به روش کلی ۳۰% پروتئین شیر را کازئین تشکیل می دهد.

با آن توضیحات تو با مصرف یک نوشیدنی پروتئینی قبل از خواب (در اینجا  بررسی پروتئین مورد بهره بری و استفاده کازئین بوده) می توانید بدن را به رشد طولانی مدت عضلات در مدت زمان خواب که به روش معمول ۸ ساعت می باشد، وادار کنید. انجام دادن آن توصیه مثل سپر و همچنین حفاظی ارزشمند از  تجزیه بافت عضلات در طول شب جلوگیری می کند و همچنین به رشد عضلات بدن اکثرا و بیشتر از آنچه تصور کنید کمک می کند. بررسی فوق روی پروتئین کازئین انجام گرفته می باشد در حالی که جهت نمونه های دیگر پروتئین آن بررسی تکرار نشده می باشد. به هر حال پروتئین گیاهی یا  هر نوع پروتئینی در نوع خود می تواند موجب پس نتیجه آن می شود که مشابهی گردد.

تهیه و همچنین ترجمه: elmevarzesh.com

منبع: leanitu

قبل از خواب پروتئین بخورید تا عضلانی شوید در تاریخ ۱۷ July 2014 | 11:00 am نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قبل از خواب پروتئین بخورید تا عضلانی شوید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک