لابیاپلاستی با تزریق چربی

جراحی زیبا یی واژینوپلاستی لابیاپلاستی چیست؟
AAEAAQAAAAAAAAhvAAAAJDIyMWYxNGE2LTMyOTMtNDUxMi04NzIxLTI4MTMwYjQzMGNjYw لابیاپلاستی با تزریق چربی
جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن,جراحی زیبایی واژن در زنان,doctorkhalili
واژینوپلاستی عمل جراحی است که جهت سفت کردن واژن هایی که بخاطر زایمان یا بالا رفتن سن گشاد شده اند انجام می گیرد. بعضی جراحان ادعا دارند که این عمل حتی حساسیت این ناحیه را نیز بالا میبرد، ادعایی که دانشکده امریکایی زنان و زایمان به شدت با آن وارد چالش شده اند.
با اینکه حقیقت دارد که بافتهای واژن می توانند کشیده شوند، ولی جمع کردن بافت واژن از طریق عمل جراحی بالا بردن واکنش جنسی را تضمین نمی نماید زیرا میل، تحریک و ارضای جنسی زیاد پیچیده مسئله ای شخصی است که وابسته به عوامل احساس ی، معنوی بین فردی است. علاوه بـر این، حساسیت جنسی به طور اتوماتیک منجر به لذت جنسی نمی شود ، بلکه به درد منجر می شود.
لابیاپلاستی که جراحی پلاستیک بر روی لابیا (لبهای اطراف واژن) است میتواند به تنهایی یا همراه با واژینوپلاستی انجام شود. این جراحی میتواند بر روی لب بزرگ یا لب کوچک اعضا تولید مثل زن انجام گیرد. لابیاپلاستی اندازه و شکل لابیا را تغییر داده میتواند آنها را کوچکتر کرده یا تقارن بین آنها را بازبینی نماید .

جراحی ترمیمی درمقابل جراحی پلاستیک
برای تصمیم گیری درمورد اینکه واژینوپلاستی انجام دهید یا لابیاپلاستی، خیلی با اهمیت زیاد است که فرق بین جراحیهای ترمیمی پلاستیک را بدانید .

جراحی ترمیمی عملکرد یک عضو از بدن را تقویت کرده درحالیکه جراحی پلاستیک زیبا یی یک آناتومی طبیعی را ویرایش می بخشد. بعنوان مثال بینی را در نظر بگیرید: جراح میتواند حفره های داخلی بینی را برای اصلاح وضعیت تنفس شخص مرمت کرده یا برای بازبینی ظاهر شکل آن را تغییر دهد.
این تمایز مهمی است زیرا دانشکده امریکایی زنان و زایمان، جراحیها و نتایج را جهت رفع موارد عملکردی مثل بی اختکمک ادرار بررسی می کنند. اما این دانشگاه درباره جراحی زیبا یی واژن بخاطر خطرات و فقدان اطلاعات پزشکی کافی محتاط تر برخورد می نماید . بعنوان مثال برخي عمل های واژینوپلاستی ابتدا بعنوان جراحی ترمیمی جهت ترمیم نواقص مادرزادی درصورت بدشکلی واژن ایجاد شد تا دخمل بتواند به طور طبیعی ادرار، عادت ماهیانه عمل جنسی داشته باشد.
جراحی های مربوط به واژینوپلاستی و لابیاپلاستی
اخیرا ً واژینوپلاستی جزئی از جراحیهای زیبا یی بعنوان «جوانسازی واژن» شده است. جراحان پلاستیک و متخصصین زنان زایمان، جراحیهای قشنگ یی را با شعارهایی مثل بالا بردن قشنگ یی و اعتمادبه نفس تبلیغ می کنند. در واقع ، اعضا تولید مثل زنان به طور طبیعی ظاهرهای طبیعی مفرق ی میتواند داشته باشد که از نظر آناتومی بی اشکال می باشند . هیچ شکل معین ی برای واژن لبهای آن وجود ندارد.

آزمایش ات کگل میتواند ضعف و شلی عضلات واژن را اصلاح بخشد

اخیرا ً تکنولوژی لیزر نیز توسط گاهي جراحان جهت جوانسازی واژن وبقیه عمل های جراحی مربوط به اعضا تولید مثل استفاده می شود.
برخي پزشکان وابسته به انجمن جراحان پلاستیک امریکا خود به طور مستقل عملهای جوانسازی واژن مختلف ی را پیشنهاد میدهند اما این انجمن هیچ عمل خاصی را در این زمینه توصیه نکرده و اعتقاد دارد که در این زمینه نیاز به مطالعات پزشکی بیشتر است. هیچیک از عملهای زیبا یی واژینوپلاستی قابل قبول معرفی نشده اند.
در زیر به چند نمونه از عملهای جوانسازی واژن اشاره میکنیم:
– تجدید پرده بکارت یا ریویرجیناسیون: پرده بکارت، بافت نازکی که در ورودی واژن قرار دارد و اکثرا ً در اولین دخول و عمل جنسی پاره می شود. عمل جراحی که هایمنوپلاستی نام دارد، پرده بکارت را جهت تقلید از کارایی ابتدایی آن برگرداندن وضعیت واژن به قبل از شروع رابطه جنسی عمل می کنند. بخاطر ارزش زیاد بالای باکرگی در برخي فرهنگ ها، این یکی از متداولترین عملهای جراحی واژن در جهان به شمار میرود.

نهان سازی کلیتورال: گاهي جراحان نوعی جراحی با نام نهان سازی کلیتورال را تبلیغ میکنند. که در آن بافتی که به طور طبیعی کلیتوریس را میپوشاند برداشته می شود .

تقویت نقطه G: برخي متخصصین معتقد هستند که دیواره جلوی واژن ناحیه فوق العاده حساس و تحریک کنندهای به نام نقطه G دارد که نقطه ای زیاد حساس در مساوی تحریک جنسی و ارگاسم است. عمل افزایش نقطه G حاوی تزریق کلاژن به دیواره جلوی واژن جهت بالا بردن لذت جنسی است.

جراحی زیبا یی واژینوپلاستی لابیاپلاستی چه خطراتی دارد ؟
گزارشی از ارضای جنسی زیاد مدت خانم ها و موارد درباره واژینوپلاستی و لابیاپلاستی وجود ندارد. علاوه بـر این، ازآنجا که این جراحی ها مثلبقیه جراحی ها در مجلات پزشکی مورد بررسی قرار نگرفته اند، دانش کده امریکایی زنان و زایمان آنها را «اثبات نشده» میداند.
خطرات جراحی های قشنگ یی واژن عبارتند از:
– عفو نت
– تغییرات دائمی در احساس ات
– درد مستمر
– زخم
بهتریـن توصیه جهت زنانی که قصد دارند جراحی های واژن انجام دهند: درباره احساس ات و استرس های درباره اعضا تناسلیتان و همچنین انتظاراتی که از جراحی دارید یا هر مورد غیرجراحی دیگر، با پزشک خود با صآسان حرف بکنید . بعنوان مثال آزمایش اتی مثل تست ات کگل میتواند ضعف و شلی عضلات واژن را بازبینی بخشد و تحریک جنسی را بیشتر نماید . مشاوره هم میتواند موارد مربوط به اعتمادبه نفس جنسی را برطرف نماید .
نمونه سوالات ی که میتوانید از جراحتان پرسش بکنید :
– این جراحی ها چه خطرات کوتاه مدت یا درازمدتی دارند؟
– این جراحی ها چه خواص ی دارند؟

– آیا این جراحی بر بارداری یا زایمان در آینده تاثیر خواهد داشت؟
– انتظارات من از این جراحی واقع بینانه هستند ؟
– چه گزینش های غیرجراحی دیگری جهت ویرایش وضعیتم دارم؟
– حس ناحیه واژنم بعد از جراحی کمتر خواهد شد؟
– آیا جراحی بر توانایی ارگاسم من تاثیر خواهد گذاشت؟
– بعد از جراحی محدودیت هایی برای مصرف از کالاها بهداشتی زنانه مثل تامپون وجود دارد؟
– آیا بیمه هزینه این عمل ها را پوشش میدهد؟
بیشتر بیمه ها عملهای واژینوپلاستی و لابیناپلاستی وبقیه عملهای قشنگ یی و پلاستیک که بیشتر گزینش ی هستند تا لازم را پوشش نمیدهند. فقط در موارد محدودی این عملها ضروری شمرده می شود ، مثل بزرگ کردن لابیا ایجادشده از استفاده خیلی تست وسترون، موارد مادرزادی یا ناراحتی های مزمن.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “لابیاپلاستی با تزریق چربی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک