مزایای استفاده از پی اچ پی چیست؟

%name مزایای استفاده از پی اچ پی چیست؟

آموزش php

پی اچ پی

پی اچ پی: پیش پرداز ابرمتن یک زبان پروگرام نویسی تعبیه شده به اچ است آن را به تابعی. این پروگرام صفحات وب که می توانید تغییر دهید به عنوان مثال شما را. آنها صفحات وب پویا. مثلا, “می گویند که آنها می توانند چیزهای مختلف ی بسته به اینکه چگونه فرد با مصرف از صفحه وب.”

ویژگی ها ی مصرف از پی اچ پی

پی اچ پی به خوب ی شناخته شده زبان برنامه نویسی جهت گسترش صفحات وب را با خصوصیات ی پویا است. در حالی که متنی می تواند روی سطح پخش کردن جالب صفحه ممکن است حال حاضر فرم به فرد ان اطلاعاتی را وارد بکنید , اچ در واقع نمی تواند هیچ چیز را با متا داده هایی که فرد وارد شده در فرم.
وب سرور مثل پی اچ پی گسترش زبان فراهم می نماید راه را برای رسیدگی ارسال فرم درخواست کاربر دیگر با دسترس ی به پایگاه داده, ارسال پست الکترونیکی , تولید تصاویر در پرواز انجامبقیه اقدامات. پی اچ پی در حال حاضر محبوب ترین وب سرور زبان فرمت, مورد استفاده در گسترش بسياري از وب سایت. این است دلیل محبوب را به رایگان آن, موتورلا در طبیعت تا میزانی به دوستی راحتی را به عنوان مثال. خواندن و نوشتن فایـل به کار برد آن را به مرورگر وب می تواند با خط از کد پی اچ پی انجام.

چرا پی اچ پی بهتر است از ASP.net؟

ما می دانیم که پی اچ پی مخفف پیش پرداز ابرمتن و ASP.net برای صفحات فعال سرور ایستاده. هر دو زبان هستند جایگزین به یکدیگر برای گسترش وب.

پی اچ پی زبان نسبتا آسان جهت مصرف از ASP.net است. ابتدا, پی اچ پی در زبان برنامه نویسی سی نوشته شده بود به جای مجموعه ای از اسکریپت ها در پرل. که آن این است که چرا برنامه نویسی در پی اچ پی آسان باقی می ماند و حتی امروزه. بسياري از گسترش دهندگان خود را پیدا می شود بیشتر در سهولت با طبیعت فرد پسند از پی اچ پی می آید ی که به پروگرام نویسی.
پی اچ پی است دارای پشتیبانی خیلی بهتری جهت سیستم مدیریت پایگاه داده, خروجی. در واقع , بستر های پروگرام ی زیاد محبوب وبلاگ نویسی, ورد پرس با استفاده از ترکیب زیاد خوب ی از پروگرام نویسی پی اچ پی بر روی خروجی جهت سیسـتم مدیریت محتوای آن, که حاوی اطلاعات مربوط به صدها هزار نفر از پستهای وبلاگ هر روز. یکی دیگر از خدمات زیاد محبوب است و معمولا به روز شده استفاده می نماید که ترکیبی از پی اچ پی خروجی جوملا. ASP.net همين طور می توانید خروجی زیر پشتیبانی , اما پی اچ پی است به اتفاق آرا مورد ستایش قرار داد, توسط توده ها طبقات به طور یکسان, جهت پشتیبانی از بزرگ برای این سیسـتم مدیریت پایگاه داده.
پروگرام نویسی که استفاده از هر دو پی اچ پی همين طور حفظ ASP.net نظر خود را که پی اچ پی خوب است جهت پشتیبانی جاسازی شده با یکی دیگر از سیـستم مدیریت پایگاه داده, مشاهده. SQLite. SQLite به عنوان یک سیسـتم مدیریت پایگاه داده رابطه ای توصیف کرد و از آن است که در یک کتابخانه برنامه نویسی سی حاوی , پی اچ پی می تواند پشتیبانی بهتری را ارائه دهد.
وقتی که می آید جهت پشتیبانی از, پی اچ پی برنده بیش از ASP.net. دلیل اصلی این امر این است که پی اچ پی است. ارتباطات. به همین دلیل , پشتیبانی می توانند آزادانه از همه جهان . در اکثرا موارد , رفع پی اچ پی ساخته می شوند بلافاصله. بیشترین پشتیبانی پی اچ پی را می توان مستقیما آنلاین با انجام جستجوی آسان در اینترنت یافت.
پی اچ پی موتورلا زبان پروگرام نویسی است, که به مفهوم آن آزاد است هر کسی جهت استفاده. برنامه نویسان می توانند پروگرام های پی اچ پی نسبتا بدون هیچ تعرفه توسعه, چون پی اچ پی است به رایگان استفاده بکنید . ASP.net آزاد است نه بیش از حد, ولی پسوند آن در دسترس و نگرانی می باشند به صورت رایگان در سیستم علت ویندوز, به سمت بالا از ۹۸٫ به همین دلیل , ASP.net در دسترس است به فرد ان ویندوز ی که آن را بخرم؟. قرار می دهد که کمی محدودیت در مصرف از آن.
ASP.net به حافظه در کد باینری وارد. پس, ی ASP.net برای پروگرام نویسی مصرف می شود, آشکار است که آن را بسیار زیاد زیاد تر هم طول می کشد تا پروسه از سال نیاز به کد قابل بازیابی از حافظه. However, پی اچ پی است را به حافظه مثل ASP.net نیست وارد شده است. آن است که در اجرا تفسیر. که �اما�ین دلیل برنامه نویسی پی اچ پی منجر سریع بهتر حتی بهره وری است. However, می بایست گفت که هر دو پی اچ پی ASP.net می توانید در سرعت های عالی کارایی اجرا زمانی که آنها رمزی ماهرانه.
برای اجرای ASP.net شما نیاز به مؤسسه بر روی ویندوز, که آزاد نیست. برای پی اچ پی به هر حال شما بایستی لینوکس و آپاچی که رایگان می باشند . بزرگ در پشتیبانی از اف تی پی ساخته شده است, پست الکترونیک, گرافیک GD2 بسته و همين طور خروجی حضـور دارند در پی اچ پی.
پی اچ پی بر روی یونیکس اجرا, لینوکس, سولاریس ویندوز. ASP.net عمدتا تنها ویندوز همراه ولی شما می توانید آن را در لینوکس با استفاده از نصب ماژول های اضافی.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مزایای استفاده از پی اچ پی چیست؟”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک