مفهوم تغییر رنگ آیکون نود 32 چیست ؟

nod5 logo مفهوم تغییر رنگ آیکون نود 32 چیست ؟
خرید آنتی ویروس nod32

برخي اوقات پیش میاد که می بینیم آیکون آنتی ویروسمون قرمز یا زرد شده. افرادی هستند که یا نمیدونن علت این اتفاق چیه یا توجه ی نمیکنن و از کنار این مسئله به آسانی رد میشن. درصورتی که این تغییر رنگ برخي وقتها اوقات نشانگر وضعیت خطرناکی جهت امنیت رایانه شماست. شما اگه جزو افرادی هستید که نمیدونید چرا آنتی ویروس رایانتون رنگ عوض میکنه و یا بدون تذکر به اون از کنار این مسئله رد میشین بهتون پیشنهاد می کنم که ادامه این مطلب رو به احتمال زیاد بخونید.

تغییر رنگ icon به رنگ نارنجی:

این بدین دلیل است که یا Windows شما Original نیست یا اینکه همه Update های Windows انجام نشده است. شما با کلیک بر روی جمله Here در صفحه اصلی برنامـه ، به طور م می توانید این مساله را رفع کنی. یا ویندوز را آپدیت نمایید. نارنجی شدن icon پروگرام باعث از کار افتادن و یا ناقص عمل کردن پروگرام نمی شود.

دلیل دوم اینکه نود۳۲ دو هفته مانده به انتها مهلت یوزر وپسورد به رنگ نارنجی تغییر یافته می خواد که اپدیت بشه.

اما با استفاده از ترفند زیر شما میتونید جهت همیشه از شر نارنجی شدن آنتی ویروس اون نیز به غیر اصل بودن ویندوز آسان بشید.
صفحه مهم برنامـه را باز بکنید بعد کلید F5 را بزنید تا وارد بخش تنظیمات بشید بعد به سری زیر برید.
Updates>tools>system Updates
هم اکنون در پنجره سمت راست باز شده یک منوی کشویی وجود دارد. مورد No Updates را گزینش بکنید ok را بزنید تمام شد اکنون کافیه یک بار بر روی جمله click here کلیک بکنید تا جهت همیشه از شر تغیر رنگ ونارنجی شدن به خاطر غیر اصل بودن آسان بشید.

تغییر رنگ icon به رنگ قرمز:

این بدین است که License پروگرام انتها یافته و یا غیر معتبر است. چنانچه به صفحه اصلی پروگرام مراجعه بکنید از تاریخ مندرج در پائین پنجره می توانید به این مساله پی ببرید. برای رفع این مساله ضروری است وارد قسمت Update پروگرام شده و با Username Password فعال ، برنامـه را به روز رسانی بکنید . Username و Password های زیاد را امتحان بکنید تا icon برنامـه به رنگ سبز تغییر نماید .

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مفهوم تغییر رنگ آیکون نود ۳۲ چیست ؟”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک