چطور لباس عروس خود را انتخاب کنیم ؟

wedding dress چطور لباس عروس خود را انتخاب کنیم ؟

مدل لباس عروس

چطور یک عروس خاص منحصر به فرد گزینش کنیم؟

چگونه لباس عروس خود را گزینش کنیم ؟بر طبـق چه معیاری ؟! لباس ی که مد نظر ما باشد ؟ لبـاس ی که برای یک روز استثنایی گزینش شده است و باعث هر چه قشنگ ‌تر شدن شما می‌شود .و بعد‌ها که عکـس خود را می‌بینید از ظاهر راضی باشید …

برای انتخاب یک لبـاس عروس مناسب این نکته ها را فراموش نکنید

_ این کار باید یک ماه قبل از روز عروسی و جشن‌تان شروع شود تا زمان کافی برای گزینش ی مناسب را داشته باشید .

_ به سایت‌ها ‚ مجلات و سالن‌ها نبرخي بیندازید چون زمان ی چندین لباس را مشاهده می‌کنید ‚ متذکر سلیقه می‌شوید می‌فهمید که چه نوع ی مد است و شما بیشتر از چه نوع سبکی استقبال می‌کنید .

_ گاهي از افراد مایل می باشند که عروس شان دوخته شود به این عروس خانم‌ها می‌گوییم که شما بایستی حداقل شش ماه قبل ‚ خود را برای دوختن به خیاط بسپارید تا زمان کافی برای اماده شدنش داشته باشد و نپرهزینه بهتر یا بد شدن تان نباشید و لبـاس تان دو هفته قبل از جشن آماده باشد و آن را چندین دفعه در ساعات مختلف ی از روز حتی شب بپوشید که چنانچه مشکلی دارد متوجه شوید آن را بازبینی بکنید .

_ افرادی که تمایل دارند شان را آماده تولید و ساخت کنند نیز بایستی ۲ ماه قبل از روز جشن خرید را انجام دهند . انتخاب جهت این افراد ساده‌تر و راحت‌تر می‌شود زیرا دیگر نپرهزینه خوب یا بد شدن لبـاس شان نیستند و آن را در یک روز خریداری می‌کنند . خیلی از خانم‌ها می باشند که دو هفته مانده به روز جشن تازه به فکر لبـاس عروس شان می‌افتند این کار غلط است چون با عجله لباس ی را که رفیق ندارید گزینش می‌کنید زیرا دیگر زمانی برای جستجو ندارید .

_ مسلما تمام خانم‌ها مانکن نیستند استیل بهتر ی ندارند . باید لبـاس ی را گزینش کنند بپوشند که قشنگ یی به آنها بدهد . شانه‌هایتان ‚ فرم شکم و باسن حتی اگر قدی کوتاه دارید قد شما را بلند‌تر نشان دهد یا برعکس . برخي از خانم‌ها هستند که می‌خواهند لبـاس ی مفرق نسبت به بقیه داشته باشند و جهت همین ‌های با رنگ‌های مفرق را انتخاب می‌کنند جهت مثال قرمز ‚ سبز … تمام این رنگ‌ها زیبا هستند اما در تمام جای جهان عروس در جشن ازدواج ش سفید ‚ نباتی و یا مشتقاتی از رنگ سفید را می‌پوشد .

_لبـاس و رنگی را گزینش بکنید که چنانچه ده سال دیگر عکس‌های روز عروسیتان را نگاه کردید جیغ نزنید و از آن روز جهت فاجعه ای نسازید . ما تغییر می‌کنیم ولی عکس‌های ما تغییر نمی نماید .

_ درست است که این روز مهم‌ترین روز زندگی جهت هر کسی است بخصوص جهت عروس خانم‌ها ولی این نکته را بخاطر داشته باشید که برای شاهزاده شدن قشنگ ترین زن جهان بودن به جز لباس راههای دیگری وجود دارد و همسران خود را جهت خرید یک لباس فوق العاده دچار مساله نکنید .

نکاتی مهم و جذاب :

_ به احتمال زیاد یک یا دو خانم دیگر نیز شما را جهت خرید عروسی همراهی کنند زیرا زنان نکات ریزتری در لباس را می‌بینند که همسر شما متوجه آنها نمی شود .

_ وقت خرید ‚ کفش‌هایی را که جهت روز جشن‌تان در نظر دارید را بپوشید بعد لبـاس را خریداری نمائید . و همين طور با لباس خود بنشینید ‚ بلند شوید ‚ راه بروید ‚ دستان خود را بازو بسته بکنید تا مطمئن شوید در تمام سری ‌ها به شما می‌آید در هیچ بخش ی حس کشیدگی یا تنگی ندارید .

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چطور لباس عروس خود را انتخاب کنیم ؟”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک