آموزش آپلود عکس زیبا بروی اینترنت

پلود عکس زیبا به فرآیند بارگذاری عکس بروی شبکه جهان ی اینترنت گفته می‌شود تا بتوان آن را با افراد دیگر به اشتراگ گذاشت به آنها نمایش داد. این اصطلاح از کلمه Upload به همین نام گرفته شده است و بهتر است از اصطلاح بارگذاری عوض این کلمه استفاده کنیم. از موارد استفاده بارگذاری تصویر بروی اینترنت، نمایش عکس زیبا در وبلاگ است. چنانچه سرویس وبلاگ‌دهی شما، مثل بلاگفا، از قابلیت بارگذاری داخلی عکس جالب پشتیبانی نمی‌کند، بایستی از یک سرویس شخصی یا عمومی جهت بارگذاری عکس جالب استفاده بکنید پس نشانی آن را در بین نوشته‌های بلاگ خود، در محل مورد نظر، برای نمایش آن تصویر در بلاگ قرار دهید. چیزی که در این مطلب به آن به طور کامل اشاره می‌کنیم، روش آپلود عکس زیبا بروی اینترنت به صورت عکس ی است.
upcity.ir  آموزش آپلود عکس زیبا بروی اینترنت
آپلود عکس

آپلود عکس,آپلود عکس رایگان,آپلود

شما انتخاب ‌های زیادی برای بارگذاری عکـس دارید. یکی از آنها مصرف از سرویس‌های تقریباً شخصی است که شما باید جهت آنها پولی را پرداخت بکنید . اولین کاری که باید انجام دهید یک محیط ی را بخرید از آن فضا جهت بارگذاری عکس زیبا مصرف بکنید . اما در این حالت حتی پرونده‌هایی به غیر از عکس جالب را نیز می‌توانید بروی آن فضا قرار دهید که فقط محدودیت شما فضای ی است که خریداری کرده ‌اید. ولی اکثرا ً در این صورت به اضافه فضا بایستی به میزان پهنای باندتان توجه بکنید . پهنای باند به میزان اطلاعات رد و بدلی بین رایانه ‌های مختلف و آن سرویس دهنده گفته می‌شود که اکثرا ٌ ً محدود است، ولی کم نیست؛ بلکه بیشتر اوقات بسیار زیاد خیلی هم است. فقط ویژگی‌ای بازدارنده‌ای که این سرویس دارد، هزینه ‌ای است که بایستی پرداخت شود. به همین دلیل ما در اینجا به این نحوه کاری نداریم، فقط محض اطلاعات عمومی شما ذکر شد. اما اگر خواسته باشید می‌توانید با کمی پرس‌و‌جو به اطلاعات خوب ی در مورد این روش از بارگذاری پرونده بروی اینترنت برسید.

اماروش دوم، مصرف از سرویس‌های عمومی است که به صورت كار به خدمات دهی می‌کنند و عموماً هم شما تنها می‌توانید در آنها عکـس قرار دهید. به مفهوم نشانی عکـس از روی رایانه ‌تان را به آنها می‌دهید پس بعد از بارگذاری آن تصویر ، نشانی به شما داده می‌شود که باید با آن نشانی، یک عکس جالب را در نوشته از وبلاگ‌تان قرار دهید. بدین صورت عکس جالب مورد نظر در وبلاگ شما، یا هر جایی که رفیق دارید، ظاهر خواهد شد.

درروش گفته شده ، ما با دو وهله کار داریم؛ وهله اول که بایستی سرویس خوب جهت بارگذاری عکـس انتخاب کنیم که می بایست به معین ات بسياري توجه کنیم. از عبارت مهمترین این ویژگی‌ها پایدار بودن آن سامانه است. چنانچه ابه احتمال زیاد ل این را می‌دهید که بعد از مدتی این سرویس بارگذاری عکس جالب جمع می‌شود، بایستی از آن اجتناب بکنید . از آنجایی که مدیریت این گونه سرویس‌ها هزینه ‌بر است، شاید مدیر آن نتواند دوام بیاورد و بعد از مدتی سرویس را جمع نماید . در این صورت شما عکس‌های خود را از دست خواهید داد. این مساله بیشتر برای سایت‌های فارسی پیش می‌آید.

در وهله دوم شما باید طبق دستورالعمل آسان زیر، عکس زیبا خود را داخـل آن سرویس بارگذاری بکنید که ما در اینجا به چند مورد اشاره می‌کنیم که در صدر موتور جستجو بودند، نه صرفاً این که از کیفیت بالایی برخوردارند. پس انتخاب یک سرویس بهتر از مسئولیت‌های شماست ما هیچ گونه سامانه‌ای را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

با کمی جستجو می‌توان به سرویس بارگذاری عکس زیبا بهتر رسید. در زیر به upcity اشاره می‌کنیم که باید به نشانی بروید و پس برای آپلود عکـس بروی دکمه “انتخاب فایل” کلیک بکنید . یا این کار پنجره به نام File Upload باز می‌شود که می بایست عکس جالب را از روی رایانه انتخاب بکنید و پس بروی دکمه Open کلیک بکنید . به تعداد عکسی که می‌خواهید بارگذاری بکنید ، باید این مراحل را تکرار بکنید . در انتها هم بروی دکمه شروع آپلود کلیک بکنید ، تا مراحل بارگذاری بعد از مدتی، بسته سریع اینترنت شما تمام شود.

بعد از اتمام بارگذاری عکس، به بخشی هدایت می‌شوید که می‌توان نشانی اینترنتی عکس‌تان را دریافت بکنید . مثلاً اگر می‌خواهید عکس جالب را در بلاگ قرار دهید، مورد لینک مهم را گزینش بکنید و نشانی مورد نظر را Copy کرده و برای درج عکس در وبلاگ استفاده بکنید . چنانچه مصرف شما به غیر این از مورد است، می‌توانید از گزینه‌های دیگر که به شکل یک کد است مصرف بکنید . مثلاً اگر می‌خواهید آن عکـس را در یک انجمن قرار دهید، می بایست از آدرس عکـس با لینک جهت انجمن استفاده بکنید .

اگر می‌خواهید یک عکس زیبا را آپلود بکنید که همینک بروی اینترنت است، نشانی آن را برداشته و با کلیک بروی “آپلود از طریق آدرس” به بخش دیگری هدایت می‌شوید که حال باید آن نشانی را در آنجا وارد بکنید و پس بروی دکمه شروع آپلود کلیک نمایید.

انتهای کار بارگذاری عکس زیبا در اینترنت

سرویس دیگری که قصد معرفی آن را به شما داریم، است که با کلیک بروی عنوان این سایت، به این سرویس رفته و بایستی با کلیک بروی دکمه Browse که به صورت ستونی در زیر نیز قرار دارند، عکس زیبا خود را از رایانه ‌تان انتخاب بکنید ، پس بروی دکمه شروع آپلود کلیک بکنید . پسوند عکس‌های مجاز را در پایین می‌بینید که اگر فایـل بغیر از این پسوندها گزینش بکنید ، عملیات آپلود برای تان انجام نخواهد شد. در انتها هم نشانی عکس زیبا را بسته به مصرفتان برداشته از آن در جایی که می‌خواهید استفاده بکنید .

هم از دیگر سامانه‌های قرار دادن عکـس بروی اینترنت است که در این وبسایت هم با کلیک بروی دکمه Browse اول بایستی مسیر عکـس خود را گزینش بکنید پس Oepn را از پایین پنجره انتخاب بکنید . در پایین همین بخش فهرست کشویی به نام Resize to وجود دارد که از آنجا می‌توانید اندازه عکس زیبا خود را گزینش بکنید . اما خوب است، اندازه عکـس را قبل از بارگذاری به اندازه دلبخواه تبدیل بکنید که این کار با یک پروگرام ویرایش عکـس آسان مثل Piant هم میسر است. در انتها هم بروی Upload Image کلیک نمایید.

آپلود عکس

شما در اینجا با شیوه بارگذاری یا آپلود عکـس بروی اینترنت با استفاده از چند سرویس پارسی آشنا شدید که محدود به این‌ها نیستند. ولی احتمال دارد پرکاربر دترین باشند. چنانچه در مصرف از این گونه سایت‌ها با مساله مواجه شدید، از یک سرویس دیگر مصرف بکنید . مثلاً گاهي دوست ها وبسایت بلاگینگ، اظهار دارند که زمانی که یک عکس زیبا را با استفاده از یک سرویس در نوشتۀ خود قرار می‌دهند، هشدار اسکریپت غیر مجاز را به آنها می‌دهد، که بهتر است از یکی دیگر بهره برد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آموزش آپلود عکس زیبا بروی اینترنت”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک