با کیفیت ترین نکات جهت اینکه خوش عکس جالب به نظر برسیم

خوش عکس جالب باشید
%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1 %D9%86%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86 %D8%AF%D8%B1 2 %D9%85%D8%A7%D9%87%DA%AF%DB%8C 300x184 با کیفیت ترین نکات جهت اینکه خوش عکس جالب به نظر برسیم
آتلیه بارداری

آتلیه,آتلیه,آتلیه

هر کسی رفیق دارد در عکـس ها خوب به نظر برسد. اما متاسفانه بیشتر ما از عکس زیبا های راضی نیستیم. و همچنین گاه می بایست از افرادی عکس زیبا بگیرید که خیلی هم خوش چهره نیستند، ولی در انتها می بینید که در عکس زیبا فوق العاده به نظر می رسند. ولی چه حقه ای در کار است چرا برخي ها خوش عکس جالب می باشند و برخي ها در عین حال که چهره زیبا یی دارند در عکس زیبا خیلی خوب به نظر نمی رسند. در این مطلب نکاتی را به شما معرفی می کنیم که با رعایت آنها می توانید عکس جالب های بهتری از چهره افراد بگیرید.

چگونه خوش عکس زیبا باشیم

در بسياري مواقع افرادی که در حالت عادی زیبا هستند در عکس زیبا ها بسیار زیاد فوق العاده به نظر نمی رسند. در عین حال افرادی را می بینید که در عکس جالب ها فوق العاده هستند اما در واقع این چنین نیستند. در عکـس ها به طریقی خدشه هایی که در صورت فرد وجود دارد را مخفی می کنند. افرادی که خوش عکس جالب هستند تلاش چندانی نمی کنند و فقط یک سری قوانینی را به طور مشترک رعایت می کنند. این عمل شاید نا خود آگاه باشد اما بد نیست بدانید خوش عفردی قابلیتی است که می توانید آن را به راحتی با آزمایش یاد بگیرید.

خوش عکس زیبا باشید ساده ریلکس باشید

علت اصلی اینکه بعضی افراد در عکس جالب ها زیاد بهتر به نظر نمی رسند عصبی بودن آنها است!

راه حل مساله این است که فکر کردن به این که عکـس شما چگونه از آب در می آید را متوقف بکنید . نفس عمیق بکشید آنرا خارج بکنید . هیچ وقت نفس خود را در سینه حبس نکنید. چنانچه دقت کرده باشید وقتی یکی از مهارت های عکاسان پیشرفته چهره بذله گویی آنهاست تا این فشار عصبی را کمر کنند.

ریلکس آسان باشید. این وضعیت به شما یاری می نماید تا عضلات صورت را شل بکنید و این بدان مفهوم است که صورت شما در حالت عادی قرار دارد با لبخند بدون تقلا به شما یاری می نماید به چهره خود یک درخشش طبیعی بدهید.

هیچگاه خود را مجبور به لبخند زدن نکنید یا به زور لبخند نزنید. اگر احساس خوب ی از لبخند زدن ندارید مجبور نیستید لبخند بزنید فقط ریلکس باشید حالت طبیعی را حفظ بکنید . چنانچه احساس ی را به طور مصنوعی از خود ظهور دهید به عکس جالب خود آن حالت مصنوعی را اضافه کرده اید.

چنانچه نمی توانید کاری بکنید که طبیعی به نظر برسید کافیست این حقه آسان را بکار بگیرید. ی که می خواهید عکس جالب بگیرید به فردی رفیق داشتنی، باطعم خوش اخلاق فکر بکنید . یا می توانید به حادثه ای رفیق داشتنی باطعم از زندگی خود فکر بکنید . چهره شما به طور اتوماتیک از احساس ات شما اثر می پذیرد. آنگاه عکسی را که در این وضعیت گرفته اید نگاه بکنید متذکر می شوید لبخندی زیبا به دوربین تحویل داده اید.قدیم از تمام اینها برترین ارزان ترین آرایـش در مساوی دوربین لبخند زدن است.

سر را کمی به سمت بالا متمایل بکنید

همیشه سر را کمی به سمت بالا متمایل بکنید . به جمله دیگر سعی بکنید دوربین را کمی بالاتر از سطح چشم ان قرار دهید. این کار دو مزیت دارد اول اینکه حس ی مثبت از چهره شما ارائه می دهد. به پایین نگاه کردن عکس خوب ی از چهره ارائه نمی دهد. دوم اینکه از افتادن سایه در چانه شما پیشگیری می نماید به خصوص اگر فرد لاغری هستید. حقه دیگری که می توانید به کار بگیرید این است که زبان خود را به بالای دهان بچسبانید.

به نور عادت بکنید

جهت اینکه عکس زیبا بهتر ی از چهره بگیرید می بایست نور کافی به صورت شخص بتابد در بهتریـن حالت باید از رفلکتور ها یا منعکـس کننده هایی که ایجاد درخشندگی نمی کنند استفاده بکنید اما نور خیلی ی که به صورت می تابد در وهله اول چشـم را آزار می دهد و واکنش طبیعی هر فردی در این حالت اخم کردن است چون هنوز چشم ها به این نور زیاد عادت نکرده اند ولی برای اینکه چشم ان شما به نور عادت نماید می بایست مدتی در این محیط پر نور باشید بعد از اینکه چشـم انتان به نور محیط عادت کرد عکس زیبا بگیرید. نکته ای که جهت جلو گیری از اخم کردن باید به آن تذکر نمایید این است که منبع نور هایی که از روبرو بغل می تابدند را زیاد به صورت شخص نزدیک نکنید تا فرد در وضعیتی قرار بگیرد که معذب باشد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “با کیفیت ترین نکات جهت اینکه خوش عکس جالب به نظر برسیم”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک