روش طراحی ویلا

طراحی و اجرای انواع ساختمانها و خانه های پیش ساخـته سبک و مقاوم در مقابل زلزله مورد تائیدیه سازمان ملی مشاهدات مسکن با اجراء سريع بطوری که اجرای کامل ساختمانهای ویلائی تا سه طبقه از یکماه تا چهار ماه بصورت کلید تحویل با آخرین تکنولوژی فناوری روز همموسیقی با سلیقه شما میسر میگردد.
prefabrik villa evler karmod01 0 روش طراحی ویلا
طراحی ویلا

طراحی ویلا,طراحی ویلا,طراحی ویلا

سیـستم مورد مصرف در این گروه بر مبنای سیستم LSF ( سریعترینروش در صنعت ساختمان ) که بر مبنای استاندارد های کانادا و استرالیا است . این سیستم یکی از مناسبترین سیـستم های ساختمانی است که امروزه در جهان مورداستفاده قرار می گیرد.

مهمترین خصوصیات :

۱- سیستم سازه های فولادی سبک LSF مناسب ترین نحوه جهت اضافه کردن یک یا دو طبقه به ساختمانهایی است که قبلا تهیه و تولید شده است زیرا:

۱- با تذکر به سبک بودن مصالح مصرفی بار اضافی به سازه زیرین وارد نمی شود.

۲- موارد کثیف کاری بنایی سنتی که اکثرا ٌ سبب ظهور مساله و نارضایتی ساکنین واحدهای زیرین می گردد وجود ندارد.

۳- زمان اجرا زیاد کوتاه و زود خواهد بود.

۴- بعد از اجرای نما، نمای طبقه اضافه شده بابقیه طبقات زیرین کاملا یکسان و یکدست خواهد یود.

۵- با اجرای یک سقف زیبا می توان شکوه خاصی به کل ساختمان بخشید.

۶- کلیه الزامات استانداردهای مربوط به ساختمان برآورده میگردد.

۲- سیـستم سازه های فولادی سبک LSF مناسب ترین نحوه برای تهیه و تولید ویلا در منطق مختلف است زیرا:

۱- مزیت مهم این سیستم سرعت قابل ملاحظه در اجرای آن است به نحوی که مدت زمان اجرای یک واحد ویلائی بصورت تمام شده حدود ۶۰ روز کاری بر آورد میگردد.

۲- در این سیـستم اجزا سازه ای، با اتصالات پیچی به هم متصل شده تشکیل سیسـتم یکپارچه ساختمانی مقاوم در مساوی زلزله را می دهد.

۳- با اجرای سقف با طرحهای جذاب و پوشش با پنلهای قشنگ می توان جلوه خاصی به ویلا بخشید.

۴- با تذکر به این که جنس تمام پروفیلها گالوانیزه است سازه در مساوی خوردگی زنگ زدگی بخصوص در هوای شرجی مثل نواحی شمالی جنوبی کشور خیلی مقاوم خواهد بود.

۵- عایقهای صوتی موجود در این سیـستم سبب کاهش چشـم گیر انتقال اصوات محیطی به داخـل ساختمان در نتیجه فراهم شدن بالاترین میزان آرامش راحتی در فضای داخلی می گردد.

۶- تمام مصالح مصرفی در این سیسـتم دارای پایداری بالا در مساوی آتش است .

۷- به دلیل استفاده از مصالح پیش ساخته کوتاه بودن زمان نصب و حمل نقل کم اندازه ، امکان تهیه و تولید ویلا در دورترین مکانهای کوهستانی و جنگلی فراهم می گردد.

۳- سیسـتم سازه های فولادی سبک LSF ، یک سیستم سازه ای پیشرفته است که در انواع ساخت و سازها مانند خانه های ویلایی، ساختمانهای مسکونی، اداری صنعتی تا سه طبقه، هتل ها هتل آپارت مانها، ساختمانهای مدارس دانش کده ی، رستورانها و …. دارای کاربر د است . در این سیـستم اجزا سازه ای، با اتصالات پیچی به متصل شده و تشکیل سیستم یکپارچه ساختمانی مقاوم در مساوی باد، زلزله، برف و … را می دهد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “روش طراحی ویلا”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک