قبل از ورزش غذا بخوریم یا بعد از ورزش؟

قبل از ورزش غذا بخوریم یا بعد از ورزش؟

Bananas 720x340 قبل از ورزش غذا بخوریم یا بعد از ورزش؟

بهترین زمان در طول روز جهت خوردن مواد غذایی و همچنین بهترین زمان جهت تمرین از موضوعات قابل بحث خواهند بود. بعضی ها می نامند بهتر می باشد با معده خالی تمرین کنید.بعضی ها هم نظر غیره ای دارند. نظرات بسیاری وجود دارند که می توانند گیج کننده باشند.شاید جهت تو هم جای سوال باشد که قبل از ورزش غذا بخوریم یا بعد از آن هم؟ نظر کارشناس ها را در آن ارتباط و رابطه بخوانید.

Betball90 468 قبل از ورزش غذا بخوریم یا بعد از ورزش؟

کارشناس فیتنس کیارا استوکس می گوید: " تجربه و همچنین عقیده من آن می باشد که می بایست قبل از ورزش دائما مقدار کمی غذا در معده خود داشته باشید."

باور اشتباه عموم شهروندان و مردم شهر آن می باشد که تمرین با معده خالی سبب افزایش سوختن چربی در هنگام ورزش می می شود ولی باید توجه داشت واقعیت آن می باشد که در صورتی که تو هیچ غذایی در معده خود نداشته باشید، بدن تو پروتئین را از عضلات بیرون کشیده و همچنین می سوزاند. در نهایت تو حجم عضلات خود را کاهش داده اید که منجر به کند شدن متابولیسم بدن تو می می شود.

جوو هارپر، مربی اشخاص مشهور و همچنین معروف و مشهور، می گوید: به هر حال، آنچه که می خورید و همچنین چه مقدار و اندازه می خورید نسبت به اشخاص متغایر و متفاوت می باشد. آنچه جهت یک فرد یا شخص درست می باشد جهت غیره ای ممکن می باشد اشتباه باشد.

telegram elmevarzesh1 قبل از ورزش غذا بخوریم یا بعد از ورزش؟

هارپر می گوید:"من به آن مورد معتقدم که تو چه احساسی دارید. من توصیه می کنم که تجربه کنید و همچنین ببینید کدام روش بهتر عمل می کند."

جهت دیدن نتایج، هم هارپر و همچنین هم استوکس اتفاق نظر دارند که غذا خوردن بعد از تمرینات خیلی زیاد مهم می باشد. هارپز می گوید: " تو می خواهید در طول ۳۰ دقیقه پروتئین در بدنتان به دست آورید. بدن تو آن هم را می خواهد و همچنین احتیاج دارد(منظور ۳۰ دقیقه فاصله بین غذا خوردن و همچنین تمرین)". استوکس توصیه می کند که با یک مایع حاوی پروتئین مجدداً سوختگیری کنید که با مقداری سبزیجات حاوی پروتئین، مقداری میوه های مورد دلخواه تان و همچنین مقداری آب و همچنین یخ درست شده باشد.

یک قانون مناسب جهت پیروی کردن آن می باشد که قبل از ورزش غذاهای حاوی انواع کربوهیدرات ها را بخورید. استوکس می گوید: "مقدار زیاد پروتئین می تواند در معده تو انباشته گردد و همچنین در واقع تو انرژی بسیاری را از کربوهیدرات ها از دست می دهید نه از پروتئین ها". بعد از تمرین غذایی که پروتیئن بیشتری نسبت به کربوهیدرات دارد بخورید.

در پایان

آنچه که می خورید و همچنین همچنین چقدر مؤثر و همچنین تأثیر گذار تمرین کنید برابر می باشد با نتایجی به دست خواهید آورد. توصیه می کنیم آن مطلب را نیز حتما" مطالعه کنید: قبل و همچنین بعد از ورزش چه بخوریم بهتر می باشد؟

ترجمه:elmevarzesh.com

منبع: newbeauty

قبل از ورزش غذا بخوریم یا بعد از ورزش؟ در تاریخ ۲۳ September 2013 | 3:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قبل از ورزش غذا بخوریم یا بعد از ورزش؟”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک