بررسی کردن مکمل هیدروکسی متیل بوتیرات

بررسی کردن مکمل هیدروکسی متیل بوتیرات

هیدروکسی متیل بوتیرات از اسید آمینه لوسین حاصل می می شود و همچنین گفتن شده که باعث افزایش اقتدار و قدرت و همچنین توده عضلانی همراه با تمرینات قدرتی می می شود. SALTER 2000 نیز گفتن کرده که باعث بهبود دوره ریکاوری نیز می گردد.از HMB به عنوان یک عامل آنتی کاتابولیک نام برده می می شود که باعث کاهش پروتئولیز و همچنین آسیب های عضلانی بعد از تمرینات با شدت بالا می می شود.علاقه مندی به مکمل سازی HMB از مطالعات حیوانی آغاز گردید.
ولی باید توجه داشت جهت اولین بار از حدود سال شمسی های ۱۹۹۰ در فروشگاه های اسپورت و ورزشی عرضه گردید. به طوری که در سال شمسی ۱۹۹۸ بیش از ۵۰ میلیون دلار در آمریکا فروش داشت. مطالعات مختلفی به بررسی کردن مصرف آن مکمل و همچنین تمرینات قدرتی پرداخته اند. نتایج آن تحقیقات نشان داده می باشد که مکمل سازی HMB باعث بهبود پاسخ به تمرینات قدرتی به دلیل کاهش تجزیه پروتئین یا آسیب های عضلانی می می شود.هر چند بعضی مطالعات نیز عدم تاثیر آن هم را دیدن کرده اند.

468 60 بررسی کردن مکمل هیدروکسی متیل بوتیرات

بر طبق تحقیقات گرفته شده در خصوص آن مکمل، دوز مصرفی ۵/۲ تا ۳ گرم در روز را جهت اثر بخشی پیشنهاد می کنند.همچنین عمده تحقیقات در دامنه ۱ تا ۸ هفته ای مصرف آن هم را مورد بررسی کردن قرار داده اند که مصرف تا ۶ گرم آن هم را نیز بی خطر گفتن کرده اند.

hmb2 بررسی کردن مکمل هیدروکسی متیل بوتیراتبررسی کردن مطالعات انجام شده آن تئوری را در مورد مصرف HMB گفتن می کند:

مکمل سازی در مراحل ابتدایی و اولیه تمرینات قدرتی یا در مورد اشخاص بی تمرینی که سابقه تمرینات قدرتی نداشته اند، موثر واقع می می شود. زمانی که سازگاری های تمرینی اتفاق می افتد، مکمل سازی نمی تواند مزیت بیشتری را فراهم کند.
 آن مطلب یا توجه به تاثیرات و همچنین اثرات مکمل سازی در اشخاص جدید و تو و تازه کار و همچنین بی تمرین نسبت به اشخاص تمرین کرده در تمرینات مقاومتی، و همچنین دیدن تاثیرات و همچنین اثرات مکمل سازی در دوره های کوتاه زمانی ۲ تا ۴ هفته ای نسبت به دوره های طولانی تر اثبات و یا تایید شده می باشد. اخیراً موضوع ترکیب کراتین با HMB نیز مورد بررسی کردن قرار گرفته می باشد. تحقیقات نشان داده می باشد که تاثیرات و همچنین اثرات ترکیب آن دو مکمل تاثیرات و همچنین اثرات بیشتری در کسب اقتدار و قدرت و همچنین توده بدنی می گذارد.

telegram elmevarzesh1 بررسی کردن مکمل هیدروکسی متیل بوتیرات

hmb بررسی کردن مکمل هیدروکسی متیل بوتیرات

hmb1 بررسی کردن مکمل هیدروکسی متیل بوتیرات

DONNA 2007 به بررسی کردن اثر گرفتن HMB و همچنین  HMB+Cهمراه با تمرینات قدرتی در ورزشکاران حرفه ای راگبی پرداخت.عدم تاثیر اید دو مکمل را بر اقتدار و قدرت و همچنین استقامت آزمودنی ها گفتن کرد.JACOB 2009 به بررسی کردن بهترین زمان گرفتن  HMBاین مکمل پرداخت. او تفاوت معنی داری بین زمان های متنوع و گوناگون و مختلف گرفتن مکمل دیدن نکرد.تنها گفتن کرد که مصرف مکمل قبل از تمرینات سطح لاکتات دهیدروژناز را پایین می آورد.

بررسی کردن مکمل هیدروکسی متیل بوتیرات در تاریخ ۲۷ June 2012 | 12:07 am نشر یافته شده شده می باشد

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بررسی کردن مکمل هیدروکسی متیل بوتیرات”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک