حفظ قدرت بدنی ورزشکاران با موز

حفظ قدرت بدنی ورزشکاران با موز

محققان آمریکایی به ورزشکاران توصیه کردند که به هنگام فعالیت های اسپورت و ورزشی خود به منظور حفظ قدرت بدنی و همچنین اقتدار و قدرت خود موز بخوردند زیرا آن میوه نسبت به نوشیدنی های اسپورت و ورزشی قدرت بالاتری به آن هم ها می دهد و همچنین موجب حفظ قدرت بدنی ورزشکاران می می شود.

468 60 حفظ قدرت بدنی ورزشکاران با موز

به نقل از روزنامه یا نشریه “PLoS ONE، محققان دانشگاه ایالتی آپالاچی در کارولینای شمالی آمریکا براساس تحقیقات خود به بازیکنان و همچنین ورزشکاران توصیه کردند که در جریان فعالیت اسپورت و ورزشی خود موز بخوردند زیرا بهترین و همچنین مناسبت ترین راه جهت بالا بردن فعالیت بدنی، اقتدار و قدرت تحمل و همچنین ادامه بازی ها و همچنین فعالیت اسپورت و ورزشی مثل مسابقات فوتبال و همچنین دوچرخه سواری با حفظ قدرت و همچنین اقتدار و قدرت در طول مسابقه می باشد.

Athletes eat bananas  حفظ قدرت بدنی ورزشکاران با موز

در آن تحقیقات آمده می باشد: موز فراتر از نوشیدنی های اسپورت و ورزشی می باشد زیرا حاوی مخلوطی از قندهای سالم می باشد که در نوشیدنی های اسپورت و ورزشی معمول مورد مصرف در جریان مسابقات وجود ندارد. موز همچنین حاوی مقادیر بسیاری فیبر، پتاسیم و همچنین ویتامین B6 می باشد که توانمندی ورزشکاران و همچنین اقتدار و قدرت تحمل آنها را در طول فعالیت بدنی افزایش می دهد.

telegram elmevarzesh1 حفظ قدرت بدنی ورزشکاران با موز

محققان بعد از مقایسه دو تیم از دوچرخه سواران به آن پس نتیجه آن می شود که رسیدند. آن محققان به تیم اول یک لیوان نوشیدنی اسپورت و ورزشی حاوی مقادیر بسیاری کربوهیدرات در جریان فعالیت اسپورت و ورزشی دادند درحالی که به تیم دوم در هر ۱۵ دقیقه تنها و فقط نصف موز داده شده است.محققان آن کار را در طول یک مسابقه دوچرخه سواری دشوار به مسافت ۷۵ کیلومتر انجام دادند که ۲ ساعت و همچنین نیم الی سه ساعت به روش انجامید.محققان از خون دوچرخه سواران قبل و همچنین بعد از فعالیت اسپورت و ورزشی نمونه برداری کرده و همچنین آن هم را مورد بحث و همچنین بررسی کردن در باره عناصر غذایی و همچنین نتایج متابولسیم قرار دادند.

آن نتایج نشان داد: موز برتر از نوشیدنی های اسپورت و ورزشی می باشد و همچنین بهترین و همچنین مناسبت ترین ماده غذایی در جریان مسابقات، رقابت ها و همچنین فعالیت های بدنی به شمار می رود. زیرا حاوی فیبر و همچنین مقادیر بسیاری مواد غذایی و همچنین آنتی اکسیدان می باشد که نوشیدنی های اسپورت و ورزشی فاقد آن هم خواهند بود.

حفظ قدرت بدنی ورزشکاران با موز در تاریخ ۵ June 2012 | 3:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حفظ قدرت بدنی ورزشکاران با موز”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک