مزایا پرینتر لیزری اچ پی

برسی تخصصی پرینتر لیزری اچ پی Hp P3005dn
hp3005.2 مزایا پرینتر لیزری اچ پی
نمایندگی hp در تهران

نمایندگی اچ پی,نمایندگی hp,نمایندگی hp در تهران

مزایا پرینتر لیزری اچ پی Hp P3005dn

پرینت سریع، کیفیت خوب پرینت، هزینه بسیار پایین به ازای پرینت هر برگ، گزینه های پشتیبانی زیاد
معایب پرینتر لیزری اچ پی Hp P3005dn

قیمت بالا
ویژگی ها پرینتر لیزری اچ پی Hp P3005dn

این پرینتر شامل ۵ پیکربندی مختلف میباشد. تمامی آنها به همراه یک پردازنده ی ۴۰۰ مگاهرتزی ، سینی کاغذ ۵۰۰ برگی ، کانکتورهای این پرینتر به همراه خدمات پس از فروش ۱۰ ساله عرضه شده است.

پرینتر لیزری تک رنگ برای دفاتر کاری کوچک و بزرگ

پرینتر لیزری اچ پی Hp p3005 پرینتری تک رنگ و ایده آل برای مشاغل کوچک میباشد. سرعت پرینت بالا به همراه کیفیت خیره کننده پرینت از ویژگی های عمده این پرینتر میباشند. با توجه به اینکه پنج پیکربندی مختلف از این پرینتر عرضه شده است (از ۵۵۰ دلار تا ۱۰۰۰ دلار) میتوانید بهترین مدل را برای نیاز کاری خود انتخاب کنید. ولی به نظر میرسد که پرینتر Lexmark E350 ویژگی های مشابهی را با قیمت پایینتر عرضه میکند. Lex,mark E352dn شامل یک دوپلکسر و قابلیت پرینت تحت شبکه بوده که با قیمت ۴۵۰ دلاری آن حدود ۱۰۰ دلار ارزانتر از Hp P3005 عرضه میشود. البته Hp p3005 هزینه ی پرینت پایینتری را به ازای هر برگ فراهم کرده است. ولی با توجه به کیفیت و سرعت پرینت Lexmark E352dn را بیشتر ترجیح میدهیم ولی Hp p3005 هنوز در جایگاه خود ثابت قدم ایستاده و ویژگی های قابل ملاحظه ای را عرضه میکند.

طراحی پرینتر لیزری اچ پی Hp P3005dn

از نظر طراحی این پرینتر در ابعاد ۱۶٫۷ اینچ در طول، ۱۶٫۱ اینچ عمق و ۱۲٫۲ اینچ ارتفاع عرضه شده است و وزنی معادل ۳۶ پوند دارد. مدل Hp p3005x به دلیل سینی بکار رفته در آن مدلی بلندتر و سنگیتر میباشد. یک چنین ابعادی برای یک پرینتر تک کاره ابعادی مناسب است ولی ممکن است برای یک دفتر خانگی مناسب نباشد.سینی کاغذ ۵۰۰ برگی این پرینتر از قسمت جلویی پرینتر بیرون می­آید. میتوان این سینی را بر اساس نوع کاغذ تنظیم کرد. در بالای پرینتر سینی خروجی قراردارد.

پانل کنترل در این پرینتر تقریباٌ ساده است. یک دکمه منو و دکمه های جهت نما به شما اجازه انتخاب لیستی از قابلیت ها را در یک صفحه ی LCD دو خطی متنی میدهد. یکی از گزینه های انتخابی در این منو Show me How بوده که چگونگی درآوردن کاغذ گیرکرده و چگونگی پر کردن سینی کاغذ را به شما نشان میدهد. در صورتی که یکی از این موارد را انتخاب کنید، برگه ای پرینت شده که این دستورالعمل ها در آن نوشته شده است. البته در نظر داشته باشید که انتخاب گزینه چگونگی بیرون کشیدن کاغذ گیرکرده در پرینتر پس از اینکه کاغذی در پرینتر گیر کرده باشد بی فایده است.

ویژگی ها پرینتر لیزری اچ پی Hp P3005dn

این پرینتر شامل ۵ پیکربندی مختلف میباشد. تمامی آنها به همراه یک پردازنده ی ۴۰۰ مگاهرتزی ، سینی کاغذ ۵۰۰ برگی ، کانکتورهای موازی و USB عرضه شده است. مدل پایه ای این سری با نام Hp P3005 قیمت ۵۵۰ دلاری داشته که مجهز به یک حافظه اصلی ۴ مگابایتی نیز میباشد.تمامی این پیکربندی ها را میتوان میتوان تا سقف ۳۲۰ مگابایت از نظر حافظه اصلی ارتقا داد.مدل Hp P3005d که با قیمت ۶۵۰ دلار عرضه شده است، مجهز به حافظه اصلی ۶۴ مگابایتی و دوپلکسر داخلی برای پرینت دوطرفه خودکار میباشد. مدل Hp p3005n که با قیمت ۸۰۰ دلار عرضه شده است، دارای ۸۰ مگابایت حافظه اصلی بوده که مجهز به دوپلکسر نمیباشد ولی از پرینت تحت شبکه پشتیبانی میکند. Hp p3005dn 900 دلاری نیز هم مجهز به دوپلکسر بوده و هم از پرینت تحت شبکه پشتیبانی میکند. مدل Hp p3005x نیز شامل تمامی ویژگی های بالا بوده و با قیمت ۱۰۰۰ دلار عرضه میگردد، به علاوه اینکه یک سینی اضافی ۵۰۰ برگی نیز به همراه خود دارد. مدل هایی که از نظر پیکربندی پایین هستند، برای استفاده های خانگی مفید میباشد در حالی که مدل های بالاتر به مراتب برای دفاتر کاری متوسط و بزرگ مقیاس کاربرد دارد.

برای تعوضی تونر دو گزینه در اختیار شما قرار داده شده است: اچ پی یک کارتریج ۱۲۹ دلاری را با پشتیبانی از ۶۵۰۰ برگ پرینت در اختیار شما قرار میدهد که هزینه بسیار پایین ۱٫۶۵ سنت به ازای هر برگ هزینه بر خواهد بود، در حالی که تونر پرینتر Lexmark که مطرح شد، هزینه ی ۳ سنتی را به ازای هر برگ برای شما عرضه خواهد کرد.

کارایی پرینتر لیزری اچ پی Hp P3005dn

ما این پرینتر را با استفاده از اتصالات USB در تعمیرگاه شرکت ابزار الکترونیک آبنوس تست کردیم. کارایی در بین ۵ پیکربندی باید مشابه باشداگرچه مدل های بالاتر از نظر امکانات طبیعتاٌ سرعت بالاتری را به دلیل حافظه داخلی بیشتر در اختیار شما قرار میدهند. مدل Hp P3005 سرعت پرینت بالایی بالغ بر ۲۳٫۳۳ برگ در هر دقیقه داشت که این میزان برای اشکال گرافیکی تک رنگ برابر با ۲۰٫۹۹ برگ در در دقیقه بود. Lexmark E350 امتیاز ۲۴٫۱۳ برگ در هر دقیقه را برای متون و ۲۵٫۴۷ برگ در دقیقه را برای اشکال گرافیکی به خود اختصاص داد. متون به صورت کاملاٌ تیز و شفاف پرینت شده اند که البته کمی ظاهر تیره دارند. اسناد پرینت شده گرافیکی نیز دارای حاشیه های تیزی مشابه با متن بوده و المان های تصویری نیز جزئیات را به صورت کامل پوشش میدهند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مزایا پرینتر لیزری اچ پی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک