گول قیمت پائین پرینترهای ارزان را نخورید

در بازارهای جهان ی، قیمت پرینترها با تذکر به نوع کاربر ی آنها مفرق است.
233 گول قیمت پائین پرینترهای ارزان را نخورید
خريد کارتريج

خريد کارتريج,فروش کارتریج,خرید کارتریج hp

امروزه با توجه به رقابت تنگاتنگ مجموعه های تولید کننده پرینتر می توانیم جهت خرید پرینتر مورد نظر مورد های متنوعی جهت انتخاب داشته باشیم. اکثرا کاربر ان در مصارف خانگی ترجیح می دهند به جحم پایین چاپ، از چاپگرهای به نسبت ارزانتری مصرف کنند. اما محدوده قیمت پرینتر فقط فاکتور مهم در انتخاب آن ناست . بعنوان مثال پرینتر اچ پی مد DJ6000 نوع جوهرافشان که عمدتا کاربر د خانگی دارد در زمره پرینترهای جوهرافشان ارزان قیمت است ، در چاپ متون با تصاویر گرافیکی مورد مناسبی است ولی چنانچه بخواهیم از این پرینتر در چاپ عکس زیبا های خانوادگی خود مصرف کنیم به کیفیت مطلوبی نمی رسیم. در مقابل پرینترهای لیزری با توجه به اینکه جهت ارتقا کیفیت چاپ عکس زیبا نیاز به مواد مصرفی مرغوب تری دارند و این امر منجر به گرانتر شدن قیمت این نوع پرینترها می شود اما چنانچه نیاز به چاپ تعداد خیلی ی اسناد متنی دارید این نوع پرینترها قابلیت بهتری نسبت به نوع جوهرافشان دارند.

لذا از موارد بسیار زیاد مهمی که باید در وقت خرید پرینتر ارزان به آن مد نظر داشته باشید اینست که در گاهي موارد قیمت کارتریج مصرفی پرینتر بعضاً با قیمت پرینتر مساوی ی می نماید . این مورد ً در پرینترهای جوهر افشان مشاهده می شود که قیمت مواد مصرفی آنها بیشتر از خود پرینتر است و در نتیجه خرید پرینتر عملاً شما یک پرینتر ارزان قیمت را از بازار خریداری کرده اید و با قبول گاهي معایب آن نسبت به مد های گرانتر بازار از عبارت سرعت چاپ پائین کیفیت پایین خروجی، در نهایت پس اتمام کارتریج مصرفی متوجه خواهید شد که قیمت کارتریج این دستگاه فرق چندانی با قیمت همان پرینتر خریداری شده شما نمی نماید .

اکثرا ٌ ً دو یا سه بار شارژ کارتریج جوهرافشان باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود ولی در نهایت منجر به افت کیفیت پرینتر خواهد شد. پس در وقت خرید پرینتر ارزان، در نظر گرفتن قیمت شارژ کارتریج جوهر افشان مواد مصرفی پرینتر مد نظر شما از توجه به قیمت تمام شده پرینتر با اهمیت تر است جزو فاکتورهایی است که بعد از خرید پرینتر و در نتیجۀ تمام شدن کارتریج مصرفی اکثرا ً خریداران و تولید کنندگان را درگیر خود می نماید .

چنانچه قصد مصرف از پرینتر برای تامین نیاز بیش از یک کاربر را دارید، در نظر گرفتن قابلیت اتصال به شبکه معیار مهمی است . اکثر پرینترهای پورت اتصال به شبکه می باشند به این ترتیب اکثر رایانه های شبکه می توانند به راحتی از طریق کابل شبکه به این پرینترها متصل شوند. مساله اینست که چنانچه رایانه ی که پرینتر به آن متصل شده، خاموش شود دیگر امکان پرینت برای فرد ان دیگر وجود ندارد. گاهي از چاپگرهای مدرن مجهز به سیـستم Wi-Fi هستند در اینصورت می توانید در هر محل دیگری کنترل بکنید .

چنانچه قصد چاپ عکس جالب به صورت مستقیم بدون مصرف از رایانه را دارید با مصرف از اسلات حافظه می توانید کارت حافظه دوربین را به چاپگر وصل کرده پس تصاویر را به تعداد دلخواه چاپ نمایید. همين طور چنانچه دوربین شما بلوتوث است می توان از طریق بلوتوث چاپگر مدرن تصاویر مورد نظر خود را چاپ بکنید .

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گول قیمت پائین پرینترهای ارزان را نخورید”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک