تحلیل داستانی آسپرین در شبکه نمایش خانگی + دانـلود قسمت دوم

ارزیابی مجموعه آسپرین در مجموعه نمایش خانگی

«آسپرین» به کارگردانی و تولید و ساخت کنندگی فرهاد نجفی که تهم اکنون فقط دو سری از آن وارد شبکه فیلم زیبا یی شده است،

Aspirin S01 E02 تحلیل   داستانی آسپرین در شبکه نمایش خانگی + دانـلود قسمت دوم
دانلود سریال آسپرین با لینک مستقیم

در همین دو بخش نشان داده که نه فقط هیچ شباهتی با تولیدات تلویزیون ندارد،بلکه با نگاهی به جریان روز سریـال سازی در جهان ،تلاش کرده تکنیکهای جذابی را جهت روایت داستانی با مولفه های ایرانی روایت نماید . به مخصوص اینکه بدانیم ژانر معمایی در ایران کمتر مورد توجه فیلـم سازان قرار گرفته همچنان نمونه های دیدنی محدودی را می توان برای آن مثال زد.

نجفی که با تولید و ساخت فیلـم «حرکت اول» و مجموعه «ماتادور» نشان داد معرفت درستی از ژانر های پلیسی معمایی و فضای اثار اکشن دارد،این بار در «آسپرین» دست به ریسک بزرگ زده است . او بدون توجه به تجربه های خوب ممتد شبکه فیلم جالب یی در تولید و ساخت سریـال های عاشقـانه ،در صدد برآمده با مهندسی سلیقه مردم،ضمن پر کردن خلا انتشار آثار جذاب اکشن معمایی ،چه در تلویزیون ،سینما یا همین شبکه فیلم جذاب یی، نوع جدید ی از مجموعه سازی را در شبکه نمایش خانگی به عنوان رسانه ای برآمده از سرمایه بخش خصوصی بنیانگذاری نماید .

«آسپرین» در یک اتممسافرت مبهم و پراضطراب شروع می شود فیلم جالب ساز آرام آرام با معرفی کاراکترهایی به موازات یکدیگر سعی می نماید کنجکاوی تماشاچیان را نسبت به شیوه مناسبات ارتباطات این اشخاص با برانگیزد .

در سویی شاهد مکالمه چند نگهبان مسلح خودروی حمل پول هستیم و در سوی دیگر فرد اصلی را داریم که تحت معالجات وآزمایش های مشکوک دانشمندی بدطینت قرار دارد . در آن بخش که نگهبانان مسلح خودروی حمل پول جای دارند،سازندگان با استفاده از نوعی دیالوگ نویسی شوخ و شنگ پینگ پونگی محیط ذهنی تماشاگر را برای استقبال از بحرانی آزار دهنده در سوی دیگر قصه و نیز پارت دوم مجموعه آماده می کنند . استفاده از الفاظی که نشانگر اهمیت اجتماعی نگهبانان جریان است،ضمن ایجاد گونه ای از کمدی که در مرز وحشت جای دارد،آرام آرام زمینه را برای بروز یک تشنج فراهم می نماید .

این بخش از داستان که به شدت از حیث جذابیت درام و فرم، قدرت تبدیل به یک فیلم جالب مستقل را داراست،آنچنان ریتم و ساختار دقیق حساب شده ای دارد که نشان می دهد سازندگان با هوشمندی از آن برای زدن سیلی اول به صورت تماشاگرشان بهره برده اند .

اینجا دیگر تلویزیون یا حتی سینما نیست که تماشاگر مجبور به تماشا شود یا امکان پس گرفتن بلیت را داشته باشد،بلکه فیلم جالب ساز باید چنان با قدرتی تماشاگر را حفظ نماید که برای خرید دی وی دی های بعدی آماده و مشتاق شود
.
____________________________________
دانلود بخش دوم مجموعه آسپرین

حجم ۲۷۵ مگابایت | ۴۵ دقیقه | کیفیت ۵۷۶p فرمت MP4

DOWNLOAD

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تحلیل داستانی آسپرین در شبکه نمایش خانگی + دانـلود قسمت دوم”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک