لیفت پستان با نخ

لیفت پستان با نخ
38323776214015102a لیفت پستان با نخ
drnadafkermani

لیفت سینه با نخ : پوست آدم از دوره میانسالی به مفهوم بین ۳۰-۳۵ سالگی به بعد شروع به پیر شدن چروک شدن می نماید . این چروکیدگی و پیری در پارت سینه ها و در نتیجه افتادگی آنها قابل مشاهده است. اما در سن پایین تر افتادگی سینه به دلایل مختلف مانند چاق و لاغر شدن و یا دلایل دیگر احتمالا رخ دهد.
یکی از جراحی های زیبا یی رایج در ایران جهان جراحی پستان برای بالا نگاه داشتن آن است. اما این کار عوارض بسیار زیاد ی شبیه عفو نت، تدرون در سیستم شیردهی بسياري دیگر را ب دنبال دارد. اما یکی از نحوه های نوین در این امر لیفت سینه با نخ است. اینآموزش به گونه ای است که با وارد کردن چند نخ ویژه درون پوست سینه مانع افتادگی آن می شود. اما در اینآموزش سایز سینه در گرفتن نتیجه مطلوب خیلی تاثیر گذار است.
مسلما خانم هایی که سینه های کوچکتری دارند نتیجه بهتری از اینآموزش خواهند گرفت. نخ هایی که در این نحوه به کار برده می شوند از جنس PDO است که قبلا آنها را در جراحی های حساس قلب عروق همين طور جراحی چشم دیده بودیم. این نخ ها با مکانیسم بدن آدم سازگار بوده و هیچ گونه عوارض جانبی را به دنبال ندارند. لیفت سینه با نخ با کیفیت ترین و بی تهدید ترینآموزش جوانسازی پوست سینه در نتیجه بالا نگه داشتن آن است. این نخ ها درون سوزن های مخصوصی قرار دارند که بسته به سایز سینه و همچنین میزان افتادگی آن ابعاد شکل های مختلف ی دارند و تعداد استفاده از آنها نیز متغیر است.
این سوزن ها را جهت قرار دادن نخ ها در محل مورد نظر، وارد پوست سینه می کنند و بعد از قرار گرفتن در جای دقیق خود، سوزن ها را بیرون می کشند و نخ ها درون پوست باقی می مانند. این نخ ها شکلی خار دار دارند. این هم بدین دلیل است که ی در محل خود قرار گرفت به هیچ وجه جابجا نشود به همان فرم ثابت بماند. این نخ ها قابل جذب بوده جای هیچ استرس را باقی نمی گذارد. لیفت سینه با نخ به خاطر ویژگی ها ی مهمی که نسبت بهبقیه راهنمای ها دارد، بسیار زیاد مورد توجه متقاضیان این امر قرار گرفته روز به روز بر تعداد آنها هم اضافه می شود.

لیفت سینه با نخ می توان گفت عوارض خطرناکی ندارد. اما عوارض اندکی مانند خارش، تورم یا کبودی در برخي موارد مشاهده شده که اصلا جدی نبوده به تحریک سلول های بافتی پوست است، که آن نیز بعد از گذشت نهایتا ۲ هفته به طور کامل برطرف خواهد شد. اما ضروری به ذکر است خیلی ی از پزشکان که تجربه کافی برای انجام چنین کاری ندارند با سهل انگاری باعث عفو نت می شوند.
انجام لیفت سینه با نخ جهت افرادی که داری شرایط زیر هستند توصیه نمی شود:

– افرادی که به نوع پروتئین نخ ها حساسیت دارند.

– افرادی که سیسـتم ایمنی بدن آنها اختلال دارد.

– خانم های باردار و یا شیر ده

– افرادی که سن کمتر از ۱۸ سال دارند.

– افرادی که حساسیت های شدید دارند.

– افرادی که بیماری های سیستم یک مزمن دارند.

– افرادی که سابقه ایجاد گوشت اضافه در محل زخم دارند.

– بیماران سرطانی

بهتر است قبل از انجام لیفت سینه با نخ آزمایش های مربوط به حساسیت را توسط پزشکان کارشناس انجام دهید. شرایط گفته شده در بالا نه فقط در انجام لیفت سینه با نخ، بلکه دربقیه نحوه ها بایستی مورد نقد قرار گیرند.
کلینیک زیبا یی رازی به پشتوانه پزشکان متخصص با تجربه خود این اطمینان را به شما می دهد که با پشت سر گذاشتن جلسه بی خطر با کمترین زمان ممکن به فرم دلخواه خود دست پیدا بکنید جهت مشاوره در زمینه لیفت بازو وبقیه اعمال جراحی قشنگ یی ، با متخصصین ما در کلینیک رازی ارتباط بگیرید.

ویژگی ها ی کاشت مو بهآموزش FIT : روش FIT یکی ازشیوه های رایج کاشت مو است . کاشت مو بهروش FIT ویژگی ها یی نسبت بهبقیه نحوه های کاشت مو است که در زیر به برخي از ویژگی ها ی اینروش در کاشت مو اشاره می کنم :
۱) مزیت برتر کاشت مو بهروش FIT این است که محل برداشت مو برای جراحی کاشت مو در پشت سر غیر قابل روئیت است.
۲) دومین مزیت برای کاشت مو بهروش FIT این است که پوست محل کاشت مو بدون برجستگی فرورفتگی است.
۳) در اینراهنمای از کاشت مو ظاهر موهای کاشته شده کاملا طبیعی است.
۴) درروش کاشت مو بهروش FIT در جلسه اول می توانید بیشترین تراکم مو را داشته باشید .
۵) در صد افزایش مو های کاشته شده درشیوه FIT بالای ۹۰ درصد است .
۶) نسب بهبقیه روش های کاشت مو طبیعی ترین خط رویش مو را در جلوی سر دارد
۷) در اینروش از کاشت مو امکان دوباره تکرار جلسات کاشت مو تا ۶ ماه جهت رفع کامل طاسی سر وجود دارد
۸) در این نحوه از موهای بدن ( سینه و کتف ) جهت پیوند مو به سر نیز در صورت لزوم مصرف می شود.
۹) کاشت مو بهروش FIT سرپایی بوده و نیاز به دوره نفاهت ندارد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “لیفت پستان با نخ”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک