همه چیز در مورد روش استفاده از امکانات ایـنستاگرام برای تجارت

همه چیز در مورد روش استفاده از امکانات ایـنستاگرام برای تجارت

در این نوشته قصد داریم تا شما دوستان عزیز را با برنامه اینستاگرام آشنا کنیم. در ادامه این نوشته به برخی سوالات شما عزیزان پیرامون این برنامه خواهیم پرداخت.

دانلود اینستاگرام

8111e6 23ce3cf9ce244753a14998b960fcff5e همه چیز در مورد روش استفاده از امکانات ایـنستاگرام برای تجارت

takandroid.com

چطور شبکه اجتماعی موردنظـر تان را انتخاب می بکنید ؟ همـان طور که می دانید هزاران شبکه اجتماعی متفاوت وجود دارد. آیا شما عضو توییتر می باشید ؟ فیس بوک چطور؟ گوگل پلاس؟ لینکدین؟ پینترست؟ تامبلر؟ ایـن ستاگرام؟ وایـن ؟ توانایی عضویت و مدیریت وقت چند شبکه اجتماعی را دارید؟

ایـنستاگرام یکـی از پر قدرت ترین شبکه هاست . چنانچه علاقه ای به آمار و ارقام دارید ایـن چند خط را بخوانید: ایـن ستگرام ۲۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که روزانه سایز زیادی محتوای تصویری تولید می کنند و مثل آن در هیچ شبکه اجتماعی وجود ندارد. ایـن ستگرام یکـی از ۱۰ اپلیکـی شن برتر  در لیست محبوب ترین اپلیکـی شن های تلفن های همراه هوشمند است و چنان در حال پیشرفت و بهبود اهمیت ش در ایـن لیست است .

instagram همه چیز در مورد روش استفاده از امکانات ایـنستاگرام برای تجارت

به مرور؛ شرکت ها مجبور شدند علاوه بر فیس بوک و توییتر؛ عرصه ی دیگـر ی برای تبلیغات خود داشته باشند. تصمیم گیری برای انتخاب سومین محل بین گوگل پلاس؛ لینکدین؛ پینترست یا ایـن ستاگرام است . آن دسته از کسانی که از ایـن ستاگرام برای زندگـی روزمره شان استفاده می کنند؛ راحت تر تصمیم می گیرند که از آن برای مقاصد تجاریشان استفاده کنند.

و سوالی که مطرح می شـود : چطور از ایـن ستگرام برای تجارت بهتر سود ببریم؟

چطور شروع کنید

شما می توایـن د اپلیکـی شن ایـن ستاگرام را برای سیستم علت های اندروید و iOS دریافت بکنید یا صرفاً از وب سایت ایـن ستاگرام برای دنبال کردن کاربرها و مشاهده عکس هایشان استفاده بکنید . اما برای ادیت کردن عکس های خود و همین طور آپلود کردن آن ها؛ تنها و تنها باید از اپلیکـی شن ایـن ستاگرام استفاده بکنید و ایـن قابلیت در وب سایت موجود نیست.

برای «افتتاح» یک حساب کاربری در ایـن ستگرام؛ راه های خلاقانه ی متفاوتی وجود دارد. برای مثال فروشگاه البسه ی Kooples یک شمارش معکوس روزانه را برای افتتاح ایـن ستاگرام خود انتخاب کرد.

instag2 همه چیز در مورد روش استفاده از امکانات ایـنستاگرام برای تجارت
سایز دقیق عکس ها برای حساب ایـن ستاگرام

عکس ها در ایـن ستاگرام بایستی به صورت مربع دربیایـن د. چنین عکس حساب کاربری شما ۱۱۰  در ۱۱۰ پیکسل است .

سایز استاندارد برای عکس هایی که منتشر می بکنید ۶۱۲ در ۶۱۲ پیکسل بایستی باشد

شما همچنین میتوانید تا سایز ۲۰۴۸ پیکسل؛ هر عکسی منتشر بکنید . عکس شما با حد های مختلف؛ در جاهای مفرق ی از وب سایت به نمایش درخواهد آمد. برای مثال یک طرح به شکل کاشی از هفت عکس محبوب اخیر شما؛ بالای پروفایلتان قرار می گیرد. بزرگ ترین عکس در ایـن موزائیک؛ ۴۰۹ در ۴۰۹ پیکسل است . در صورتی اخیرا به ایـن ستاگرام آمده اید؛ به محض ایـن که هفت عکس اولتان را منتشر بکنید ؛ طرح موزائیکـی بالای پروفایلتان به نمایش خواهد آمد.

instagram profile 1024x544 همه چیز در مورد روش استفاده از امکانات ایـنستاگرام برای تجارت

چه وسائل های تحلیل کننده ای برای ایـن ستگرام وجود دارد؟

مثل توییتر و فیس بوک؛ وسائل هایی برای ایـن ستاگرام وجود دارند که به شما کمک می کنند از ایـن اپلیکـی شن بهره ی بیش تری ببرید. دو وسائل برتر در ایـن بـار ه از ایـن قرارند:

Iconosquare – یک راه حل فوق العاده و اما رایگان ! ایکونو اسکوئر به شما اجازه می دهد وارد ایـن ستگرام شوید و چنین اطلاعات بسیاری در مورد حساب کاربری شما؛ رابطه اتتان؛ جداول ارتقا؛ نرخ مشارکت؛ وقت مناسب برای ارسـال عکس و بسیار چیزهای دیگـر را در اختیارتان قرار می دهد.

instg4 همه چیز در مورد روش استفاده از امکانات ایـنستاگرام برای تجارت

TOTEMS Analytics – به طور ویِژه برای برندهای متفاوت طراحی شده است . با پرداخت ۱۴۹ دلار در ماه؛ همچنین میتوانید از یک نواروسائل تحلیلی برای ایـن ستاگرام؛ نظارت گر هشتگ ها و… استفاده بکنید .

instg5 همه چیز در مورد روش استفاده از امکانات ایـنستاگرام برای تجارت

چنانچه مثل برندهای بزرگ جهان ؛ به دنبال موفقیتی بزرگ برای حساب ایـن ستگرام خود می باشید همچنین میتوانید از آماری که آن ها استفاده می کنند؛ بهره ببرید. سیبل هریس؛ پاییز قدیم گزارش جامعی در مورد ۵۰۰ شرکت موفق در ایـن ستگرام ارائه داد. وی به ایـن نکته دست یافت که برندهای بزرگ به ازای هر ۱۰۰۰ نفر دنبال کننده؛ ۳۷ لایک و کامنت دریافت می کنند. به همین ترتیب:

– چنانچه شما ۱۰۰۰ دنبال کننده داشته باشید؛ ۳۷ لایک و کامنت خواهید داشت.

– چنانچه شما ۵۰۰ دنبال کننده داشته باشید؛ انتظار ۱۹ لایک و کامنت داشته باشید.

– چنانچه شما ۵۰۰۰ دنبال کننده داشته باشید؛ ۱۸۵ لایک و کامنت خواهید داشت.

در حساب کاربری پارسیش در ایـنستگرام http://instagram.com/parsish_com تعداد دنبال کننده ۶۳ نفر است که طبق ایـن استاندارد بایستی حدود ۲ لایک و کامنت به ازای هر پست داشته باشیم.

اینستاگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود تلگرام , هشتگ در اینستاگرام , کانال تلگرام , دانلود اینستاگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود اینستاگرام , کانال تلگرام

به نسبت لایک به کامنت مد نظر داشته باشید . TOTEMS Analytics؛  یک سرویس تحلیل کننده ی ایـن ستاگرام؛ ایـن نسبت را یک کامنت به ازای هر ۱۰ لایک بررسی می نماید .

برترین وقت برای ارسـال عکس

اپلیکـی شن های مختلفی؛ برترین وقت ارسـال پست در شبکه های اجتماعی متفاوت را ارزیابی کـرده اند. ایـن وقت طلایی برای ایـن ستاگرام ساعت ۵ تا ۶ عصر انتها هفته ها و ساعت  ۸ شب در روز اول هفته است . به اضافه ایـن که ساعت ۶ روزانه وقت مناسبی است . در تصویر ایـن فوگرافیک زیر؛ ایـن ستاگرام در وسط قرار دارد:

instg6 همه چیز در مورد روش استفاده از امکانات ایـنستاگرام برای تجارت

طبیعت موبایل-محور ایـن ستگرام؛ وقت بندی های آن را نسبت به توییتر و فیس بوک مفرق می نماید که در آن ها؛ وب سایت روزانه از طریق یک رایانه قابل مشاهده است (ایـن ستاگرام از طریق وب سایت قابل مشاهده است؛ اما انتخاب اول کاربران برای سر زدن به عکس های ایـن ستاگرام از طریق تلفن همراهشان ست). همین دسترسی راحت تر به ایـن ستاگرام از طریق تلفن همراه؛ سبب می شـود برترین ساعت مراجعه در منحنی وقت بندیش؛ قوس کم تری داشته باشد. چون در اکثر ساعات شبانه روز کاربران قادر می باشند دست به جیب یا کیف خود ببرند و از طریق تلفنشان به ایـن ستگرام سر بزنند.

از دید دیگـر ؛ شما بهتر است وقتی را برای ارسـال عکس هایتان انتخاب بکنید که مردم کم تر فعال می باشند . وقت ی که دارند ساندویچشان را می خورند و بیکارند و شروع به چرخیدن در ایـن ستگرام می کنند. شما بایستی انسان ها را وقت ی وقت آزاد دارند گیر بیاورید.

نظـر یه دیگـر در مورد وقت ارسـال عکس؛ با در نظـر گرفتن «اثر نیمه شبانه» است . در واقع شما وقتی پست هایتان را ارسـال می بکنید که هیچ فرد دیگـر ی در حال ارسـال نیست و کم ترین تداخل در کار شما وجود دارد. چنانچه قصد دارین از ایـن وقت بندی های طلایی استفاده بکنید ؛ برای شروع از ساعت های خاصی که وسائل های آماری ذکر کـرده اند استفاده بکنید و پس به ساعت دلخواه خود نزدیک تر شوید.

چطور از طریق رایانه ؛ عکس ارسـال کنیم؟

شما به دلایل بسیار ممکن است عکس مورد نظـر تان را در رایانه تان داشته باشید و بخواهید به ایـن ستاگرام ارسـال بکنید . بعضی برندها تمایل دارند عکس هایشان با دوربین هایی با کیفیت بالا گرفته شود. بعضی  ترجیح می دهند با نرم افزارهای گرافیکـی عکسی بسازند. شما چنین همچنین میتوانید عکستان را به کمک نرم افزارها بهبود ببخشید.

خوشبختانه بـار گذاری بسیار آسان است .

کاربران اندروید؛ می توانند تلفن همراه را به رایانه وصل کـرده و عکس ها را انتقال دهند.

کاربران iOS؛ می توانند به iCloud متصل شوند و عکس ها را از دسکتاپ به Cloud بـار گذاری کنند و پس به ایـن ستگرام انتقال دهند.

یک حساب کاربری ایـن ستگرام که عکس های بـار گذاری شده ی بی مثل ی دارد؛ GoPro است . شرکت؛ عکس هایی که توسط دوربین GoPro گرفته شده را انتخاب می نماید و در ایـن ستگرام به نمایش می گذارد.

Untitled همه چیز در مورد روش استفاده از امکانات ایـنستاگرام برای تجارت

برای دانلود اینستاگرام کلیک کنید

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “همه چیز در مورد روش استفاده از امکانات ایـنستاگرام برای تجارت”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک