شهباززاده به تراکتور سازی پیوست

شهباززاده به تراکتور سازی پیوست

%name شهباززاده به تراکتور سازی پیوست

مذاکرات باشگاه تیم تراکتورسازی با شجاد شهباززاده از حدود دو هفته پیش آغاز شد و در نهایت امروز دو طرف برای عقد قرارداد به توافق رسیدند.

شهباززاده که با پیشنهاد استقلال نیز مواجه بود، علاقه داشت به این تیم بپیوندد اما مشکلات پیش آمده برای آبی پوشان پایتخت در امر نقل و انتقالات مانع این انتقال شد. بر این اساس مذاکرات شهباززاده با مسئولان تراکتورسازی به طور جدی تری ادامه پیدا کرد. سرخپوشان تبریزی حتی رضایت تیم آلانیا اسپور ترکیه را نیز برای جذب شهباززاده دریافت کردند و در نهایت امروز توافق میان تراکتور و شهباززاده حاصل شد و او رسما به جمع شاگردان امیر قلعه نویی ملحق شد.

شهباززاده با تراکتورسازی قراردادی تا پایان فصل منعقد کرده و در ۱۱ بازی پیش روی لیگ برتر و فینال جام حذفی برای این تیم به میدان خواهد رفت.

بر این اساس تراکتوری ها برای صدور کارت بازی شهباززاده اقدام خواهند کرد و امیدوار هستند تا در بازی حساس روز یکشنبه با پرسپولیس از این بازیکن استفاده کنند.

با حضور شهباززاده در تراکتورسازی لیست بازیکنان بزرگسال این تیم در فصل شانزدهم لیگ برتر پر شد. تراکتوری ها اما در فهرست زیر ۲۳ ساله های خود یک جای خالی دارند و احتمال دارد آن را با علی کریمی پر کنند.

کریمی که اکنون عضو تیم دیناموزاگرب کرواسی است تا امشب تکلیفش با این باشگاه روشن می شود. او خواهان جدایی است اما برای اینکه در چه تیمی فوتبالش را ادامه دهد، هنوز تصمیمی نگرفته است. کریمی از تیم لوکوموتیوزاگرب هم پیشنهاد دارد و با توجه به اینکه نقل و انتقالات ایران امشب به پایان می رسد، اگر بخواهد در تراکتورسازی به فوتبالش ادامه دهد، باید تا شب تکلیف خود را روشن کند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “شهباززاده به تراکتور سازی پیوست”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک