کمال می ماند منتظر سروش هم هستیم

کمال می ماند منتظر سروش هم هستیم

01193976 300x199 کمال می ماند منتظر سروش هم هستیم

برانکو ایوانکوویچ با قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر، اکنون به دنبال ماجراجویی جدیدی است که در آن نقش بازیکنان تیمش را موثر می‌داند. سرمربی کروات سرخپوشان با اعلام رضایت از شرایط فعلی نقل و انتقال تیمش، ابراز امیدواری کرد کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی نیز تصمیم قطعی خود برای باقی ماندن در جمع نفرات ماجراجوی آینده این تیم اتخاذ کنند.

برانکو ایوانکوویچ در خصوص رضایت از نقل و انتقال تیمش گفت: شرایط کلی بد نیست و از نظر نفری شرایط ارزیابی می‌شود. باید تیم تقویت شود و ما اکنون به سمت ماجراجویی جدیدی در حال پیش روی هستیم. ما اکنون پتانسیل این را داریم که به نتایج خوبی در مسیری که داریم دست یابیم.

وی ادامه داد: ابتدا باید تکلیف بازیکنانی که خواهان ادامه همکاری با ما هستند مشخص شود و بعد از آن در خصوص نیازهای تیم تصمیم‌گیری خواهد شد. طبیعی است که خروجی هر بازیکنی روی خرید ما تاثیر خواهد گذاشت. با این حال همانطور که گفتم تصمیم من حفظ کلی تیم است و این مساله به این بستگی دارد که بازیکن نیز بخواهد در کنار ما باشد تا فضای جدید و حضور در اروپا را ترجیح بدهد. اگر بازیکنی جدا شود مسلما ما نحوه و نیاز خریدمان نیز متفاوت خواهد بود.

برانکو ایوانکوویچ در خصوص اینکه دورنمای او برای جذب بازیکن چه کیفیتی خواهد بود گفت: ترجیح بنده به جذب بازیکن جوان است و در صورت نیاز در برخی پست‌ها و کیفیت، بازیکن باتجربه نیز در برنامه ما قرار خواهد گرفت. اما همانطور که گفتم بازیکن جوان با توجه به پتانسیل ساخت آینده پرسپولیس در اولویت ما خواهد بود.

سرمربی کروات سرخپوشان در خصوص اینکه ماجرای کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی در این تیم چه خواهد شد و باشگاه چه مذاکراتی برای ادامه همکاری آنها صورت داده گفت: من با مسئولان باشگاه در این خصوص صحبت کرده‌ام. کمال حضورش در ادامه راه با ما را قطعی کرده است و در خصوص سروش نیز این امیدواری را دارم که او با ما ادامه دهد.

برانکو ایوانکوویچ در پایان گفت: ما فصلی طولانی را پشت سر گذاشتیم و این فصل همچنان با ماجراجویی ما ادامه خواهد داشت و زمان آن طولانی نیز خواهد شد. این اتفاق و همچنین لیست بزرگسال و امید و محدودیت‌ها هم تاثیر خود را در جذب بازیکنان خواهد داشت. ما برای حضور در مراحل بالاتر باید شرایط مناسب و قدرتمندی را ترتیب دهیم و همه عناصر باشگاه در این مسیر قرار دارند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کمال می ماند منتظر سروش هم هستیم”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک