پایگاه خبری تهرانوند

پایگاه خبری تهرانوند

تهرانوند رسانه مردمی شهر تهران ، به عنوان یک رسانه برخط ، روزآمد و به روز در خدمت شهروندان تهرانی است .

پایگاه خبری تحلیلی تهرانوند با نام اختصاری ” تهرانوند ” یک تارنمای خبری-تحلیلی فعال در حوزه شهری شهر تهران می باشد که از اواخر خردادماه ۱۳۹۵ شروع بکار کرده است، تهرانوند توسط فعالین حوزه شهری به صورت داوطلبانه راه اندازی گردیده است.

تهرانوند اختصار دو کلمه تهران و شهروند می باشد و تهرانوند رسانه شهروند تهرانی به عنوان شعار این رسانه مردمی تعیین گردیده است .

مردمی بودن تهرانوند از آن جهت مد نظر است که این رسانه می کوشد با آموزش همگانی شهروندان و هدفمند نمودن اقدامات عمومی رسانه ای پرچمدار شهروند خبرنگاری با توجه به گسترش روزافزون ابزارهای فیزیکی ( رایانه ها ، تبلت ها ، تلفن های همراه ) و ابزارهای ارتباطی ( اینترنت – فضای مجازی ) است .

تهرانوند به عنوان یک رسانه پیشرو و فعال در حوزه شهری می کوشد تا بدون توجه به جناح بندی سیاسی آخرین اخبار ، گزارش ها و تحلیل ها و مستندات مرتبط با شهر تهران را با نیت خیرخواهانه و با رویکردی انتقادی منصافه در جهت بهبود وضعیت کیفی و کمی با توجه به زیست مومنانه در اختیار هموطنان ایرانی و دیگر فارسی زبانان سراسر جهان بگذارد .

تهرانوند به هیچ گروه ، حزب ، دسته ، موسسه یا شرکت دولتی یا سیاسی وابسته نمی باشد و توسط عده ای از افراد دغدغه مند حوزه شهری راه اندازی و مدیریت می شود و بر خود واجب می داند تا علاوه بر حفظ حقوق مادی و معنوی خود ، در راستای بهره بندی هر چه بیشتر عموم جامعه بپردازد . این رسانه براساس منشور اخلاقی خود تحت هیچ عنوان مطلب یا محتوایی را براساس منفعت مادی یا غیرمادی له یا بر علیه هیج گونه شخصیت حقیقی یا حقوقی منتشر نخواهد ساخت .

این رسانه براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت خواهد کرد و خط قرمز کاری خود را علاوه بر قانون اساسی ، التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه ، قانون جرایم رایانه ای و دستورات صادره ار مراجع قضایی و امنیتی و کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه می داند . فلذا امیدوار است ضمن حفظ ارتباطات حقوقی و حقیقی با مراجع قانونی و قضایی ، برخود می داند از حقوق مادی و معنوی خود و مخاطبان خود با استناد بر قوانین مستند مستدل کشور اقدام نماید .

برای مشاهده  اخبار تهران و اطلاعات مردم تهران  و شهر تهران به سایت تهرانگردی (پایگاه خبری تهرانون ) مراجعه نمایید .

منبع :  رسانه شهروندان تهرانی

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پایگاه خبری تهرانوند”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک