معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز

معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز

Foods Muscle Growth معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز

Banner 3 Gif1 معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز

در صورتی که به دنبال رشد عضلانی و همچنین تقویت عضلات هستید، ورزش به تنهایی نمی‌تواند کاری جهت‌تان انجام دهد. در واقع تو با تغذیه ناکافی و همچنین نامتناسب نمی‌توانید به درستی از تمرینات جواب بگیرید. هنگام و زمانی که صحبت از تقویت عضلات می‌می شود و همچنین تنها یک کلید جهت از بین بردن چربی‌ها وجود دارد که بدون آن هم دیگر قادر به عضله‌سازی نیستید، تغذیه نقش اصلی و همچنین مهمی در برنامه جذاب و جالب و خوب تمرینی هر روز خدا تو ایفا می‌کند. در درجه اول تغذیه مهمترین عامل جهت عضله سازی می باشد. بنابراین در آن مطلب مواد غذایی عضله ساز را به تو معرفی می‌کنیم.

باور عمومی بر آن می باشد که در صورتی که می‌خواهید عضله بسازید بایستی و حتما پروتئین و همچنین کربوهیدرات خیلی زیاد بسیاری مصرف کنید. به آن دلیل که کربوهیدرات‌ها سوخت مورد مستلزم و نیاز و همچنین پروتئین‌ها ترمیم کننده عضلات تو خواهند بود. اگرچه بسیاری از تحقیقات و همچنین مدارک علمی نشان داده‌اند که کار آن مواد مغذی در بدن به همین سادگی‌ها هم نیست.

یکی از یافته‌های جذاب و جالب توجه آن می باشد که بدن شامل نوعی مکانیسم می باشد که اجازه می‌دهد حتی تا زمانی که غذای ناکافی یا محروم و بی بهره غذایی وجود داشته باشد، نیز عضله سازی صورت پذیرد. آنچه که از شواهد امر پیداست آن می باشد که آمینو اسید و همچنین پروتئین تنها به عنوان اجزای سازنده بافت‌ها و همچنین عضلات و همچنین ترمیم کننده‌ی آنها به کار نمی‌رود. (نقش غذا رسانی نیز دارد)

بعضی از آمینواسیدها (به ویژه آمینو اسیدهای شاخه‌دار مانند لوسین) به ژن‌های عضلانی جهت رشد و همچنین تولید پروتئین‌ها دستور می‌دهند، آنها آن عمل را حتی زمانی که غذای کافی در دسترس نیست، بارها و همچنین بارها انجام می‌دهند، تا هنگام و زمانی که که در جریان خون در گردش باشند. همچنین و علاوه بر آن تحقیقات نشان می‌دهد که رژیم‌های غذایی پرکربوهیدرات جهت اکثر شهروندان و مردم شهر مضر می باشد.

زیرا مقاومت انسولین و همچنین لپتین را افزایش می‌دهد که در واقع باعث از دست رفتن عضله و همچنین تحلیل آن هم می‌می شود. مشابه با آنچه گفته شد مصرف پروتئین بیش از مقدار و اندازه و میزان مورد احتیاج بدن، که آن امر معمولاً به ندرت در بین اشخاص و همچنین رژیم‌های غذایی آنها رخ می‌دهد، چه اشخاص تمرین کرده باشند چه نباشند، ممکن می باشد مسبب افزایش قند خون، اضافه وزن، معظلات و مسائل و مشکلات کلیوی و همچنین یا حتی تحریک رشد سلول‌های سرطانی می شود. در ادامه مواد غذایی عضله ساز را بخوانید.

۱. ماهی سالمون

ماهی سالمون را می‌قدرت یکی از مواد غذایی عضله ساز معرفی کرد، چرا که غنی از پروتئین مرغوب و همچنین شامل خاصیت ضد التهابی، اسید چرب امگا ۳،(DHA) و همچنین نوعی اسیدآمینه (EDA) می باشد. آن ماهی از بروز التهاب مزمن جلوگیری می‌کند که آن عارضه اکثرا و بیشتر اشخاص سالم را تهدید می‌کند. چربی‌های امگا ۳ حیوانی به عضله‌سازی کمک می‌کند. همچنین و علاوه بر پروتئین و همچنین چربی سالم، ماهی سالمون حاوی اسید آمینه لوسین می باشد. ۱۰۰ گرم ماهی سالمون حدود ۱.۶گرم لوسین در اختیار بدن قرار می‌دهد. راهی وجود ندارد تا بتوانید مقدار ۸ گرم توصیه شده جهت مصرف لوسین را به منظور افزایش سلامتی و همچنین پیشگیری از بیماری، از ماهی سالمون گرفتن کنید. ولی باید توجه داشت مقدار لوسین موجود در آن هم اکثرا و بیشتر از سایر مواد خوراکی می باشد.

۲. آووکادو

Avocado معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز

آووکادو حاوی پتاسیم بالاست، به همین علت مصرف آن هم جهت تنظیم تعادل مایعات در بدن و همچنین بازیافت بهینه بعد از فعالیت بدنی شدید ضروری می باشد. همچنین آن ماده‌ی خوراکی شامل چربی غیر اشباع سالم می باشد که بدن‌تان به راحتی می‌توانند از سوزاندن آن هم جهت تولید انرژی بهره بری و استفاده کند. مشابه با روغن زیتون چربی موجود در آووکادو می‌تواند به مدیریت و همچنین کنترل وزن کمک کند. مطالعه‌ای نشان می‌دهد که تنها و فقط مصرف قستی از یک آووکادوی کامل جدید و تو و تازه همراه با وعده اصلی ناهار احساس سیری را تقویت و همچنین مانع غذا خوردن بیش از حد می‌می شود. روغن داخل آن ماده خوراکی همچنین باعث جذب بهتر ویتامین‌های محلول در چربی و همچنین مواد معدنی از سایر مواد خوراکی و همچنین غذاها می‌می شود.

۳. اسفناج

اسفناج سرشار از نیاسین، زینک، پروتئین، فیبر، ویتامین‌های A،B6،C،E،K، تیامین، فولات، کلسیم، آهن، منیزیم، فسفر پتاسیم، مس و همچنین منگنز بالاست، به همین دلیل می‌تواند جزو مواد غذایی عضله ساز باشد. به عبارت دیگر، جهت هر قسمت و بخش از بدن تو نوعی ماده مغذی فراهم می‌کند. فلاونوئید بالا در اسفناج از اکسید شدن کلسترول محافظت و همچنین بدن‌تان را از تاثیرات و همچنین اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد ایمن می‌کند. فولات اسفناج سیستم قلبی عروقی و همچنین گردش خون سالمی را در اختیار بدن‌تان قرار می‌دهد، منیزیم فشار خون بالا را کاهش می‌دهد. آن تحقیقات نشان می‌دهند که اسفناج به تقویت حافظه و همچنین عملکرد ذهنی-روانی کمک می‌کند. نیتروژن موجود در اسفناج در واقع کمک می کند تا پروتئین بیشتری در بدن تولید می شود و همچنین در پی آن هم رشد و همچنین تقویت عضلات متنوع و گوناگون و مختلف بدن و همچنین افزایش قدرت عضلانی پدید آید. جهت حفظ محتو‌ی آهن بالای اسفناج به آرامی آن هم را بپزید و همچنین یک لیوان آب لیموی سرکه به آن هم اضافه کنید.

۴. روغن نارگیل

روغن نارگیل ترکیبی از تری‌گلیسیرید زنجیره متوسط (MCTs) را در اختیار بدن قرار می‌دهد. آن روغن حاوی کاپروئیک اسید (C6) کاپریلیک اسید (C8) اسید کاپریک (C10) لوریک اسید (C12) می باشد. روغن MCTs چربی(سوخت) ایده آلی جهت بدن شماست. با وجود آنکه تقریباً ۵۰ قسمت و بخش روغن نارگیل از اسید اوریک، که شامل زنجیره بلند کربنی می باشد تشکیل شده، روغن نارگیل لزوماً منبع ایده‌آلی از روغن MCTs نیست. در صورتی که منحصراً به دنبال رژیم خوراکی کتون و همچنین محصولات کتونی هستید، خود روغن MTCs استخراج شده و همچنین خالص گزینه‌ی بهتری جهت مصرف می باشد. البته می‌توانید روغن نارگیل خالص (تجزیه شده) که عمدتاً حاوی C8وC10 می باشد را مصرف کنید، که در آن ترکیب روغن به محصولات کتونی تغییر پیدا کردن شده می باشد. گفته می‌می شود روغن نارگیل شامل مزایای سلامتی بسیاری می باشد. به عنوان مثال، بدن تو اسید اوریک را به اسید مونولورین تغییر پیدا کردن می‌کند، یک منو گلیسیرید که می‌تواند ویروس‌ها و همچنین باکتری‌های گرم منفی را از بین ببرد. آن موضوع بدون شک باعث شده می باشد آن روغن از لحاظ علم پزشکی جدید شامل مزایا و خاصیت های خیلی زیاد مفیدی باشد.

۵.کلم کالی

Kale معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز

کلم شامل مواد مغذی فراوانی جهت مصرف و همچنین انتخاب آن هم به عنوان یکی از مواد غذایی عضله ساز در سبد غذایی شماست. کلم شامل حاوی مقادیر خیلی زیاد بالای پروتئین و همچنین کلسیم زیستی موجود در طبیعت می باشد. یک ظرف کوچک از کلم خام، حاوی ۲ گرم پروتئین، ۷ گرم کربوهیدرات و همچنین یک گرم فیبر می باشد (جهت ارزش غذایی کربوهیدرات به مقدار و اندازه و میزان ۶ گرم) مانند گوشت کلم حاوی ۹ نوع آمینواسید ضروری می باشد که جهت تشکیل پروتئین مورد مستلزم و نیاز بدن‌تان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد، به همچنین و علاوه ۹ آمینواسید غیر ضروری که در مجموع ۱۸ نوع آمینواسید را جهت بدن‌تان فراهم می‌کند. ویتامین‌هایی که از یک ظرف کوچک حاوی کلم حاصل می‌می شود نیز می‌توانند جهت کل هفته مستلزم و نیاز غذایی و همچنین سلامت تو را تامین کنند: ۶۸۶ قسمت و بخش مقدار توصیه شده هر روز خدا جهت ویتامین کا، ۲۰۶ قسمت و بخش مقدار توصیه شده هر روز خدا ویتامین آ و همچنین ۱۳۴ قسمت و بخش از ویتامین C


پیشنهاد مطالعه: بهترین ویتامین ها جهت بدنسازی، عضله سازی و همچنین ریکاوری بدن


۶. کلم بروکلی

سولفورافان، یک ترکیب طبیعی گوگرد آلی در کلم بروکلی می باشد، که احتمالاً به علت فعالیت ضد سرطانی آن هم خیلی زیاد مورد توجه محققان و همچنین پزشکان قرار گرفته می باشد. به آن ترتیب سولفورافان سطوح تستوسترون را افزایش می‌دهد و همچنین توده چربی انباشته شده را دفع می‌کند. همچنین کلم بروکلی «آنزیم هایی که سبب تخریب مفصل می‌شوند را سد می‌کند، بنابراین کلم بروکلی بایستی و حتما جزو جدایی‌ناپذیر رژیم غذایی فرد فعال باشد»، تحقیقات نشان می‌دهند که سولفورافان از عضلات تو در برابر آسیب‌های ناشی از انجام فعالیت‌های اسپورت و ورزشی محافظت می‌کند.

۷. جوانه گیاهان

جوانه گیاهان منبع مغذی جهت تامین نیازهای بدن می باشد، منابع مغذی بیشتری ولی باید توجه داشت با حجم کمتری در اختیار بدن‌تان قرار می‌دهد. در صورتی که به دنبال یکی از مواد غذایی عضله ساز هستید که پروتئین با کیفیت بالا داشته باشد، به چیزی اکثرا و بیشتر از جوانه گیاهان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکنید. آن جوانه‌های کوچک خوراکی همچنین حاوی اکثرا و بیشتر از ۳۰ برابر مواد مغذی با ارزش غذایی بالا نسبت به گیاهان ارگانیک به صورت پرورش خانگی خواهند بود. جوانه گیاهان همچنین اکثرا و بیشتر مواد مغذی را به صورت بیوزیستی در اختیار بدن قرار می‌دهند. بعضی از متداولترین جوانه‌های گیاهی شناخته شده جوانه آفتابگردان، جوانه گندم، جوانه لوبیای مانگ بروکلی و همچنین غیره خواهند بود.

۸. توت‌های متنوع و گوناگون و مختلف خوراکی

Berries معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز

توت حاوی مقادیر مواد فتوشیمی ضد امراض متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که سبب تقویت دستگاه ایمنی می‌می شود و همچنین از قلب‌تان محافظت می‌کند. جهت یک تجربه شیرین، توت به علت داشتن فیبر بالا و همچنین قند کم، نسبت به سایر میوه‌ها، سطوح انسولین را کمتر دستخوش تغییرات می‌کند و همچنین مقدار و اندازه و میزان آن هم را در خون ثابت نگاه می‌دارد. توت آبی بخصوص شامل مزایا و خاصیت های مفید شناخته شده بسیاری می باشد. آن هم‌ها تاثیرات و همچنین اثرات مثبتی بر روی چربی‌های بدن تو دارند و همچنین خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ را کاهش می‌دهند. به دلیل داشتن آنتی اکسیدان‌های غنی آن هم، توت آبی یکی از بهترین میوه‌ها جهت جلوگیری از پیری زودرس می باشد.

۹. گریپ فروت

توصیه می‌می شود پیش از تمرین جهت تامین آب مورد مستلزم و نیاز بدن و همچنین اکثرا و بیشتر از آنچه بدن به آن هم مستلزم و نیاز دارد، گریپ فروت مصرف کنید! ۹۰ قسمت و بخش گریپ فروت، آب می باشد، گریپ فروت یک منبع خوب و همچنین غنی از ویتامین‌های A و همچنین C می باشد. (به ترتیب ۵۳ قسمت و بخش ارزش هر روز خدا غذایی توصیه شده) همچنین شامل فیبر و همچنین پتاسیم می باشد.

گریپ فروت قرمز حاوی فلاونوئیدها و همچنین آنتوسیانین‌های بیشتری نسبت به گریپ فروت‌های دیگر به رنگ‌های سفید یا صورتی می باشد. همچنین حاوی لیکوپن می باشد که به کاهش تری گلیسیرید و همچنین چربی انباشته شده کمک می‌کند، به مبارزه با تاثیر مخرب رادیکال‌های آزاد می‌پردازد و همچنین از پوست در برابر تاثیرات و همچنین اثرات مخرب اشعه uv خورشید محافظت می‌کند. مصرف بیش از حد گریپ فروت به دلیل داشتن فروکتوز، ممکن می باشد جهت‌تان مضر باشد. همچنین مراقب باشید مصرف آن هم (البته در موارد نادر) با داروهای متنوع و گوناگون و مختلف یا خاص تداخل نکند. در صورتی که مشکل علم پزشکی جدید دارید، پیش از مصرف گریپ فروت با پزشک خود صحبت کنید.


پیشنهاد مطالعه: چرا فروکتوز (قند میوه) مضر می باشد؟


۱۰. آجیل خام

منیزیم جهت رشد تقویت عضلات اهمیت دارد و همچنین آجیل نیز یک منبع عالی و همچنین سرشار از منیزیم می باشد، مغز هسته فندق و همچنین گردوی آمریکایی نیز انتخاب‌های عالی به عنوان مواد غذایی عضله ساز خواهند بود، زیرا و به درستی که شامل چربی‌های سالم بوده و همچنین در مقایسه با چربی‌ه،ا حاوی کربوهیدرات خالص کمتری خواهند بود. مغز هسته فندق شامل چربی بالا، پروتئین اندک و همچنین مقادیر کربوهیدرات مشابه با سایر مغزهاست. آن یکی از علل محبوبیت آن مغز خوراکی می باشد.

مغز هسته فندق خام حاوی مقادیر بسیاری ویتامین B1، منیزیم و همچنین منگنز می باشد. تنها و فقط یک مغز هسته فندق حاوی ۵۸ قسمت و بخش از آن هم چیزی می باشد که از مصرف منگنز بدست خواهید آورد و همچنین ۲۳ قسمت و بخش از ارزش هر روز خدا غذایی توصیه شده جهت آمینواسید تیامین. همچنین و علاوه بر آن ۶۰ قسمت و بخش اسید چرب موجود در مغز هسته فندق اسید چرب غیر اشباع اولئیک اسید می باشد. آن مقدار از همین اسید چرب در روغن زیتون موجود می باشد که به عنوان فواید روغن زیتون و همچنین دوست قلب شناخته می‌می شود.

گردو آمریکایی مرکزی بعد از مغز هسته فندق در مکان دوم از لحاظ مقدار و اندازه و میزان چربی و همچنین پروتئین موجود در آن هم قرار می‌گیرد و همچنین همچنین شامل منیزیم ضد التهاب، اسید اولئیک دوست قلب، آنتی اکسیدان‌های متنوع و گوناگون و مختلف جهت مبارزه با رادیکال‌های آزاد و همچنین در آخر منگنز جهت تقویت سیستم ایمنی می باشد.

۱۱.قارچ

mushroom معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز

قارچ را به عنوان یکی از مواد غذایی عضله ساز دست کم نگیرید! منبع طبیعی ویتامین D می باشد، که جهت بهبود عملکرد عضلانی و همچنین تقویت آن هم خیلی زیاد مهم و همچنین موثر می باشد. ضعف عضلانی یک علامت کلاسیک کمبود ویتامین D می باشد. همچنین و علاوه بر آن قارچ حاوی مزایا و خاصیت های دارویی شامل تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن می باشد. آن هم چیزی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد در مورد قارچ‌ها بدانید آن می باشد که قارچ های ارگانیک در هرجایی که کشت شده و همچنین رشد کرده باشند، مواد معدنی آن هم منطقه را جذب می‌کنند. قارچ‌ها به آن عنوان که حاوی فلزات سنگین خواهند بود شناخته می‌شوند و همچنین همچنین آلاینده‌های آب و همچنین هوا را نیز جذب می‌کنند، بنابراین بایستی و حتما جهت رشد آنها یک محیط سالم فراهم می شود.

۱۲. موز

موز سرشار از گلوکز و همچنین قندهای قابل هضم می باشد، بنابراین در صورتی که تو از مقاومت به انسولین رنج می‌برید یا اضافه وزن دارید، بهتر می باشد از مصرف موز اجتناب کنید. موز حاوی پتاسیم بالا می باشد، به همین دلیل خوردن آن هم پیش و همچنین بعد از تمرین توصیه می‌می شود. پتاسیم یک ماده معدنی می باشد که مصرف آن هم بعد از تمرینات شدید و همچنین خسته‌کننده توصیه می‌می شود. به آن ترتیب مصرف موز  که غنی از پتاسیم می باشد به شدت جهت ورزشکاران و همچنین اشخاص فعال توصیه می‌می شود. یه موز حاوی ۴۶۷ میلی‌گرم پتاسیم می باشد که جهت کنترل ضربان قلب و همچنین فشار خون ضروری می باشد.


پیشنهاد مطالعه: ۱۷ اتفاق شگفت انگیز که با مصرف موز در بدنتان رخ می دهد


۱۳. پروتئین آب پنیر (پروتئین او همچنین)

پروتئین آب پنیر یا آن هم پروتئین او همچنین یکی از بهترین مواد غذایی عضله ساز از بین مکمل‌ها می باشد. زیرا و به درستی که حاوی پروتئین با کیفیت بالاست و همچنین همچنین سرشار از لوسین می باشد. لوسین در بدن تو چندین عمل را انجام می‌دهد. یکی از آن مکانیسم‌ها MTOR می باشد که سبب افزایش سنتز پروتئین می‌می شود و همچنین همچنین رشد و همچنین ساخت عضلات را در پی دارد. بیشترین غلظت لوسین در محصولات لبنی یافت می‌می شود به ویژه در آب پنیر.

مستلزم و نیاز بدن به روش هر روز خدا به لوسین به مقدار ۳ گرم می باشد. با آن همه جهت بهینه سازی مسیر سوخت و همچنین ساز در عضلات، بدن به ۸ تا ۱۶ گرم لوسین احتیاج دارد. جهت تامین آن مقدار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد مواد خوراکی خیلی زیاد بسیاری مصرف کنید تا مقدار و اندازه و میزان مورد مستلزم و نیاز بدن‌تان تامین می شود. در حالی که تو با تنها مصرف ۳ اونس از آب پنیر ۸ گرم آمینواسید لوسین گرفتن می‌کنید، پس واضح می باشد که پروتئین او همچنین انتخاب مناسبی می باشد. در حالت ایده آل جهت آنکه چربی‌سوزی و همچنین ساخت و همچنین رشد عضلات اتفاق بیفتد، ۳۰ دقیقه پیش از تمرین آن پروتئین را مصرف کنید. در آن اوضاع فرآیند کاتابولیک (تجزیه) عضله متوقف شده و همچنین سنتز پروتئین آغاز می‌می شود و همچنین در نهایت به ترمیم تقویت و همچنین رشد عضلات منجر می‌می شود.

یکی از علل محبوبیت مصرف پروتئین او همچنین جذب سریع آن هم می باشد به نوعی که در عرض ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بعد از مصرف به عضلات می‌رسد، آن امر سبب می‌می شود تا عضلات به موقع تغذیه شوند. مطالعه نشر یافته شده شده در مجله علم پزشکی جدید اسپورت و ورزشی نشان می‌دهد، اسیدآمینه موجود در پروتئین او همچنین با کیفیت بالا بعضی از مکانیسم‌های سلولی خاص را فعال می‌کند، مانند MTOR که سبب افزایش سنتز پروتئین عضلانی، بهبود عملکرد غده تیروئید و همچنین حفظ مقدار و اندازه و میزان سطوح تستوسترون بعد از ورزش می‌می شود.

۱۴. هندوانه

Watermelon معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز

ثابت شده که خوردن هندوانه به جهت بهبود پروفایل‌های چربی و همچنین کاهش حجم توده‌‌های چربی ذخیره شده در نواحی متنوع و گوناگون و مختلف بدن به علت داشتن آنتوسیانین ( ترکیباتی که باعث تخریب ژن‌های ذخیره سازی چربی می‌می شود) بهترین خوراکی جهت آن هم دسته از افرادی می باشد که نیت و اراده کاهش وزن و همچنین عضله‌سازی را دارند. هندوانه، به هیدراتاسیون کامل بدن (جبران کم آبی) و همچنین نیز کاهش درد عضلانی بعد از تمرین شدید، کمک می‌کند. توصیه می‌می شود آب هندوانه را در ظرف کوچکی بریزید و همچنین آن هم‌ را بعه نوان میان وعده‌ا‌ی آبدار در طول روز مصرف کنید. هندوانه همچنین به دلیل ایکه حاوی سیترولین می باشد، یکی از مواد غذایی عضله ساز محسوب می‌می شود.

۱۵. گوشت گاو

گوشت گاو که تاثیرات آن هم بر بدن کاملاً شناخته شده می باشد یک منبع کامل از پروتئین، چربی‌های سالم و همچنین مواد مغذی بوده و همچنین آن باعث شده که گوشت گاو به عنوان یکی از مواد غذایی عضله ساز شناخته می شود. گوشت گاوی که از چمن جدید و تو و تازه و همچنین سبز تغذیه کرده باشد نیز شامل آمینو اسید ال-گلوتامین می باشد که به ساخت عضله و همچنین پیشگیری از تحلیل عضلانی کمک می‌کند. گوشت گاوی که از علف تغذیه کرده باشد، یک منبع عالی از اسید لینولئیک ( CLA ) می باشد. آن ماده شامل خاصیت ضد التهابی قوی می باشد.

در صورتی که مقدار و اندازه و میزان پروتئین بیشتری از مستلزم و نیاز بدن خود مصرف می‌کنید، اکثرا و بیشتر کالری کسب شده از آن هم به سادگی به قند و همچنین سپس به چربی تغییر پیدا کردن می‌می شود. پروتئین بیش از حد می‌تواند اثر تحریک کنندگی بر نوعی مسیر بیوشیمیایی مهم به نام (mTOR) در پستانداران می شود که ساخته یا ایجاد آن واکنش در بدن نقش مهمی در تشکیل بسیاری از سرطان‌ها دارد. هنگامی که مقدار و اندازه و میزان پروتئین مصرفی را به مقدار و اندازه آن هم مقداری که بدن‌تان مستلزم و نیاز دارید و همچنین نه اکثرا و بیشتر، گرفتن می‌کنید، مقدار و اندازه و میزان پروتئین مصرفی را کاهش می‌دهید، در پس نتیجه آن می شود که فرآیند mTOR مهار می‌می شود، که به کاهش احتمال ابتلا به سرطان و همچنین رشد توده‌های سرطانی کمک می‌کند. همچنین و علاوه بر آن، هنگامی که بیش از حد پروتئین مصرف می‌کنید، بدن بایستی و حتما مواد زائد (نیتروژن) بیشتری را از خون خود دفع کند که آن عمل فشار مضاعفی بر کلیه‌های تو وارد می‌کند.

تو چه پیشنهادی دارید؟ چه نوع مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز را می‌شناسید و همچنین از آن هم پس نتیجه آن می شود که گرفته‌اید؟ با ما در میان بگذارید.

تهیه و همچنین ترجمه: elmevarzesh.com

منبع: fitness.mercola

telegram elmevarzesh1 معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز

معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۱۴ ۰۲:۱۹:۰۱ نشر یافته شده شده می باشد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “معرفی بهترین مواد غذایی عضله ساز و همچنین چربی سوز”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک