تبلیغات بنری در سایت های ورزشی

تبلیغات بنری در سایت های ورزشی

از سایت های زیاد با موضوعات فراوانی که روزانه مشاهده میکنیم ، برخی وب سایت ها هستند معمولا مورد استقبال بیشتری نسبت به سایر موضوعات قرار میگیرند ، برای مثال می توان به سایت های خبرگزاری ها ، سایت ورزشی ، سایت گردشگری و موزیک و فیلم اشاره کنیم . خوب سایت های ورزشی از اونجایی که طیف های مختلف سنین افراد را پوشش می دهد معمولا مقصد بسیاری از تبلیغ دهندگان برای نمایش آگهی خودشون در این گونه وب سایت ها است . رایج ترین نوع آن هم می توان به تبلیغات بنری برای سایت های ورزشی اشاره نمود . از سایت های پر بازدید در این حوزه باید به وب سایت ورزش سه ، وب سایت برنامه نود و برخی وب سایت های دیگر اشاره نمود که برای اینکه تبلیغات به شکل مناسبی در این سایت ها به نمایش در آید جایگاه های خوبی را برای انجام این کار اختصاص داده اند .

معمولا سایت های ورزشی را افراد مختلف با سنین مختلف دنبال میکنند ، از کوچک که یک نوجوان و جوان محصل است تا یک کارمند و مسن تر ها ، حتی جنسیت هم در این وب سایت ها اهمیت خاصی ندارد چرا که مخاطب ورزشی از خانم و آقایان در تمامی رشته ها وجود دارد و چه دلیل بهتر از این که سرمایه گذاری تبلیغاتی روی این دسته از وب سایت هایی که با بازدید بسیار بالایی هم همراه هستند صورت بگیرد . همانطور که در حاضر هم به همین در حال انجام است ، برای مثال وقتی وارد سایت ورزش سه می شویم . از تمامی مشاغل تبلیغات در این سایت وجود دارد . طرح های گرافیکی متنوع و متحرک که در این سایت به صورت بنر تصویری به نمایش در می آیند و در تنوع موضوعی مختلفی در حال انجام است .

وقتی که شما در یک سایت با این میزان بازدید در تلاش و کوشش هستید تا بیننده بیشتری به سمت سایت خود هدایت کنید ، حتما باید از یک طرح جذاب و حرفه ای برخوردار باشید ، تبلیغات بنری در سایت های ورزشی کار آسانی نیست و گاها به دلیل بازدید های  زیادی این سایت ها دارند ، هزینه های زیادی می بایست برای تبلیغات پرداخت کنید .

در حال حاضر برند های مطرحی وجود دارند که برای برندینگ و نمایش ساخت هویت بصری خودشون از وب سایت ها استفاده می کنند ، اسنپ ، دیجی کالا ، دیوار ، همراه اول ، ایرانسل و غیره جزو این دسته از برند ها هستند .

به دست آوردن یک جایگاه تبلیغاتی خوب در این سایت ها گاها کار دشواری می شود ، چرا که رقابت برای نمایش بنر تبلیغاتی در این وب سایت ها بسیار بالاست و گاها به صورت رندوم رتبه بندی نمایش وجود دارد تا کمی تعادل در نمایش تبلیغات به وجود آید و همه طرح ها در اندازه معینی در رتبه های یکسانی به نمایش در آیند .

پیروز باشید .

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تبلیغات بنری در سایت های ورزشی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک